به عنوان خارج از جیب هزینه های سلامت افزایش بیمه بزرگسالان هستند و کمتر به دنبال مراقبت های اولیه

بزرگنمایی این تصویر

مطمئن شوید که شما می توانید دکتر خود را ایمیل و یا ضربه زدن به مراقبت فوری درمانگاه هنگامی که شما یک گلو درد. اما کسانی مناسب جایگزین ممکن است به احتمال زیاد کمتر از به طور منظم بازدیدکننده داشته است به اصلی ارائه دهنده برای گرفتن علائم است که جزر و مدی و در عین حال ممکن است سیگنال های بزرگتر مشکل بهداشتی است. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جو Raedle/گتی ایماژ

تلاش در سراسر ایالات متحده در سال های اخیر برای تشویق دانشجویان پزشکی, پرستار پزشکان و دیگران برای رفتن به مراقبت های اولیه به خصوص در مناطق محروم هستند ساخته شده بر روی یک اجماع در پژوهش: مراقبت های اولیه خوب است برای بیماران.

“این بنیاد از سیستم بهداشت و درمان می گوید:” دکتر Ishani Ganguli هاروارد دستیار پروفسور پزشکی و پزشک به طور کلی در پزشکی داخلی و مراقبت های اولیه در Brigham و بیمارستان زنان.

بنابراین Ganguli نگران است در مورد نتایج حاصل از یک مطالعه او و همکارانش منتشر شده روز دوشنبه در Annals of Internal Medicine: بزرگسالان تجاری با بیمه بهداشت و درمان در حال بازدید از ارائه دهندگان مراقبت های اولیه کمتر از آنها حدود یک دهه پیش.

با استفاده از داده ها از یک بیمه گر فراهم می کند که پوشش بهداشت و درمان به حدود 20 میلیون نفر در هر سال در سراسر ایالات متحده Ganguli و همکارانش دریافتند که بازدیدکننده داشته است به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه ساخته شده توسط بزرگسالان با سن کمتر از 65 تا به حال کاهش یافته و نزدیک به 25 درصد از سال 2008 تا سال 2016.

بیشتر چه, بزرگسالان که رفت حداقل یک سال بدون یک سفر به یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه افزایش یافته و از حدود 38% به 46% در آن دوره است.

“ما باید نگران می گوید:” دکتر کیمبرلی Rask رئیس اطلاعات افسر در Alliant راه حل های بهداشت نوشت که سرمقاله همراه مطالعه است.

“مراقبت های اولیه است تمام انواع از مزایای” Ganguli می گوید: “هر دو برای بیماران بلکه برای جمعیت.” تحقیقات نشان می دهد که افراد سالم هستند که آنها را ببینید یک پزشک مراقبت های اولیه به جای یک متخصص برای مراقبت های معمول. که در آن وجود دارد بیشتر ارائه دهندگان مراقبت های اولیه سرانه نرخ مرگ و رها کردن برای سرطان و بیماری های قلبی و سکته مغزی در میان بیماری های دیگر و عمر طولانی.

چک کردن در با یک دکتر با ایمیل محبوب است با برخی از بیماران به عنوان عطف به اورژانس کلینیک سلامت نیاز دارد. اما Ganguli می گوید: وجود دارد هیچ جایگزینی برای ایجاد یک رابطه اعتماد با یک تشخیص دهنده — کسی که می داند تاریخچه پزشکی شما و ممکن است بیشتر احتمال دارد به صفحه نمایش شما برای افسردگی زمانی که گلو درد به نظر نمی رسد تنها مشکل و یا برنامه شما برای bloodwork یک پاپ اسمير و یا واکسن است که شما نیاز دارید.

قوام کاهش در این بازدید در سراسر جمعیت بود تعجب آور Rask می گوید. افراد کم درآمد و افراد جوان تر بود به خصوص زیادی کاهش می یابد اما این کاهش در مراقبت های اولیه بازديد نشان داد تا در تمام گروههای سنی و سطح درآمد.

جالب معاینات پیشگیرانه در واقع افزایش یافته است شاید دانشمندان حدس و گمان به دلیل قانون مراقبت مقرون به صرفه ساخته شده از جمله ملاقات های رایگان و یا حداقل ارزان تر برای بیشتر آمریکایی ها. اما مشکل بر اساس بازدیدکننده داشته است – برای یک گلودرد و آنفولانزا و یا سایر علائم بیماری و یا آسیب دیدگی — کاهش بیش از 30%.

آن را سخت به دقت اشاره کردن دقیقا همان چیزی است که در پشت این کاهش, محققان می گویند. اما شواهد امتیاز نسبت به افزایش خارج از جیب هزینه ها به عنوان یک عامل است. متوسط خارج از جیب هزینه برای مراجعه به پزشک مربوط به یک مشکل بهداشتی افزایش یافت و از حدود 30 دلار به حدود 40 دلار در طول دوره مطالعه. و به اشتراک گذاری مراقبت های اولیه بازديد مشمول معافیت شروع به پریدن کرد بیش از حد: کمتر از 10 درصد در سال 2008 در مقابل بیش از 25 درصد در سال 2016.

“وجود دارد مقدار زیادی از داده ها نشان می دهد که هنگامی که شما افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی مردم را کمتر دریافت مراقبت” Rask می گوید. “اما این به آن معنا نیست که آنها تنها توقف غیر ضروری در مراقبت. آنها را کاهش می دهد هر دو لازم و غیر ضروری مراقبت است.”

“هنگامی که بیماران مجبور به پرداخت بیشتر آنها ممکن است مکث و آنها ممکن است در صورتی که نمی کنم آن است که فوری می گوید:” Nadereh Pourat استاد بهداشت و درمان سیاست و مدیریت در دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. اما مشکلات بهداشتی می تواند به بدتر شدن او می افزاید. “شما نمی خواهید آنها را به صبر کنید تا وقتی که همه چیز واقعا بد است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر