به عنوان Harvey Weinstein سرنوشت سر را به هیئت منصفه خواهد شد که آنها بر این باورند?

یکی توسط یکی از زنان را تکان داد, گریه, stammered و تلاش برای بازشماری وحشت آنها گفت: Harvey Weinstein وارده بر آنها.

Annabella Sciorra گریستم به او گفت که هیئت منصفه از مغول تا به حال barged از طریق درب جلو او و او را مجبور بر روی یک تخت. میمی هیلی آویزان سر او را به عنوان او به یاد می آورد که او نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی با Weinstein, اما به سادگی “گذاشته وجود دارد” از ترس است که او نمی تواند فرار یک تولید کننده که از نظر فیزیکی به مراتب بیشتر و چیره ،

جسیکا مان خسته او ماراتن شهادت در مورد پر سر و صدا و پیچیده ارتباط با Weinstein بود به کمک از غرفه به عنوان او sobbed بین وحشتزده بکشید.

در طول سه هفته از شهادت سابق هالیوود titan نشسته در سکوت نسبی. او با شتاب در یک دفترچه یادداشت و یا خیره شد داوران به عنوان وکلای طلبه هر دزدى انگیزه ها و رفتار مقابله با آنها صمیمی و ایمیل آنها نوشت: به مغول در حالی که تلاش برای توزیع مجدد هر یک از زن حساب به عنوان چیزی بیش از یک نسخه ویرایش شده از رضایت طرفین امر است.

تبلیغات

هنگامی که یک هیئت منصفه از هفت مرد و پنج زن تشکیل جلسه در هفته آینده برای تصمیم گیری Weinstein سرنوشت کارشناسان می گویند که آنها را مجبور به تعیین که فریم مورد آنها به دنبال خواهد داشت: این گریان کلمات شاکیان تحویل ستایش-سنگین missives آنها بعد از ارسال به Weinstein تماس او را “نابغه” و یا به دنبال کمک به او پیدا کردن کار و یا دادستان ادعا که هر دو شرایط وجود داشته باشد می تواند در همان زمان.

در اختتامیه استدلال جمعه دادستان جوآن Illuzzi-Orbon به هیئت منصفه گفت که دادند دست کم گرفته بودند خود را شاکیان.

“او ساخته شده مطمئن شوید که او تا به حال در تماس با مردم او نگران بود در مورد به عنوان یک کمی بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها نمی خواهد راه رفتن از سایه ها و تماس های او دقیقا آنچه که او بود: سوء استفاده متجاوز,” او گفت:. “او اشتباه بود.”

دادستان استدلال نهایی طراحی شده برای تضعیف بذر شک زحمت کاشته شده توسط Weinstein وکلای. آنها بارها و بارها در ایران این واقعیت است که هیلی و مان نگه داشته و در تماس با Weinstein پس از اتهام ضرب و جرح در حالی که همچنین اصرار زنان قربانیان نه اما اپورتونيست به دنبال اتصالات و نقش بازیگری.

تبلیغات

Illuzzi-Orbon نقطه ساخته شده جمعه که تجاوز به عنف می تواند رخ دهد در غیر این صورت رضایت طرفین و متعهد روابط است. حتی هنوز شاکیان’ ادامه داد: ارتباط با Weinstein — همراه با شکاف در شهادت خود را در مورد تاریخ و زمان این حملات می تواند نوسان هیئت منصفه نسبت به تبرئه کارشناسان حقوقی می گویند.

“من فکر می کنم مهم ترین بخش این است که ایمیل … که سخت به رد در آن لحظه. آنها گفتند چیزی دیگر از آنها گفت: در حال حاضر” گفت: Dmitriy Shakhnevich یک وکیل مدافع جنایی است که در حال حاضر می آموزد در جان Jay مدرسه عدالت کیفری در منهتن.

برای غلبه بر این مکاتبات Shakhnevich گفت: دادستان باید به امید منصفه تمرکز بر شهادت روانشناس پزشکی قانونی باربارا Ziv که اقدام به کشیدن پایین به اصطلاح تجاوز اسطوره ها — از جمله مفاهیمی است که قربانیان همیشه مبارزه خود را در برابر تجاوزگران و یا که صداقت از یک اتهام تجاوز به عنف می توان ارزیابی چگونه یک مدعی رفتار پس از آن.

مان جنسی با رضایت طرفین تعامل با Weinstein پس از اتهام حمله ممکن است یک نقطه چسبیده به یک یا بیشتر منصفه گفت: وندی مورفی, استاد خشونت و قانون در انگلستان قانون در بوستون و سابق جنایات جنسی دادستان.

حتی زمانی که قوانین در اطراف تجاوز به عنف در حال روشن و شواهد قدرتمند است, او گفت:, ممکن است منصفه خواهد شد که “به سختی ارزش نهادن به آنچه اتفاق افتاده که بدن زن به عنوان جدی به اندازه کافی گریه به حکم محکومیت کیفری” دلیل “تاریخی بی احترامی برای زنان در این کشور و قربانیان تجاوز به عنف در خاص است.”

Illuzzi-Orbon گفت که Weinstein نگهداری در تماس با قربانیان خود را به منظور کنترل و منزوی کردن آنها است. این Miramax بنیانگذاران dangled نقش در مقابل شاکیان او گفت: برخی از آنها در تلاش برای ایجاد خود اقدام به استخدام.

دادستان برشمرد راه هایی که در آن حساب سوء استفاده شد کاملا مشابه با: تعامل با Weinstein که نوسان بین اعتبار و تحقیر آمیز. تولید کننده تغییرات سریع در رفتار است که می تواند گاهی اوقات نوسان از دوستانه به شوم در یک ماده از لحظات. و تلاش برای فریب و دام شاکیان در راه آنها گفت: به نظر می رسد پیش برنامه ریزی شده.

“هنگامی که شما برای فریب کسی را در کنترل خود را” Illuzzi-Orbon گفت: “سپس شما می دانید که شما لازم نیست که رضایت.”

تبلیغات

در اختتامیه استدلال پنج شنبه, سرب, وکیل مدافع دانا Rotunno التماس داوران به تمرکز بر مدارک و شواهد ارائه شده در دادگاه به جای گرداب فشار منفی دادند را دریافت کرده بین شروع #MeToo جنبش و محاکمه او.

در کل بیش از 90 زنان رو به جلو آمده اند با تجاوز جنسی اتهامات علیه Weinstein.

“شما ممکن است تا به حال یک احساس دل و روده که Harvey Weinstein شد گناه” Rotunno گفت. “پرتاب که احساس دل و روده سمت راست پنجره.”

Weinstein را داوران انتخاب شد به طور خاص برای خود استادانی توانایی چشم پوشی از پوشش رسانه ای و تصمیم گیری در این مورد تنها بر اساس شواهد و شنیده در دادگاه. اما این بدان معنا نیست که هیئت منصفه نمی تواند مغرضانه در برابر Weinstein زمانی که آنها تصمیم خود را.

نگاهی به بیل کازبی را مورد تجاوز مورفی گفت. با ارزیابی کمدین خوب شانس برنده شدن خود را mistrial تحت پنسیلوانیا قانون است.

“او شده بود و اجرا از آسیاب اگر او تا به حال نشده است که موضوع بسیاری از اخبار او را راه می رفت” مورفی گفت.

Rotunno همچنین استدلال کرد که Weinstein را شاکیان ساخته شده انتخاب برای رفتن به آپارتمان خود را و یا در اتاق هتل خود را که آنها ساخته شده انتخاب به شرکت در رابطه با او و این که آنها باید مسئولیت آن را انتخاب کند.

Illuzzi-Orbon رد آن ادعا.

تبلیغات

“اگر شما را از راه کوتاه خانه و راه رفتن را از طریق تاریک پارک و سرقت, هیچ کس برای رفتن به می گویند “شما باید راه رفتن را از طریق تاریکی پارک'” Illuzzi-Orbon گفت.

Weinstein, 67, چهره پنج نفر به اتهام جنایت در نیویورک محاکمه از جمله تجاوز به عنف, جنایی, تجاوز جنسی و درنده تجاوز جنسی. او چهره یک حداقل 25 سال در زندان است و می تواند قفل شده است را برای بقیه عمر خود را در صورت محکومیت در آخرین شارژ.

اتهامات بنیادی از اتهامات توسط هیلی, یک کارمند سابق Weinstein تولید شرکت که مدعی او به زور انجام می شود دهان او در سال 2006 و مان سابق بازیگر مشتاق که شهادت داد که تولید raped او در نیویورک اتاق هتل در سال 2013.

برای به دست آوردن یک اعتقاد در درنده تجاوز جنسی به اتهام دادستان باید متقاعد کردن هیئت منصفه که Weinstein حمله هیلی یا مان و همچنین Sciorra آن “سوپرانوها” بازیگر.

ماهیت درنده تجاوز جنسی اساسنامه نیز می تواند کار در برابر پیگرد قانونی Shakhnevich گفت. به محکوم کردن روی هر کدام از این دو فقره منصفه باید باور Weinstein حمله Sciorra و هیلی یا Sciorra و مان. در حالی که Shakhnevich توصیف Sciorra به عنوان دادستان قویترین شاهد زیرا او قطع تماس با Weinstein پس از تاریخ ادعایی حمله به داوران نمی تواند از نظر قانونی محکوم به او اتهام به تنهایی.

سه زن دیگر شهادت دادند که Weinstein ضرب و شتم آنها. کسانی که جرائم بودند یا بیش از حد قدیمی به تعقیب و یا اتفاق افتاده در خارج از حوزه قضایی از دادستان منطقه منهتن است اما این اتهامات از یکی از زنان لورن جوان مورد حمله است که او رخ داده است گفت: در بورلی هیلز هتل led دادستان به پرونده اتهامات علیه Weinstein در جنوب کالیفرنیا.

Weinstein را رد کرده است هر گونه تخلف و التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات عنوان شده علیه. داوران مذاکرات انتظار می رود برای شروع سه شنبه.

در مستقیم ملامت دفاع استدلال که Weinstein را شاکیان به دنبال جلب توجه از طریق مشارکت خود را در شور مورد Illuzzi-Orbon گفت: آنها به جای “مجبور به خود اخلاق است.”

“آیا آنها خود را از طریق استرس ؟ آن نگاه مانند آنها با داشتن سرگرم کننده وجود دارد ؟ آیا آن را مانند بود که یک حزب بود که اولین؟” Illuzzi-Orbon گفت. “آیا آن را مانند نگاه کنید که وحشتناک بود و خسته کننده?”

نیوبری گزارش از نیویورک است. Marvin bing گزارش از لس آنجلس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de