آخرین خشکسالی مانیتور منتشر شده در روز پنجشنبه نشان می دهد که بخشی از کالیفرنیا طبقه بندی شده به عنوان غیر طبیعی خشک افزایش یافته و از 3.6 درصد در هفته گذشته به 34.3% با توجه به آخرین داده ها.

برای لحظه ای مه به نظر می رسد مانند آن خواهد بود ادامه خشک الگوی تاسیس شده در ماه ژانویه است.

شمال کالیفرنیا شده است غیر منتظره ای خشک از اوایل پاییز در حالی که جنوب کالیفرنیا آغاز فصل کمی زود با بالاتر از نرمال بارش در ماه های نوامبر و دسامبر. در حال حاضر برخی از نقاط جنوب کالیفرنیا در حال سقوط بیش از حد نرمال.

مخزن سطح خوبی هستند اما آب های زیرزمینی سطح خطرناکی پایین در بسیاری از مناطق.

تبلیغات

خشک ژانویه تحت تاثیر دولت در برف. نقشه برداران برای وزارت کالیفرنیا از منابع آب دوم خود را فصلی اندازه گیری فیلیپس در ایستگاه بالای دریاچه تاهو در پنجشنبه یافت برف به 40.5 سانت یا 79 درصد از میانگین برای تاریخ. این برف را فراهم می کند در حدود 30 ٪ از دولت را تامین آب است.

مارس به طور معمول دولت مرطوب ماه اما دوربرد پیش بینی نیست دلگرم کننده است. با توجه به برخی پیش بینی ها با فشار بالا می تواند راه اندازی در اقیانوس آرام در غرب کالیفرنیا و بلوک طوفان نگه داشتن دولت و خشک است.

la-me-1-31-20-precip-outlook-01.jpg

پیش بینی از طریق اواسط فوریه برای خیلی از کالیفرنیا است که به صورت زیر نرمال آسمانی.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

نقشه های تولید شده توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت کالیفرنیا — نوادا رودخانه هوا مرکز نشان می دهد که یک زیر-نرمال آسمانی احتمال بسیار کالیفرنیا از Feb. 8 از طریق Feb. 14. در واقع بسیاری از سواحل کالیفرنیا از سان فرانسیسکو شمالی تقریبا به اورگان مرز پیش بینی شده است به طور قابل توجهی کمتر از نرمال بارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im