به عنوان COVID-19 می رسد آمازون مردم بومی در برزیل در معرض خطر هستند

پس از او تا سال 2018 انتخابات Jair Bolsonaro برای تحت فشار قرار دادند باز کردن آمازون به معدن و ساخت برزیل بومی جمعیت کمتر مانند “حیوانات در یک باغ وحش است.” در حال حاضر دولت در حال کمک به کسانی که در همان جوامع مهر و موم خود را از جهان خارج در تلاش برای مانع coronavirus.

به عنوان وسیع ایالت آمازوناس می شود یکی از برزیل ویروس نقاط داغ بسیاری از رهبران بومی را مسدود ورودی به قلمرو خود و با حمایت از پلیس فدرال در حال جلوگیری از عبور. تعداد COVID-19 موارد است ادامه داد: برای صعود همه یکسان در آن دسته از جوامع که در حال گسترش به طور گسترده ای در سراسر کشور.

کسانی که زندگی در اعماق آمازون به ویژه آسیب پذیر هستند به کروناویروس با توجه به مشکلات ذاتی در دور بودن از یک مرکز شهری. الزامات مورد نیاز برای حفظ شرایط بهداشتی از جمله آب در حال اجرا و بهداشتی لوازم — اغلب وجود ندارد و برای برخی از نزدیک ترین کمک های پزشکی است که سبب شیوع, بیماری, بیمارستان مجهز روز با قایق دور.

“عوامل نگه داشتن جوامع جدا شده توزیع بخشهایی از شربت خانه کالا و انجام هر آنچه که ممکن است به مانع هر دو مردم بومی از ترک خود قبایل و غیر خودی از ورود به جوامع” وزیر دادگستری Sergio مرو که هماهنگ برزیل بومی در امور آژانس گفت: در متن پیام پنج شنبه. “دولت کارگران که در برخورد مستقیم با مردم بومی با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی مانند ماسک و دستکش.”

در عین حال تلاش های دولت برای محافظت از مردم بومی از بدترین نابسامانی های این ویروس در مقایسه با رئیس جمهور را بی توجهی به فرهنگ خود و اشتیاق خود را برای به ادغام آنها را به جامعه گسترده تر از طریق مثلا معرفی یک لایحه که اجازه می دهد تا برای استخراج از معادن در بومی سرزمین.

جسارت که موضع wildcat معدنچیان غیر قانونی و غیر وبلاگ نویس ناشی از جنگل زدایی در منطقه آمازون برای پرش به 51 درصد در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه با سه ماه اول سال 2019. که افزایش رخ داده در بخشی از آنجا که دولت تمرکز خود را معطوف به مبارزه با این بیماری همه گیر به گفته معاون رئیس جمهور همیلتون مورو. “زمانی که یکی می شود به یک طرف گروهی که می خواهد به ارتکاب illegalities طول می کشد استفاده,” او گفت:.

بومی رهبران نگرانی کسانی که wildcatters آوردن این ویروس نزدیک به جوامع خود اما حتی پزشکی کارگران فرستاده شده برای کمک به جوامع بومی باید انتقال این بیماری است.

پول در نظر گرفته شده برای کمک به کارگران رسمی نیز می تواند نشان دهنده یک تهدید برای جوامع بومی. به منظور نقد و صرف 600 واقعی ($161) اورژانس پرداخت ارائه شده توسط دولت در طول سه ماه آینده اعضای واجد شرایط جامعه را برای سفر به نزدیکترین شهر کاملا احتمالا توسط شلوغ قایق mingling با مردم در طول راه و در خطوط در بانک ها و فروشگاه های مواد غذایی است که ارائه این سرویس است. تا کنون 23 میلیون برزیلی از جمله 41,000 مردم بومی ثبت نام کرده اند برای دریافت دستمزد ماهانه با نام مستعار ” coronavoucher.’

حتی سنتهای بومی در مورد مرده در حال حاضر یک چالش است. در مورد مرگ ناشی از کوروناویروس دولت سیاست جدا تضعیف عزادار و دفن مراسم که ممکن است شامل رقص و دست زدن به بدن قبل از آن سوخته و تبدیل به خاکستر.

“این Yanomami یک مراسم مرگ و دفن” Damares آلوس وزیر زنان و خانواده و حقوق بشر به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه با اشاره به این ویروس مربوط به مرگ a 15-year-old boy یانومامی قبیله. “چگونه می تواند به ما توضیح به رهبران که این بدن در حال رفتن به روستا؟”

برزیل 800,000 شهروندان بومی پراکنده در میان 690 سرزمین های تحت پوشش حدود 13 درصد از برزیل زمین, تقریبا تمام آنها در منطقه آمازون. تلاش ها برای مشخص شدن زمین های خود را اغلب مجموعه ای کردن برخورد خشونت آمیز با بسیاری از کشته شدن توسط غاصبان زمین در پرت و دور افتاده نقاط گاهی اوقات از دولت دید.

بیشتر از برزیل است موارد COVID-19 گزارش شده در جنوب شرقی ایالت سائو پائولو و ریو دو ژانیرو. اما بیش از 2000 مایل دور, Amazonas تبدیل به یک نقطه داغ برای شیوع. با بیش از 1800 موارد و 145 مرگ و میر گزارش شده وجود دارد بيمارستانها از مانائوس, پایتخت دولت در حال غرق بیماری همه گیر.

اصل مانائوس, از بیمارستان که در آن COVID-19 نفر در حال درمان اعلام کرد مارس 10 است که به آن رسیده بود “حداکثر ظرفیت عملیاتی.” یک ویدیو فیلم برداری در یکی دیگر از شهرستان بيمارستان نشان داد پوشش داده شده تا در کنار بدن بیماران است. حداقل 57 سلامت کارگران قراردادی به این ویروس در کشور و در 8 آوریل دولت وزیر بهداشت جایگزین شد. در مارس 12, شهردار مانائوس افتتاح اورژانس بیمارستان صحرایی با 18 تخت; آن افتتاح شد, با نماز.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

حتی کسانی که زندگی در شهرها — در حدود 60 درصد از برزیل بومی انجام دهید — در صورت چالش است.

“آنها در طول تاریخ در پشت خط گفت:” داگلاس رودریگز یک دکتر با پیشگیرانه بخش پزشکی از دانشگاه فدرال سائو پائولو که کار کرده با جدا جوامع بومی در آمازون برای بیش از 50 سال است. “و در حال حاضر که خط طولانی است و تنگنا است و حتی بدتر از آنها خواهد شد بسیار سخت و زمان دسترسی به بیمارستان.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>