بزرگنمایی این تصویر

مسافران با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن در امتداد یک اجتماع در پکن پایتخت فرودگاه بین المللی در روز پنج شنبه. مدارس آمریکا در حال ارائه مشاوره به دانش آموزان برای جلوگیری از سفر به چین و برخی در حال کار به تخلیه دانش آموزان در حال حاضر وجود دارد. چین گزارش داد نزدیک به 11,800 تایید coronavirus موارد در روز جمعه. علامت Schiefelbein/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت Schiefelbein/AP

به روز شده در 7:55 p. m. ET

24 دانشجویان آمریکایی که برای امضا Middlebury College بهار زبان برنامه قرار دارد در پکن پایتخت طبیعی دانشگاه انتظار سختی تکالیف در ماندارین و فرصتی برای کشف یک کشور جدید در سفر آخر هفته.

در حال حاضر شیوع کروناویروس از خط خارج شده این برنامه. مدارس آمریکا در حال ارائه مشاوره به دانش آموزان برای جلوگیری از سفر به چین و برخی در حال کار به تخلیه دانش آموزان در حال حاضر وجود دارد. چین محبوب است به تحصیل در خارج از کشور مقصد برای دانشجویان آمریکایی با بیش از 11,000 مطالعه وجود دارد در 2017-2018.

روز پنج شنبه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus یک اورژانس جهانی و ایالات متحده آمریکا با صدور یک “سفر نیست” مشاوره برای چین است. روز جمعه مقامات چینی اعلام کرد بیش از نزدیک به 11,800 مورد تأیید و حداقل 259 مرگ و میر در چین است.

“ما در دماهای در حال بررسی توسط [دانشگاه] هتل سه بار در روز: در ساعت 10:00 صبح در 5:00 [بعد] و درست قبل از اینکه ما به رختخواب بروید. به طوری که قطعا یک شوک گفت:” Benjy رنتون یک junior, در رشته مطالعات شرق آسیا در Middlebury College. او در حال مطالعه بر روی زبان برنامه در سرمایه طبیعی دانشگاه و زندگی در پردیس هتل تعیین شده برای دانشجویان بین المللی.

Middlebury مدیران در این هفته تصمیم به بهار بخشی از این برنامه با استناد به نگرانی های بهداشتی. ده ها تن از دیگر دانشگاه های آمریکا را صادر سفر متوجه این هفته, مشاوره دانش آموزان و کارکنان به سفر به چین برای آینده قابل پیش بینی به دلیل جدید کروناویروس.

برخی از دانشجویان آمریکایی در چین در حال تقلا برای ترک به عنوان به زودی به عنوان ممکن است نگران این است که بیشتر با محدودیت های مسافرتی به زودی ممکن است به جلوگیری از آمریکا محدود پرواز از چین است. در ضمن چین وزارت آموزش و پرورش این هفته اعلام کرد که بهار ترم خواهد بود “به تعویق افتاد” در حالی که بسیاری از چینی ها و مدارس و دانشگاه ها و مدارس مهد کودک می گویند آنها به طور نامحدود به حالت تعلیق آن و مهر و موم کردن دانشگاه ها از دانشجویان و اساتید.

خودخواسته قرنطینه — که در آن مدیران به طور داوطلبانه مهر و موم کردن سرمایه طبیعی دانشگاه — به معنای Middlebury برنامه مدیران که بر اساس خارج از دانشگاه نمی تواند رسیدن به دانشگاه به قصد تخلیه چهره به چهره با دانش آموزان است. رنتون شده است که به چین بسیاری از بار قبل است و قادر به حرکت زبان و بوروکراسی تبدیل به یک واسطه هماهنگی با مدیران برنامه کار به او و دانش آموزان همکار خود را خانه.

این هفته رنتون محصور باقی مانده دانش آموزان برای کمک به آنها را در خود چینی تلفن همراه برنامه ها و حساب های بانکی قبل از ترک چین در این آخر هفته. او کمک کرد لغو بلیط قطار و ترتیب ماشین به فرودگاه.

رنتون نیز رفته در مواد غذایی اجرا می شود برای این گروه و گروه های سازمان یافته وعده های غذایی, برای از بین بردن برخی از تنش است. غذاخوری دانشگاه تنها در خدمت صبحانه. دانش آموزان نمی توانند ترک بدون اجازه صریح و بایگانی اطلاعات تحویل مردم نمی تواند وارد کنید.

“ما باید به راه رفتن به شرق دروازه دروازه اصلی دانشگاه و به نوعی دست takeout بیش از نرده ها می گوید:” رنتون.

چند رستوران باز باقی می ماند در نزدیکی دانشگاه و کسانی که در حال ارائه گزینه های محدود.

مدیران در اینتر-برنامه دانشگاه به زبان چینی مطالعات در پکن Tsinghua دانشگاه نیز تصمیم به انصراف از بقیه آن در بهار ترم این هفته است. برخی از 40 یا بیشتر دانشجویان آمریکایی امیدوارند به کار کردن یک جایگزین برای ادامه تحصیل شاید از طریق دوره های آنلاین در حالی که دیگران ممکن است انتقال به برنامه های مشابه در تایوان است.

دانش آموز آمریکایی هنری ژانگ تا به حال banked در هزینه های سال جاری آموزش چینی پس از به دست آوردن کمک هزینه تحصیلی است که برای پرداخت نقطه خود را در برنامه. در حال حاضر ژانگ است بحث خود را در مراحل بعدی از خانواده اش را در زادگاه آبا و اجدادی از نانچانگ در Jianxi استان که همسایگان هوبئی استان در سخت ترین ضربه از coronavirus.

او می گوید: این برنامه تصمیم به خاتمه کلاس برای بهار “پایین آمد واقعا به سرعت.” این روزها او با گذشت زمان با خواندن و نوشتن چینی اما می گوید او احساس بی قراری می یابد و آن را دشوار است به تمرکز بر.

Renton the Middlebury کاربر قادر خواهد بود برای تکمیل زبان خود اعتبارات برگشت به صفحه اصلی این بهار. به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار, او قصد دارد برای بازگشت به چین: “چین همواره یک کشور فوق العاده و من مجذوب آن,” او می گوید. “من سفر کردم و مطالعه کردم. من اینجا کار می کرد. و من فقط می خواهم برای ادامه نوع چون من چین به عنوان بخشی از آینده است.”

رنتون قصد پرواز شنبه یکی از آخرین افرادی که در برنامه خود را به ترک چین است. که عمدی تصمیم گیری است.

“کاپیتان همیشه باید پایین رفتن با کشتی” رنتون جوک. او می خواهد به می دانم که زمانی که او طول می کشد خاموش هر کس دیگری است در راه خود را به خانه با خیال راحت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de