سابق نوجوانان correctional facility در اورنج کانتی استفاده خواهد شد به عنوان یک پناهگاه برای افرادی که بی خانمان هستند اما نشانه هایی از عفونت کروناویروس, مقامات گفت.

این سرپناه موقت در جاپلین مرکز جوانان — که اورنج کانتی مشروط شدن بخش عمل در Trabuco کنین تا زمانی که ممکن است — باز خواهد شد برای “پناه بی خانمان افرادی که مسن تر هستند اما نه برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم COVID-19,” مقامات شهرستان گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

“شهرستان است که کار با پناه دهندگان به شناسایی افرادی که مناسب این دسته و به حداکثر رساندن فضا در جاپلین در حالی که حفظ امن اجتماعی فاصله است.”

مقامات همچنین در حال حرکت به شناسایی و امن دیگر جایگزین کرد.

تبلیغات

Coronavirus شیوع آلوده 95 نفر در اورنج کانتی و بیش از 1800 نفر در سطح ایالت. مقامات بهداشتی می گویند این ویروس ارائه خطرات خاص به سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن — که می تواند شایع در میان کسانی که بی خانمان هستند.

اورنج کانتی نیز اعلام کرده است که جابجایی آن سرد-آب و پناهگاه های اضطراری — به طور معمول واقع در گارد ملی armories در فولرتون و سانتا آنا — پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بسیج گارد ملی برای کمک به توزیع مواد غذایی و لوازم در سراسر کشور.

این تاسیسات منتقل خواهد شد به استقلال پارک ورزشگاه 801 W. والنسیا رانندگی در فولرتون و نجات ارتش در 2603 W. اول سنت در سانتا آنا.

مشتریان در آن پناهگاه را دریافت خواهد کرد پزشکی و خدمات مسکن “خواهد بود و وارد شده به این شهرستان را هماهنگ ورود به سیستم برای مسکن در آینده فرصت و ادامه داد:” حمایت کردند.

تبلیغات

هر دو پناهگاه در حال برنامه ریزی برای بستن مارس 15, اما این شهرستان است که در مذاکرات به طور بالقوه گسترش آن تاریخ گفته است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de