به عنوان coronavirus گسترش کشت کسب و کار کالیفرنیا ارسال شده اخراج اعلامیه هفته گذشته

شرکت های کالیفرنیا گزارش موج اخراج در هفته گذشته به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با آثار اقتصادی coronavirus اما گزارش منعکس فقط کسری از این کار ضرر و زیان در حرکت سریع بحران.

بین 1 مارس و آوریل 25, 139 شرکت گزارش تخمگذار کردن 18,998 کارکنان. بسیاری از کسب و کار هنوز گزارش خود زیان اما پرش شدید هشدار اعلامیه نشانه دیگری است از دولت سریع رکود اقتصادی است. در ماه فوریه فقط 64 شرکت گزارش 7,164 کارمند اخراج. یک سال قبل از آن به صورت کامل در ماه مارس 2019, 77 کارفرمایان گزارش 5,657 اخراج.

کسب و کار مورد نیاز تحت کالیفرنیا کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی عمل (هشدار) قانون به کارگران و مقامات دولتی 60 روز اطلاع از بستن کارخانه و یا اخراج های دسته جمعی. که 60 روز نیاز تنها به کسب و کار با بیش از 75 کارمندان و آن را به حالت تعلیق توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در مارس 17 منظور اجرایی. که منظور مجاز شرکت های تخمگذار کردن کارگران پس از 4 مارس تا به جای “تا آنجا متوجه به عنوان عملی است.”

Newsom گفت: بیش از 1 میلیون کالیفرنیا کاربردی برای مزایای بیکاری بین مارس 13 و 25 مارس. و دولت توسعه اقتصادی بخش گزارش روز شنبه آن را به حال پردازش 186,809 ادعا می کند برای مزایای بیکاری در هفته پایان مارس 21 از 57,606 هفته قبل از.

تبلیغات

فرماندار تاخیر در سفارش ذکر COVID-19 بیماری که ناشی از این ویروس باعث “کسب و کار نیاز دارد و شرایط برای تغییر در راه است که نه قابل پیش بینی به تازگی به عنوان فقط ماه و روز پیش نیاز به تغییرات سریع در نیروی کار نیاز دارد.”

آن افزود: “به دلیل نیاز به جلوگیری و یا کاهش گسترش COVID-19 کارفرمایان باید به حال نزدیک به سرعت و بدون ارائه کارکنان خود را از پیش متوجه مورد نیاز بر اساس قانون کالیفرنیا.,” آن را گفت.

در اوایل ماه مارس شرکت گزارش اخراج در اوایل ماه مارس به نمایندگی از طیف گسترده ای از صنایع از جمله 20th Century Fox که فسخ 120 در لس آنجلس; هوافضا چند ملیتی تالس نجوم که گذاشته 128 در ارواین; و Redline با پیک خدمات که گذاشته 114 در Chatsworth, چین و Hawthorne.

در هفته گذشته, بزرگ اخراج شامل 341 در اقیانوس آرام در پارک سانتا مونیکا 429 در هایت ریجنسی در ساحل, 426 در وضع مالیات و حق بیمه خدمات مواد غذایی در لس آنجلس و 200 در مرکبات, LLC در لس آنجلس.

تبلیغات

هشدار اعلامیه را تنها بخشی از تصویر کلی از زیان کار است. نه تنها کارفرمایان کمتر از 75 کارگران مورد نیاز نمی باشد به گزارش بلکه اخراج تنها باید برای کارگران گزارش شده است که به کار گرفته شده برای حداقل شش نفر از 12 ماه قبل از اخراج. بنابراین تازه استخدام کارگران گزارش نشده است.

و نه کسب و کار است که استفاده از پیمانکاران مستقل تحت قانون اگر چه بسیاری از استفاده از هزاران قرارداد کارگران به خصوص در شرکت های فناوری مانند گوگل و بارگذاری.

“من آگاه هستم از هر آمار موجود در حال حاضر است که رنگ تصویر واقعی از چگونه بسیاری از اخراج شده اند وجود دارد گفت:” لئونارد Sansanowicz لس آنجلس وکیل استخدام. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از عوامل — افراد مشغول به کار و مشاغل متعدد کارکنان misclassified به عنوان پیمانکاران مستقل مستند نشده کارگران که ممکن است گزارش نشده به نام چند — به راستی تصویر دقیق.

“من فکر نمی کنم ما درک کامل تاثیر اقتصادی این ویروس برای مدتی.”

Sansanowicz پیشنهاد 2018 دادگاه عالی Dynamex تصمیم در سال 2018 و AB 5 جدید قانون کالیفرنیا, AB 5 آن است که سخت تر از آزمون برای استخدام پیمانکاران می تواند بر آینده گزارش هشدار می دهند استفاده نمي نماييد. “کارفرمایان می توانید اجتناب از مسئولیت برای هشدار دادن عمل اعلامیه درست مثل آنها اجتناب از مسئولیت کارفرما پرداخت بخشی از مالیات حقوق و دستمزد و کارگر’ comp بیمه سلامت, بیمه و مزایای دیگر توسط عمدا misclassifying کارکنان به عنوان پیمانکاران مستقل” او گفت:.

کارگران که furloughed — دلالت کوتاه مدت از دست دادن شغل — گزارش باید زیر هشدار می دهند عمل می کنند و شمارش به عنوان اخراج.

“‘کردند’ و ‘اخراج’ هیچ قانونی خاص معنای” گفت: Irvine, استخدام وکیل جیمز مک دونالد گفت. “یک دادگاه استیناف کالیفرنیا برگزار کرده است که یک هشدار اطلاع داده می شود که کارکنان را در محل کار صرف نظر از اینکه آن را به نام یک اخراج و یا کردند.”

$2 تریلیون دلار آمریکا لایحه امداد لایحه تصویب شده توسط مجلس سنا و انتظار می رود به تصویب مجلس و امضای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را اضافه کنید و تا 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه به دولت مزایای بیکاری. کالیفرنیا در حال حاضر فراهم می کند تا 450 $در هر هفته برای بیمه بیکاری.

تبلیغات

کالیفرنیا و شهرهای آن را دریافت 10 میلیارد دلار از یک بلوک اعطای بخشی از پیشنهاد امداد لایحه در مجلس سنا و نه از جمله مزایای کارگران و افراد Newsom گفت.

ایالات متحده آمریکا وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که حدود 3.3 میلیون نفر ثبت برای اولین بار نرخ بیکاری در سراسر کشور در هفته پایان مارس 21.

که عدد پنج بار بیشتر در هر هفته دوره جدید براده پس از رکورد نگه داشتن در سال 1967 آغاز شد و از آن نقاط به چه بسیاری از انتظار خواهد بود یک افزایش چشمگیر در نرخ بیکاری احتمالا حتی به دو رقم بعد از این بهار.

سیاست های اقتصادی موسسه تحقیقاتی غیر انتفاعی در واشنگتن تخمین زده می شود که ایالات متحده و در کالیفرنیا می تواند از دست دادن حدود 11 درصد از بخش خصوصی شغل در ماه ژوئن. که 14 میلیون شغل در سراسر کشور و 1.6 میلیون نفر در کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de