به عنوان coronavirus شدت ویتنامی سردستهزنان خواننده اپرا سکوت می افتد. اما او افسانه زندگی

مردان بازی ماه jongg و sipping قهوه سرد تا به حال عقب نشینی. وستمینستر صاحبان فروشگاه به حال توقیف فروشگاه خود را یک بار پر از شیر سویا و خاطرات جنگ و براق مجسمه بودا.

کمی سایگون در lockdown; حس از دست دادن قابل لمس بود. و در صفحات زرد محلی ویتنامی-زبان, روزنامه, داستان پرداخت ادای احترام به یک معشوق صدای آن نیز کاهش یافته بود سکوت در میان جهانی همه گیر.

Thai Thanh این سردستهزنان خواننده اپرا که حاکم بود بر ویتنامی موسیقی مردمی آمریکا برای نزدیک به شش دهه در گذشت ویروس-کتک مارس خروج سپاه از طرفداران قادر به سرمایه گذاری برای ادای احترام خود را. 85 سال آیکون شروع حرفه ای آواز او در سن 14 سالگی در زادگاهش هانوی ادغام شمالی ویتنامی و آوازهای موسیقی های کلاسیک غربی و اپرا به ترکیبی نوع به نام “قهوهای مایل به زرد Nhac” این به اصطلاح موسیقی جدید از ویتنام است.

چند هفته پیش اعضای خانواده, افتخار مادر از سه نسل از هنرمندان در یک یادآوری خدمات پرداخت خود را احترام و مناقصه خداحافظی به عنوان تابوت او انجام شد از طریق وست سردخانه. صفوف جریان را از طریق کمی سایگون یک منطقه فرهنگی که در آن سنتی و مدرن ویتنامی هنرمندان آمریکایی آمده اند به ارائه آثار هنری, اجرای موسیقی و قرائت نثر و شعر است.

تبلیغات

“شما می توانید تصور کنید — او یک نام خانگی مانند الیزابت تیلور — زیبا مغناطیسی بینهایت با استعداد و به memorialized گم شده و همه او را تحسین است. آن را غم انگیز و عاشقانه در همان زمان گفت:” استیسی Nguyen یک بازرگان و فن از سن خوزه.

ها دینه بازنشسته آموزش aide از آناهایم نیز در میان اجتماعی-فاصله عزاداران.

“این فقط خیلی غم انگیز به فکر می کنم که این کسی که تا به حال چنین نفوذ و کسی که آنقدر مجذوب در این مرحله است که او را بی سر و صدا” دین گفت. “من احساس درد را در قادر بودن به وجود میان چه خواهد بود یک جمعیت هزار نفر برای ارائه ادای احترام من.”

در کالیفرنیا طرفداران که به دنبال Thai Thanh حرفه را از آن رو به رشد روز که در آن زمان فرانسه در هندوچین گفت که جمعی تطهیر جامعه هنوز به درک.

تبلیغات

متولد Pham این گربه تان در اوت. 5 سال 1934 خواننده درگذشت در 17 مارس پس از تحمل یک بیماری طولانی مدت. در وجود شخصیت های عمومی او به شدت خصوصی زن وفادار به مراقبه. از او می خواهم انجام voice کلاس های قبل از بازنشستگی و تا به حال دچار سکته مغزی اولین بار بیش از دو دهه پیش.

او نیز آواز گاهی اوقات به خصوص در جشن ها و آخرین حضور او در اوایل دهه هفتاد او را دیدم فرمانده مرحله در یک مادر و دختر duet برای پاریس در شب تولید فیلم همراه با ضبط یک سی دی با عنوان “نسل 3” شامل هر دو دختر و چند نوه.

“بسیاری وجود دارد, بسیاری از هنرمندان موفق. اما Thai Thanh بود و بیشتر از آن” دین ادامه داد. “او یک نماد از لطف ویتنام — به عنوان اختصاص داده شده به مادری به عنوان او به هنر. من با استفاده از این ماه که ما را مجبور به ماندن در خانه به نسل جوان بیشتر در مورد کار خود و تاثیر است.”

Singers Y Lan and Quynh Huong, daughters of diva Thai Thanh, and their brother Viet Le wore pink for their mother’s memorial service, saying the color brought her happiness.

خوانندگان Y Lan و Quynh Huong دختران سردستهزنان خواننده اپرا Thai Thanh و برادر ویتنام لو عینک صورتی برای مادر خود مراسم یادبود گفت: رنگ او به ارمغان آورد شادی.

(Nguoi Viet Daily News)

تبلیغات

در سال 1950 به عنوان خواننده اش را راه اندازی حرفه ای انفرادی و پس از انجام با خانواده گروه شناخته شده به عنوان Thang Long — در میان برای اولین بار به طور گسترده ای شناخته شده باند در میهن در طول قرن 20 — او در این مرحله نام Thai Thanh.

او یک برادر Pham دینه Chuong برجسته خواننده که انجام شده به عنوان Hoai بس; و یک خواهر بزرگتر Thi فام Quang, تایلندی, که با عنوان کنسرت به عنوان تایلندی قطع و که بعد ازدواج Pham Duy کشور پرکارترین ترانه سرا با آنها Thai Thanh حال همکاری است. او برنده تحسین با بسیاری از آثار او از جمله “Ky Niem” یا “حافظه” و “دونگ آهنگ Xanh” یا “جریان آبی” با الهام از دانوب آبی. در طول سال پوشا جنگ ویتنام ستاره او را در صعود او به عنوان نفس زندگی به تصنیف و کسانی که از دیگر آهنگسازان مانند Tu Cong Phung, سازمان های غیر دولتی Thuy قیافه و ون ساو.

Thai Thanh و همسرش, بازیگر لو Quynh بود پنج فرزند در میان آنها دختران Y Lan و Quynh Giao او حامل مشعل که بعد از غوطه ور در حرفه خوانندگی خود را. Y Lan را به دختر بزرگتر مای Linh نیز انجام شده خواننده.

پس از سال 1975 پس از پایان جنگ ویتنام, Thai Thanh ممنوع اعلام شد جدید دولت کمونیستی و دیگر نمی تواند انجام دهد ، او مهاجرت کرد و در سال 1986 به سایگون و تجدید حرفه ای خود را به عنوان بخشی از هنرمندان خارج از کشور.

تبلیغات

“من به یاد داشته باشید از دیدن عکس های اولین کنسرت خود در O. C. و من با خودم فکر کردم, ‘سرانجام شیرین ترین صدا با اهنگ به آن است که من منتظرش بوده ام برای شنیدن آمده است به امریکا رایگان برای به اشتراک گذاشتن موسیقی خود را و ما شادی” به یاد می آورد Tuan Tran سابق کاردانی الکترونیک بود که ایستاده در خط در باغ بیشه هفته گذشته برای دریافت اهدا کیسه پر با برنج و ماسک و رامش که او برنامه ریزی شده را به بازگشت به ارشد ،

یکی دیگر از فن مای-Phuong Nguyen, یک پزشک از هانتینگتون بیچ گفت: Thai Thanh تا به حال بی انتها با صدای “دست زدن به نسل های بسیاری است.” هنگامی که او در حال رشد بود تا در Fairfax, Va., پدر او به طور مداوم بازی خواننده های موسیقی است. یک روز صبح اخیر پس از مجری عبور Nguyen بیدار شد ساعت 2 صبح به شنیدن آهنگ های آشنا انفجار در یوتیوب از پدر او را به اتاق خواب.

“من فکر می کنم زمانی که شما در حال معرفی به چیزی به عنوان یک کودک آن را تبدیل به بخشی از هویت خود را” نگوین گفت. “پدر من واقعا برگزار شد بر روی موسیقی آن را به عنوان موسیقی که روابط فرهنگ با هم.”

“این دلخراش او نداشت رسمی تشییع جنازه به عنوان مجالس ترحیم یک معامله بزرگ به بزرگان ما و مناسک گذر” او اضافه شده است. “یا شاید آن را یک برکت و رحمت مخلوط. گاهی اوقات افرادی که ستاره های بزرگ ترجیح می دهند یک مراسم خصوصی.”

تبلیغات

ویتنامی مهاجران در سراسر ایالات متحده و جهان حمایت کرده Thai Thanh را تجدید حیات در زمان سفر به کالیفرنیا سایر متحده و کانادا به او را انجام دهند. در مارس 25, آنها تنظیم شده در توسط ده ها هزار نفر به تماشای مناقصه یادبود livestreamed on Facebook.

هر دو بازیگر دختر, Y Lan و Quynh Giao که نام مرحله است Quynh Huong و پسر ارشدش ویتنام لو عینک صورتی که با توجه به Y Lan نماد “رنگ او دوست داشت بهترین رنگ شادی” بیش از سنتی سیاه و سفید مورد علاقه برای ویتنامی خدمات. “مادر زندگی می کردند در این دنیای بی شماری شادی با خانواده او و فرزندان و نوه های او و به خصوص تمام مخاطبان خود را,” او اضافه شده گفت: او هرگز احساس “چنین عمیق درد” که با او گذشت.

در روز آنها گفت: اندونزی, تایلندی, Thanh مورد علاقه, ارتباط بازوها و دست های پشت نعش کش آرام intoned اشعار “Nghin Trung Xa Cach” یا “وداع از یک هزار و لیگ” فراموش نشدنی آمار به عنوان ماشین ساخته شده به آرامی راه خود را به سمت کوره های جسد سوزی در وستمینستر. در این دوره از فیزیکی فاصله آنها تا به حال با عجله به دریافت مجوز رسمی به کوچک بودایی تشییع جنازه جمع آوری است. آنها شکست دوباره و دوباره گریه.

از دست رفته از عزاداران بود او جوانترین فرزند پسر مایکل دای مبتلا به ستون فقرات و فلج اطفال. Thai Thanh کرده و نظارت بر مراقبت از خود را تا زمانی که او نه سال قبل مادر خود را.

تبلیغات

“مادر آه مادر. ما شما را دوست دارم” Y Lan اظهار تاسف کرد توقف برای یک لحظه سکوت در کنار gladiolas و ارکیده پوشش تابوت. او و خانواده خواند تا آخر توجه داشته باشید فقط به عنوان سردستهزنان خواننده اپرا را داشته باشد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>