به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش گم نژادی اطلاعات نگران L. A. مسئولان شهرستان

به عنوان شهرهایی مانند شیکاگو و فیلادلفیا گزارش استارک نژادی و نابرابری در coronavirus بیماران و مرگ و میر لس آنجلس مقامات می گویند که آنها در حال تلاش برای جمع آوری داده های گمشده در نژاد یا قومیت محلی قربانیان.

شهرستان بهداشت عمومی, مدیر روز دوشنبه گفت که او نگران بود توسط گزارش از کشورهای دیگر که پیشنهاد سیاه بيماران آلوده شدن و مرگ از COVID-19 در نامتناسب اعداد اما داده های گم شده خود مانع از کارکنان از تعیین اگر که اتفاق می افتد به صورت محلی.

مقامات اند قادر به دریافت اطلاعات کامل در مورد نژاد و یا قومیت افراد بستری با COVID-19 زیرا بسیاری از ارائه دهندگان نه گزارش آن را با توجه به باربارا فرر که هدایت L. A. شهرستان را در بخش بهداشت و درمان. “ما در حال از دست رفته بیش از 50 درصد از پاسخ دهندگان پر کردن این زمینه است.”

اطلاعات در مورد نژاد و یا قومیت از افرادی که فوت کرده اند نیز ناقص, او گفت:. “بنابراین ما در حال تلاش به جلو و تمام پرونده مرگ به طوری که ما در واقع می توانید ببینید که اگر ما می توانید به دست آوردن اطلاعات بهتر.”

تبلیغات

فرر گفت: تیم در حال کار سخت برای تعیین جمعیتی از کسانی که فوت کرده اند, به عنوان به خوبی به عنوان بستری نرخ و “مسائل بالقوه در اطراف بود که تست شده و کسی که تا به حال دسترسی به تست.”

“این نیست که ما نمی دادن به شما داده است که ما در حال حاضر آن است که ما به دنبال واقعا سخت است که برای دریافت اطلاعات خودمان” فرر گفت.

به تازگی در لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد که بسیاری از L. A. شهرستان را سفید و ثروتمندترین نواحی بودند گزارش به مراتب بالاتر از میزان عفونت از محله های فقیر از رنگ. اما مقامات بهداشت عمومی گفت: کسانی که تفاوت را نه لزوما به معنای ویروس پخش شد بیشتر به طور گسترده ای از طریق غنی محله از فقیر هستند. به جای این گزارش به احتمال زیاد اریب توسط ناهموار دسترسی به تست و در برخی موارد توسط ساکنان ثروتمند که سفر بین المللی و تا به حال برخی از قدیمیترین تایید عفونت.

پیدا کردن برخی از کارشناسان گفت: می تواند خبر بد برای تلاش های محلی برای کنترل گسترش COVID-19 آن را به عنوان نشان می دهد اختلاف از تست در امتداد خطوط از نژاد درآمد و وضعیت مهاجرت است که می تواند پنهان بالقوه نقاط داغ در جوامع محروم و به آنها این تصور غلط است که آنها کمتر به ترس از ویروس.

تبلیغات

شهرستان مقامات بهداشت در هفته گذشته اذعان کرد “جغرافیای نابرابری” در coronavirus تست اما گفت که آنها همچنان به مشکلات گرفتن اطلاعات کاملی که آزمایش شده است. که در بخشی به دلیل labs که باید گزارش نتایج مثبت و منفی آن را غیر ممکن است برای تعیین اینکه آیا تست ارائه می شوند به طور مساوی در سراسر شهرستان.

روز دوشنبه فرر اذعان کرد که این شهرستان هنوز کار به درک که سخت ترین ضربه از شیوع بیماری است.

“ما بسیاری از ناقص گزارش شده است و یک چالش,” او گفت:. “بنابراین ما نیاز به رفتن به عقب در حال حاضر و انجام برخی از مدارک پزشکی نظرات به طوری که ما در واقع می توانید اطلاعات دقیق تر.”

فرر وعده داده شده را چنین داده ها در دسترس عموم گفت او امیدوار است تا پایان هفته به کامل تر جمعیتی گزارش هر دو در مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان “است که واقعا به ما می دهد احساس بهتری از کسی که بیمار شدن.”

“به محض این که ما که اطلاعات ما به تجزیه و تحلیل آن در دسترس خواهد بود برای همه” او گفت:.

“ما فقط به عنوان به عنوان هر کس در مورد مطمئن شوید که آدرس ما سر-در مورد هر گونه مسائل در سراسر مستقیم,” فرر گفت. “و ما نگران هستند و بر اساس داده های نشان داده شده مستقیم در جاهای دیگر.”

فرر گفت: آمریکایی های آفریقایی تبار و آمریکایی های بومی در میان گروه های در L. A. شهرستان که “باید نامتناسب بار بیماری به یک بیماری همه گیر” و “خیلی بیشتر احتمال دارد که نرخ بالاتر از تقریبا در هر بیماری که در حال جمع آوری اطلاعات است.”

“نیاز جدی و اساسی شرایط بهداشتی باعث می شود شما در بسیار بالاتر خطر ابتلا به بیماری های جدی و حتی مرگ از COVID-19” او گفت:. “بنابراین ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم به هر دو درک این اطلاعات مطمئن شوید که جوامع ما دسترسی به تمام اطلاعاتی که ما در مورد هر گونه بی عدالتی و پس از آن که ما با هم کار کنند برای سعی کنید برای به حداقل رساندن نابرابر توزیع هر گونه بیماری و قطعا از مرگ است.”

تبلیغات

مقامات در دیگر شهرستانهای کالیفرنیا نشانه های جمعه که آنها باز به انتشار اطلاعات دموگرافيک بيماران و گفت آن شده است به سادگی یک ماده از زمان و منابع است.

سان فرانسیسکو مدیر سلامت دکتر گرانت, Colfax گفت: این شهرستان به ارائه یک سطح بیشتری از اطلاعات در مورد گسترش کوروناویروس “به زودی” از جمله داده های ردیاب است که ارائه اطلاعات آماری از تعداد بستری شدن در بیمارستان و جزئیات دیگر.

یک سخنگوی وزارت بهداشت در سانتا کلارا ایالت کالیفرنیا که در آن برای اولین بار زیادی coronavirus شیوع رخ داده است گفت: به این دلیل که آنها در اوایل کانون آنها سعی کرده اند به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد که در آن نهفته است بیشتر است.

داده ها در بيماران نژادی و قومی پس زمینه می تواند در آینده منتشر شهرستان گفت.

مقامات در سن برناردینو کانتی گفت که کارگران خواهد شانه از طریق سوابق به کامپایل جمعیتی اعداد در coronavirus بیماران پس از شیوع بیشتر تحت کنترل است.

بار نویسنده کارکنان سوزان زنگ کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de