به عنوان تغییرات آب و هوا فعالان مبارزه برای کانزاس توجه

TOPEKA کن. – محیط زیست در حال تلاش برای به دست آوردن قانونگذاران حتی بحث در مورد تغییر آب و هوا به عنوان یک مسئله جدی در کانزاس که در آن برخی از رهبران جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری سوال گسترده اجماع علمی است که فعالیت های انسانی است خطرناکی گرم شدن کره زمین.

متحده مانند ویرجینیا در ایالت مینه سوتا و کالیفرنیا به دنبال اهداف برای سرانجام گرفتن تمام برق خود را از منابع تجدید پذیر. اما کانزاس طرح با هدف کاهش مصرف برق, ساخت دولت فضای اداری بیشتر انرژی کارآمد و تشویق کشاورزان به ضبط و ذخیره گازهای گلخانه ای را به حال ورشکستگی بدون جلسات کمیته.

محیط زیست تا به حال به برنامه آب و هوا خود را تغییر شنوایی در اوایل این ماه در خارج از قانونگذاران’ جلسات منظم. حتی بیشتر از سوزان برای آنها یک خانه کمیته اولین تاخت و تاز کردن پنج شنبه به سیاست های زیست محیطی بود یک جلسه در یک اندازه گیری به نوار شهرستانها از ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی و یا نی.

برخی از جمهوری خواهان نگران هزینه ها به دنبال طرح های برای مصرف کنندگان و کشاورزان و کسب و کار, سوال که آیا کانزاس می تواند به طور موثر کاهش این مشکل است. اما برخی از آنها شک این مشکل به اندازه کافی قانع کننده به آدرس و بیان نظرات در تقابل با بسیاری از دانشمندان views.

“سیاره می رود در چرخه و این یک چرخه طبیعی گفت:” رهبر جناح اکثریت مجلس دن هاوکینز یک ویچیتا خواه. “آنها فکر می کنم که جهان در حال گرم شدن است. و حدس بزنید چه ؟ اگر شما را از طریق تاریخ آن را انجام داد و سپس آن را خنک شود و سپس آن را گرم و سپس آن را سرد است.”

خاخام Moti سینک ظرفشویی rieber, مدیر اجرایی, کانزاس, ادیان, داد, گفت قانونگذاران انفعال است “مانند جزئی در حالی که خانه در حال سوختن است.” از 71 میلیارد دلار بلایای طبیعی دولت فدرال می گوید تحت تاثیر کانزاس بیش از 40 سال گذشته بیش از نیمی یا 37 رخ داده در دهه گذشته حتی با آسیب های چهره های تنظیم شده برای تورم است.

“ما تلاش کردیم که به گفتگو برای پنج تا هفت سال در حال حاضر” سینک ظرفشویی rieber گفت. “آن را فقط نگه می دارد اتفاق می افتد نه به عنوان وضعیت همچنان بدتر شود.”

نفت و گاز تولید باقی می ماند یک صنعت مهم در کانزاس اما آن را نیز ساخته شده بزرگ گام های انرژی پاک به دلیل وزش باد در مزرعه رونق بیش از دهه گذشته است.

باد است که تولید نزدیک به 40 درصد از قدرت دولت تنها کمی از سوخت زغال سنگ گیاهان انجام, با توجه به U. s. Energy Information Administration. دو دهه قبل سوخت زغال سنگ گیاهان تولید شده بیش از 70 ٪ است. و انتشار دی اکسید کربن در سال 2017 شد 12% پایین تر از آنها در سال 1980 با توجه به آمار فدرال.

اما باشگاه سیرا لابی زاک Pistora گفت کانزاس می تواند در نهایت همه از برق خود را از منابع تجدید پذیر به دلیل استفاده از انرژی خورشیدی در حال حاضر حداقل است. ویرجینیا قانونگذاران در حال کار بر روی قانون برای پاسخگویی به چنین هدف تا سال 2050 در حالی که یک سال 2018 کالیفرنیا قانون مجموعه نشانگر برای 2045.

“اگر ما می دانیم که ما نیاز به انجام کاری در مورد این من احساس می کنم مانند هزینه های در حال رفتن به دریافت بیشتر” Pistora گفت.

لیبریا لورا کلی است که تمرکز بر روی ساخت دولت سیاست انرژی اتاق مستقل کمیسیون که تنظیم آب و برق با این استدلال که یک سازمان جداگانه بهتر خواهد بود قادر به پیش نویس دراز مدت برنامه انرژی. او با صدور یک فرمان اجرایی در ماه گذشته اما یک خانه کمیته توصیه می شود آن را رد کامل مجلسی که بلوک به حرکت می کند.

کلی رئیس ستاد خواهد لارنس گفت: یک کمیته مجلس سنا در این هفته که کلی است که به دنبال یک “از بالا” استراتژی انرژی و انرژی به عنوان “توسعه اقتصادی است.”

“مردم احساس بحث تغییر آب و هوا خواهد بود با در نظر گرفتن همه چیز دور از مردم هنگامی که ما واقعا می خواهید به تمرکز بر روی, چگونه می توان بهترین انطباق با آنچه اتفاق می افتد; چگونه ما می تواند مثبت باشد ؟” فرانسیسکو که غرب کانزاس منطقه شامل لیبرال دانشگاه کانزاس پردیس.

رهبران مجلس نمایندگان و سنا کمیته آب و برق گفت: هزینه های بالقوه از طرح های خود را در مقابل مزایای بالقوه یک مسئله کلیدی است. آنها گفت: آنها نمی خواهند به اقداماتی که برای مثال افزایش هزینه های کشاورزان تراکتور توسط ده ها هزار دلار برای بهبود در کنترل آلودگی.

“Kansans نیز بسیار عملی” گفت: سنا آب و برق رئیس کمیته Ty Masterson, یک ویچیتا-منطقه خواه. “آنها می خواهند به انجام چیزی است که باعث می شود از نظر اقتصادی به آنها.”

سنا و رئیس جمهور سوزان Wagle یک ویچیتا جمهوریخواه سوال که آیا این عملی برای کانزاس به دنبال تغییر آب و هوا به عنوان یک موضوع بدون کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط کشورهای خارجی.

Wagle است یک نامزد برای آمریکا و اخیرا با انتقاد جدید ایران کنگره آب و هوا طرح این استدلال که آن را “نوع احمقانه” به پیشنهاد صرف “بسیاری از مالیات دهندگان دلار” هنگامی که چین و هند انتشار گازهای گلخانه ای خواهد بیش از لغو هر گونه مزایای.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“من معتقدم آب و هوا در حال تغییر است اما من نمی بینم اجماع علمی در, توافق در چه علت عوامل هستند و یا قطعنامه” Wagle گفت. “تا زمانی که وجود ندارد توافق در جامعه علمی و در میان تمام کشورهای عمده برای آنچه که باید انجام شود این همه برای هیچ است.”

___

دنبال جان هانا در توییتر https://twitter.com/apjdhanna

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>