ارتش ذخیره فرمانده معلق در میان تحقیقات

MADISON, Wis. – ارتش ایالات متحده رزرو معلق فرمانده ایلینوی بر اساس واحد سهشنبه به عنوان بخشی از تحقیقات جاری به اتهامات که واحد افسران و سنن و سوء رفتار جنسی شکایت و انتقام در مقابل خلاف کاران.

سرهنگ ژنرال چارلز Luckey, فرمانده کل ارتش ذخیره فرمان به حالت تعلیق 416th تئاتر مهندسی فرماندهی فرمانده ارتش گفت. این بیانیه نیست شناسایی فرمانده با نام اما واحد وب سایت لیست مسلح ، ژنرال میاکو Schanely به عنوان رهبر آن است.

این 416th سخنگوی, Jason Proseus نمی بلافاصله پس از بازگشت یک ساعت بعد ایمیل سهشنبه شب.

با توجه به Schanely بیوگرافی او به ارتش پیوست و در سال 1986 انتقال به ذخایر در سال 1993 برگزار شد و فرمان با موقعیت واحد در فورت درام فورت لئونارد چوب و فورت دیکس و همچنین در سیراکیوز نیویورک. او همچنین به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه ایالتی نیویورک در شمال کشور کنسرسیوم همکاری شش دانشگاه SUNY که با این نسخهها کار به مدرک دانشگاهی برنامه به فورت درام.

ارتش در بیانیه ای گفت: این تعلیق روال در حال انجام تحقیقات است. آن اضافه شده این است که “تعدادی از عوارض جانبی بالقوه یافته” شده اند به 416th افسران. این بیانیه نداد و یا نام این افسران گفت که این افسران را به عنوان حقوقی رایگان نمایندگی آنها به عنوان پیش نویس خود را پاسخ.

در این بیانیه گفت ارتش “متعهد به جلوگیری از آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی که هر کدام مضرات سربازان و کارائی واحد آمادگی و انسجام.”

سخنگوی ارتش سرهنگ غروب Belinsky گفت که او نمی خواهد که هر گونه اطلاعات بیشتر تا زمانی که تحقیقات کامل است.

این 416th مستقر در شیکاگو و حومه دارین فراهم می کند ویژگی های مهندسی و پشتیبانی از نیروهای نظامی ایالات متحده. آن را به عنوان ستاد مرکزی حدود 11,000 سربازان در 26 متحده در غرب رودخانه می سی سی پی.

امی Braley Franck یک غیر نظامی و تجاوز جنسی به قربانی مدافع با 416th کرده و گفته است که فرماندهان راه اندازی تحقیقات داخلی به حداقل دو تجاوز جنسی, موارد, یکی در سال 2018 و دیگری سال گذشته است. قانون فدرال و وزارت دفاع سیاست نیاز است که فرماندهان مراجعه تجاوز جنسی شکایت کیفری محققان در شاخه های مربوطه خود را برای جلوگیری از گرایش به تحقیقات. فرماندهان که اصلا دنبال کانال های مناسب می تواند در صورت توبیخ و حذف از دستور و یا یک دادگاه نظامی.

ویسکانسین گارد ملی را بالا فرمانده Adj. ژنرال دونالد Dunbar, استعفا داد و در ماه دسامبر پس از یک فدرال بررسی متوجه شد او شده بود راه اندازی داخلی تجاوز جنسی تحقیقات به جای حمل و نقل شکایت به گارد ملی اداره است. او هنوز هم تحت نیروی هوایی بررسی است.

Braley Franck همچنین ادعا کرده است که 416th رفت و ماه بدون برگزاری یک تجاوز جنسی در مدیریت جلسه حتی اگر DOD نیاز به چنین جلسات ماهانه و واحد فرماندهان نیز قرار داده شده یک قربانی در یک محدوده با کسی که او را متهم کرده بود که از آزار و اذیت جنسی باعث او را به ترس برای زندگی خود را.

Braley Franck را فرماندهان به حالت تعلیق او در ماه نوامبر در آنچه که او معتقد بود تلافی هشدار ارتش جنایی محققان داخلی پروب.

ارتش ذخیره تحقیقات به 416th در ماه ژانویه در پاسخ به یک درخواست از ایالت ایلینوی سنسور. Dick Durbin و Tammy Duckworth. سناتور ذکر شده همراه با فشار داستان در مورد Braley Franck است اتهامات خود را در درخواست.

دستیاران برای دوربین و Duckworth نمی بلافاصله در پاسخ به یک ساعت بعد ایمیل به دنبال نظر پنج شنبه شب.

Braley Franck گفت Schanely و دیگر 416th فرماندهان نادیده گرفته اند او اتهامات و سوء رفتار جنسی قربانیان به آنها اعتماد ندارد.

“هر فرمانده که نادیده کارشناس موضوع برای بهبود شکل گیری خود را سربازان خود را نمی خواهد به آنها اعتماد” او گفت:. “هنگامی که سربازان نمی اعتماد رهبران خود را به مراقبت از آنها را, آنها در حال رفتن به آنها اعتماد در میدان جنگ.”

___

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

دنبال تاد ریچموند در توییتر در https://twitter.com/trichmond1

___

این داستان درست شده است به ویژگی های اطلاعات در سیستم تعلیق از جمله یک نقل قول به ارتش بیانیه ای به جای به ارتش ذخیره فرمان را به فرماندهی کل.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>