ارتش برنج در دفاع از تصمیم برای برگزاری وست پوینت فارغ التحصیلی با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سخنران

بزرگنمایی این تصویر

در سال گذشته شروع قبل از رمان coronavirus وست پوینت دانشجویان جشن فارغ التحصیلی در ردیف. ژولیوس Motal/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ژولیوس Motal/AP

بالای ارتش ایالات متحده رهبران اصرار شنبه که ژوئن 13 مراسم فارغ التحصیلی آنها اعلام کرده اند برای وست پوینت دانشجویان — رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در مارس 17 او خواهد بود شروع بلندگو را در یک “ایمنی حباب” از اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

“ما به انجام مراسم بسیار شبیه به آکادمی نیروی هوایی را در 18 آوریل در تجلیل از اتمام از 47 ماه سفر به ورود ارتش به صفوف” ارتش, منشی, رایان مک کارتی خبرنگاران در پنتاگون “از جمله در این زمان بی سابقه برای کشور ما است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس خطاب نیروی هوایی دانشجویان در فرد در هوای آزاد, مراسم فارغ التحصیلی مک کارتی اشاره کرد. تنها کسانی که فارغ التحصیل با حضور نشسته هشت پا جدا از یکدیگر است.

منتقدان برنامه ریزی شده در فرد وست پوینت مراسم را با اشاره به بخشی از صدای ضبط شده به دست آمده توسط واشنگتن پست از تماس تصویری ساخته شده توسط غرب نقطه مربی به یک گروه 25 نفری از دانشجویان چهار روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که صحبت در فارغ التحصیلی خود را.

“از آنجا که تمام 1000 از شما در حال رفتن به آینده بازگشت” مربی است که به نقل از این پست به عنوان گفتن دانشجویان در ضبط “شما احتمالا رفتن به حدود 60 درصد است که باید coronavirus بنابراین ما در حال رفتن به احتمال زیاد تست همه شما.”

چنین پتانسیل درجه ای از عفونت در آکادمی نظامی به نظر نمی رسد که منصرف ارتش برنج از رفتن پیش با فارغ التحصیلی.

پس از وست پوینت دانشجویان به خانه رفت برای شکستن بهار در اوایل ماه مارس و گفته شد نه به بازگشت به دلیل همه گیر مک کارتی گفت: ارتش فرستاده وزیر دفاع علامت Esper “یک تجدید نظر مفهوم با تاریخ” برای یک مراسم فارغ التحصیلی بود که پس از آن ارسال شده به کاخ سفید است.

“ما به دنبال به طور خاص چگونه [COVID-19 شیوع] روند در ایالت نیویورک گفت:” مک کارتی “شد و در نهایت منحنی مسطح و چگونه ما در یک محل با کاهش خطر ابتلا به آوردن آنها به آکادمی.”

سرپرست ایالات متحده آکادمی نظامی وست پوینت واقع در حدود 50 مایلی شمال این بیماری همه گیر را کانون در شهر نیویورک توصیف آنچه که او به نام “ایمنی حباب” برای بازگشت دانشجویان.

“ما آن را انجام دهد با خیال راحت و برای همه پدر و مادر و دانشجویان است که در خارج وجود دارد در حال حاضر ما در حال رفتن به مراقبت از آنها را داد.” ژنرال داریل ویلیامز که به ذکر است که تمام دانشجویان در حال آزمایش COVID-19 قبل از ورود به دانشگاه و کسانی که تست منفی نگه داشته شود تحت یک ویژه دو هفته رژیم است.

“در حالی که آنها در وست پوینت آنها را تفکیک می شود تمام آنها را دوباره در پنج گروه هیچ گروه درآمیزند خواهد شد در حالی که آنها وجود دارد برای کسانی که در 14 روز” ویلیامز گفت. “آنها می خورند به طور جداگانه آنها را به طور جداگانه زندگی می کنند و ما مطمئن شوید که آنها آماده هستند به ما بپیوندید بزرگ ارتش ایالات متحده.”

ارتش را بالا غیر نظامی بخشی گفت: مراسم فارغ التحصیلی است نه تنها دلیل که چرا این دانشجویان خواسته شده است که برای بازگشت به نیویورک پردیس.

“ما باید برای آوردن دانشجویان به غرب اشاره به آغاز فرایند از physicals آنها نیاز به گرفتن همه آنها ترخیص کالا از گمرک, روشهای برای روشن شدن سربازخانه خود را دریافت وسایل شخصی گفت:” مک کارتی. “ما باید برای آوردن دانشجویان به شروع روند به دست آوردن آنها را به اولیه خود وظیفه تکالیف است.”

رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville که همچنین با حضور پنتاگون در جلسه گفت: دانشجویان را باید در برخورد با این بیماری همه گیر پس از فارغ التحصیلی به عنوان سفارش دوم lieutenants.

“آنها در حال رفتن به یک فرصت برای هدایت این فوق العاده زنان و مردان جوان که در حال آمدن به ارتش و آنها در حال رفتن به کار و راه خود را از طریق این زمینه گفت:” McConville “و به همین دلیل ما در حال قرار دادن روش های ایمنی در محل به طوری که ما می توانید این کار را با خیال راحت.”

ارتش مقامات عنوان احتمال این که برخی از دانشجویان ممکن است می خواهید سلامت خود را به خطر با حضور در جشن فارغ التحصیلی.

“من مطمئن هستم که دانشجویان ما خواهد آمد و فارغ التحصیل این اوج 47-ماه تجربه” گفت: ویلیامز. “آنها بسیار هیجان زده در مورد آن بسیار هیجان زده هستیم برای آنها را به انجام این کار فارغ التحصیلی.”

در مورد خواسته اقدام انضباطی گرفته علیه دانشجویان که نمی بازگشت برای مراسم ویلیامز demurred.

“ما آن را مورد به مورد, آقا,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de