اتومبیل زره پوش ها و زغال سنگ: کره شمالی مخالف آمریکا با طفره رفتن از تحریم

واشنگتن—کره شمالی طفره رفت سازمان ملل متحد تحریم برای بسیاری از ماه با صادرات زغال سنگ شن و ماسه و نفت و واردات کالاهای لوکس از جمله زره پوش خودروی سواری الکل و رباتیک ماشین آلات. این یافته ها بر اساس یک آینده U. N. گزارش دیگر ارزیابی با استفاده از تصاویر ماهواره ای و حمل و نقل داده ها و مصاحبه با تحلیلگران.

صادرات ارائه کره شمالی با پول برای ادامه توسعه خود سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک و برنامه تحلیلگران می گویند. و واردات کالاهای لوکس نشان می دهد تکنیک های است که کره شمالی همچنین ممکن است با استفاده از به تهیه dual-استفاده از تکنولوژی برای کسانی که برنامه های آنها می گویند. تلاش برای جمع آوری پول هستند و با کمک این کشور پیچیده cybercrime عملیات که هدف قرار دادن موسسات مالی و cryptocurrency مبادلات.

آینده گزارش سالانه از U. N. پانل از کارشناسان می دهد جزئیات بیشتر در مورد قاچاق از دو زرهی مرسدس بنز خودروی سواری که از حمل و هلند به شرق آسیا در سال 2018 و که موضوع تحقیقات توسط نیویورک تایمز و مرکز پیشرفته دفاع مطالعات در ماه جولای.

U. N. پنل انجام تحقیقات خود را پس از مقاله و ویدئو به نظر می رسد و به این نتیجه رسیدند که این خودرو شد حمل از اروپا پس از آنها در اختیار دو شرکت ایتالیایی — ظاهرا شروع زنجیره تامین با توجه به پیش نویس این گزارش دیده می شود ، U. N. انتظار می رود که به انتشار این گزارش در این ماه.

در مصاحبه ساندرو Cianci بالا اجرایی در یکی از شرکت های ایتالیایی تایید کرد که این شرکت را خریداری کرده بود دو زرهی مرسدس بنز خودروی سواری بودند که در نهایت حمل به آسیا, اما گفت که آنها تا به حال درگیر در فعالیت های غیر قانونی و هیچ آگاهی از اتومبیل تا پایان در کره شمالی.

به طور کلی چین و روسیه را تضعیف تحریم ها و کمک های غیر قانونی قاچاق می گویند مقامات ایالات متحده تحلیلگران و گزارش. در ماه دسامبر دو کشور پیشنهاد به سازمان ملل متحد کاهش تحریم ها ،

مقامات آمریکایی و تحلیلگران استناد به تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که نقل و انتقالات مربوط به کره شمالی کشتی در آبهای سرزمینی به عنوان شواهدی از تلاش برای فرار از تحریم ها ،

“چینی ها برای اجرای تحریم ها علیه کره شمالی. آنها رو به متوقف کردن کشتی به کشتی, نقل و انتقالات” Robert C. اوبراین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی گفت: در ماه گذشته. “ما نیاز به چینی ها برای کمک به ما به عنوان ما فشار کره شمالی برای آمدن به میز,” او اضافه شده است.

ایالات متحده تحت فشار قرار دادند تا سازمان ملل به تصویب پنج دور از تحریم های قطعنامه پس از سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که دیپلماسی را با کره شمالی امضا سیاست خارجی ابتکار عمل. اما مقامات ایالات متحده در حال نا امید است که شمال را در رهبری کیم جونگ سازمان ملل متحد را رد کرده است توسعه از واشنگتن پس از یک دور مذاکرات میان مذاکره کنندگان به پایان رسید به طور ناگهانی در استکهلم در ماه اکتبر گذشته. که پس از شکست از دومین اجلاس بین تهمت و کیم در هانوی ویتنام در ماه فوریه 2019.

متخلخل تحریم به معنای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار علیه کره شمالی است که به دور از موثر و مقامات ایالات متحده در حال از دست دادن آنچه که آنها می گویند این است که خود را تنها اهرم واقعی. که می تواند کمک به توضیح دهد که پیونگ یانگ اخیر شانه های سرد به سمت واشنگتن ،

کیم تعجب مقامات ایالات متحده این زمستان ارسال از آنچه کره شمالی مقامات تا به حال نام بالقوه “هدیه کریسمس” به مغلوب ساختن پیشی جستن — احتمالا یک آزمایش سلاح هسته ای و یا یک موشک بالستیک بین قاره ای. در اوایل سال 2019, Kim داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن یک تا پایان سال مهلت برای لغو تحریم ها.

موفق فرار از تحریم ها ممکن است به معنای کمتر فوریت در کیم در گرفتن پنالتی برداشته. او در ادامه به دریافت درآمد در حالی که ساختمان خود را ذخیره مواد شکافت پذیر اضافه کردن به مقدار او در حال حاضر برای حدود 38 کلاهک هسته ای به گفته های اخیر برآورد توسط زیگفرید S. Hecker, مدیر سابق آزمایشگاه ملی لوس آلاموس.

کره شمالی همچنان ادامه دارد و برای انجام آزمایش های کوتاه برد موشک های بالستیک و موشک سیستم با هیچ موعظه از مغلوب ساختن پیشی جستن. روز دوشنبه کره شمالی راه اندازی چندین پرتابه را از ساحل شرقی این کشور دوم سلاح های آزمون در یک هفته. قبل از روز دوشنبه تست های آن از کار اخراج دو کوتاه برد پرتابه را از ساحل شرقی در مارس 2, اولین سلاح آزمون در سه ماه.

پیش نویس از U. N. گزارش می گوید کره شمالی با انجام 13 موشک آزمایش و راه اندازی 25 موشک در سال 2019. (رویترز اولین گزارش در بخش هایی از U. N. مطالعه در ماه گذشته است.)

معلوم نیست چگونه بحران جهانی بیش از کروناویروس جدید آغاز شد که در چین تاثیر می گذارد کره شمالی. در این کشور گزارش نشده است هر گونه موارد اما کارشناسان می گویند وجود دارد به احتمال زیاد برخی از. کره شمالی بسته شده است تقریبا در تمام مرز نقاط ورود و قرار دادن اتباع خارجی در کشور تحت قرنطینه است اما در حال حاضر درخواست آنها را به ترک. ماه گذشته ایالات متحده مورد تایید انتقال کمک های بشردوستانه و سازمان ملل اجازه داده است برخی از معافیت ها به تحریم ها برای کمک.

“در کره شمالی, سمت, آنها خواسته اند برای کمک و نیاز به هماهنگی نقاط ورود برای فوری لوازم با کمک سازمان” گفت: Kee, پارک, یک کره ای-دکتر آمریکایی که به طور منظم و آگهی های پزشکی هیئت به کره شمالی.

برخی از تحلیلگران می گویند سفر به کره شمالی در ماه ژوئن توسط رئیس جمهور شی جین پینگ از چین ممکن است نقطه عطفی در اجرای تحریم.

“با توجه به وخامت ایالات متحده-چین روابط پکن رهبران در هیچ خلقی را به همکاری با واشنگتن در کره شمالی مسائل” گفت: یونگ H. Pak یک تحلیلگر سابق سازمان سیا در کره شمالی که در حال حاضر در موسسه بروکینگز. “و قضاوت از افتتاح جدید سیاحتی و گردشگری مناطق و قوی فروشگاه ارائه رژیم و نخبگان با موفقیت پیدا کردن نقاط ضعف است.”

این زره پوش مرسدس بنز خودروی سواری مورد استفاده توسط کیم در کره شمالی در خارج از کشور سفرهای نشانه های برجسته آن است.

در پیش نویس جدید خود گزارش U. N. پنل لیست شناسایی خودرو تعداد دو زرهی مرسدس بنز خودروی سواری حمل به کره شمالی در تابستان 2018. اعداد مجاز محققان به سر و گوش آب جزئیات بیشتر در حمل و نقل و شرکت های درگیر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

در این گزارش نام دو شرکت ایتالیایی به عنوان procurers اما متهم نیست آنها را از فعالیت های غیر قانونی.

Cianci یک مدیر فروش برای خودروهای اروپایی و بیشتر SRL, شرکت ایتالیایی که در خرید خودرو از مرسدس بنز در اوایل سال 2018 گفت: در مصاحبه طولانی که او تا به حال نه هر گونه نقض مقررات صادرات و ابراز نا امیدی که مرسدس بنز قطع کرده و کسب و کار و روابط با او در دسامبر 2019.

او با ارائه نام مشتری برای او خریداری اتومبیل. “موکل من ایتالیایی است. او دارای یک شرکت صادرات و واردات در رم” Cianci گفت. “مشتری کسی است که نه تنها دیپلماتیک اتصالات به چین بلکه در کشورهای دیگر است.”

دومین شرکت ایتالیایی به نام در این گزارش LS Logistica e Spedizioni SRL مستقر در رم. این مسئول حمل و نقل خودرو به دالیان, چین و پس از آن به بعد به ژاپن است. این شرکت نه پاسخ به یک ایمیل درخواست برای نظر.

دایملر که شرکت مادر مرسدس بنز قادر به ارائه جزئیات بیشتر در اتومبیل های خاص, اما انتشار بیانیه ای گفت که “خرید و فروش وسایل نقلیه توسط اشخاص ثالث به ویژه از استفاده وسایل نقلیه از کنترل ما خارج هستند و مسئولیت است.”

“برای سال های بسیاری از ما تنها دریافت, عکس های از اتومبیل های که به ما امکان شناسایی هر یک از وسایل نقلیه. تنها در سال 2019 ما دریافت شماره VIN خودرو که در C4ADS گزارش از یک روزنامه نگار با یک شبکه تلویزیونی” در این بیانیه ادامه داد: استفاده از مخفف برای مرکز پیشرفته مطالعات دفاعی. “ما فعالانه با نزدیک شدن ملل و متصل روزنامه نگاران به طور مستقیم با اقتدار به مطمئن شوید که این اطلاعات می تواند موضوع تحقیقات است.”

سوراخ در تحریم های فراتر از واردات کالاهای لوکس. کره شمالی در حال جمع آوری میلیون ها دلار از طریق قاچاق کالا U. N. گزارش می گوید.

در ماه اکتبر گذشته استفانی Kleine-Ahlbrandt عضو پانل از کارشناسان از سال 2014 تا 2019 نوشت: در 38 شمالی سایت که “حداکثر فشار” مبارزات انتخاباتی در کره شمالی شد “در آخرین آن.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خرس مسئولیت ویژه ای برای این وضعیت,” او نوشت. “آن بوده است و خود را بدترین دشمن در حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی.”

او اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن “همچنان تمایلی به اعتراف به تقصیر و یا شکست برای عدم پیشرفت در denuclearization و یا به تغییر رویکرد آمریکا به مذاکرات با شمال است.”

کره شمالی بوده است خلاق در منابع خود را از درآمد. هر دو آینده U. N. گزارش و یک پست جداگانه در این ماه توسط مرکز پیشرفته مطالعات دفاعی اشاره به افزایش شن و ماسه-لایروبی فعالیت توسط کره شمالی کشتی در سال 2019. یک مرکز عملیات ها که در هأجو خلیج کره شمالی از ماه مارس تا ماه اوت است. شرکت های چینی در حال خریدار اصلی شن و ماسه یک ماده مهم در پروژه های ساخت و ساز و در ساخت تراشه های سیلیکون.

“فعالیت در هأجو نشان می دهد که مقیاس و یک سطح از پیچیدگی بر خلاف دیگر موارد شناخته شده از کره شمالی تحریم گریز در دریا ارائه مجدد مدارک و شواهد از کره شمالی را در حال تکامل توانایی برای هماهنگی و اجرای عملیات پیچیده با تسهیل در خارج از کشور” در این گزارش گفت: با استفاده از رسمی مخفف کره شمالی.

یکی دیگر از گزارش جدید این یکی توسط موسسه سلطنتی خدمات امارات یک گروه تحقیقاتی در بریتانیا گفت: کره شمالی کشتی شده اند حمل و نقل زغال سنگ را به این منطقه از چین جزایر ژوشن. کشتی شروع این فعالیت در ژانویه 2019 و آنها را انتقال داده های غلط خود را شناسایی خودکار سیستم فرستنده به سعی کنید به فرار از نظارت است. “شبح ناوگان” را به عنوان گزارش تماس های آن در حال انجام است این در “بی سابقه اعداد است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر