آرژانتین دولت: مقامات سابق جاسوسی به روزنامه نگاران

بوئنوس آیرس – آرژانتین هوش آژانس می گوید دولت قبلی رئیس جمهور Maurico Macri جاسوسی در بیش از 400 نفر از روزنامه نگاران و مقامات را منتشر کرده اند یک سند آنها می گویند که شواهد این ادعا است.

صفحه گسترده اکسل ارائه شده به دادگاه در روز جمعه و عمومی ساخته شده در یکشنبه توسط دفتر رئيس جمهور ذکر شده 402 روزنامه نگاران که ظاهرا تا به حال اعمال شده برای اعتباربخشی به پوشش اجلاس سازمان تجارت جهانی و یا گروه 20 که در حال برنامه ریزی در سال 2018 توسط Macri دولت.

صفحه گسترده موجود مختصر اشاره به policial یا اجتماعی مواضع برخی از روزنامه نگاران بسیاری جمع آوری شده از رسانه های اجتماعی پست های هر چند بیشتر به حال هیچ اظهار نظر در همه یا صرفا به ذکر است که فرد مشغول به کار برای یک خروجی اخبار.

ده نفر از کسانی که ذکر شده بودند کارکنان و یا مترجمان آزاد که کار را برای اسوشیتد پرس. همچنین ذکر شده بودند و روزنامه نگاران برای رسانه های بین المللی از جمله رویترز و بلومبرگ AFP و سی ان ان.

سند ثبت شده در حمایت از دادستان فدرال شکایت متهم رهبری سابق آرژانتین فدرال آژانس اطلاعات داخلی جاسوسی بدون نظم قضایی.

کسی که تا به حال شده است یک سخنگوی Macri گفت که او دیگر هیچ کاری برای او یک سخنگوی حزب سابق امنیتی وزیر پاتریشیا Bullrich گفت: او نه در وظیفه و آویزان است.

دفتر دادستان گفت: رئیس جدید این سازمان کریستینا Cañamo, گزارش, پیدا کردن یک درایو سخت کامپیوتر با شواهد غیر قانونی جاسوسی در ایمیل از دانشگاهیان و روزنامه نگاران و اجتماعی و سیاسی کارگران در طول Macri مدت از سال 2015 تا 2019.

Cañamo گفت: تا به حال فایل های اطلاعات به عنوان یک روزنامه نگار موضع نسبت به این دولت با “هیچ ربطی به محتوای این رویداد” که بررسی شد و بر اساس.

آرژانتین روزنامه نگاری فروم گفت در توییتر آن است که پس از مورد “با توجه و نگرانی” و گفت: “این شیوه intollñerable در یک دموکراسی است.”

در طول Macri خود در انتخابات ریاست جمهوری مراجع قانونی باز متعدد تحقیقات به اتهام فساد مربوط به رئیس جمهور سابق کریستینا فرناندز که در حال حاضر معاون رئیس جمهور. کسانی که متوقف شده است در بخشی از مشکلات در برگزاری جلسات تحت محدودیت های همه گیر.

Macri نیز تحت بررسی بیش از دولت دست زدن به یک بدهی توسط یکی از خانواده کسب و کار از باد-مزرعه قرارداد و تامین مالی مبارزات انتخاباتی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>