آرژانتین اعلام کرد اولین coronavirus مرگ در آمریکای لاتین

بوئنوس آیرس, آرژانتین – 64 سال درگذشت در آرژانتین به عنوان یک نتیجه از جدید کروناویروس اولین مرگ در آمریکای لاتین مقامات بهداشتی روز شنبه اعلام کرد.

وزارت بهداشت گفت: بیمار زندگی در بوئنوس آیرس و تاييد شده بود با COVID-19 بعد از پایین آمدن با یک سرفه و تب و گلو درد پس از سفر اخیر به اروپا است.

بیمار که دچار نارسایی کلیه در حال حاضر به دیابت و فشار خون و برونشیت قبل از آلوده شدن با این ویروس در بیانیه ای گفت:. او تا به حال شده است در بخش مراقبت های پس از بستری به بیمارستان های عمومی چهارشنبه.

مقامات گفت: این مرد یکی بود یکی نبود نه تایید COVID-19 موارد قبلا گزارش شده برای آرژانتین. تحقیقات در جریان است به تعیین که بیمار شده بود در تماس با مقامات گفت.

در جای دیگر در منطقه مقامات پرو اعلام کرد پنج مورد جدید از COVID-19 عفونت شنبه, بالا بردن کشور در مجموع به شش. پاراگوئه گزارش اولین مورد و شیلی گفت: در حال حاضر آن را تا به حال هفت تایید موارد بالا از پنج.

مکزیک و برزیل و اکوادور و پرو و کلمبیا و کاستاریکا نیز گزارش کرده اند تایید موارد جدید کروناویروس.

با توجه به آخرین داده های رسمی وجود دارد بیش از 101,000 آلوده در سراسر جهان و بیش از 3,400 مرگ و میر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im