بزرگنمایی این تصویر

یک کارمند می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او نشسته در فروشگاه اپل پس از آن بسته شنبه در پکن. اپل اعلام کرد که بسته شدن تمام 42 فروشگاه های خود را در سرزمین اصلی چین تا فوریه. 10 با توجه به شیوع کروناویروس. Kevin Frayer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kevin Frayer/گتی ایماژ

اپل در روز شنبه اعلام کرد که به طور موقت بسته شدن تمام فروشگاه های خود را در چین به عنوان مقامات تقلا برای جلوگیری از یک حرکت سریع شیوع کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 200 نفر در داخل کشور است.

“از فراوانی از احتیاط و بر اساس آخرین مشاوره از کارشناسان ما در حال بسته شدن تمامی شرکت ها و ادارات و فروشگاه ها و مراکز تماس در سرزمین اصلی چین از طریق فوریه 9,” این شرکت در بیانیه ای گفت.

اپل بیش از 40 فروشگاه در سرزمین اصلی چین است.

اکثر محصولات اپل تولید شده در چین در کارخانه های متعلق به خارج از پیمانکاران از جمله الکترونیک غول Foxconn.

در حال حاضر تایوان بر اساس Foxconn می گوید نمی توان آن را تغییر تولید آن گاهشمار اما در یک Jan. 28 درآمد تماس مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت که این شرکت در حال کار بر روی نحوه پشتیبان گیری از برنامه ها برای به حداقل رساندن هر گونه بالقوه اختلال در عرضه.

با اعلام آن در روز شنبه اپل می پیوندد یک لیست در حال رشد از عمده شرکت های آمریکایی — از جمله استارباکس مک دونالد و KFC — در تعلیق کسب و کار در چین است.

رمان گونه از coronavirus اولین گزارش در ماه دسامبر در ووهان چین به سرعت در حال گسترش عمدتا در داخل کشور. به تاریخ های عفونی بیماری تنفسی آلوده برخی 12,000 مردم در سرزمین اصلی چین, با توجه به رسمی شمارش.

حداقل 154 موارد گزارش شده در بیش از 20 کشور در خارج از چین است. گسترش این ویروس باعث شد سازمان بهداشت جهانی در روز پنج شنبه به اعلام اورژانس بهداشت جهانی.

حداقل هفت مورد گزارش شده در ایالات متحده منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در روز جمعه. با وجود اعلام مقامات بهداشتی آمریکا تاکید کرده اند که در این زمان به طور کلی خطر را برای آمریکایی ها کم است و خطر آنفولانزا باقی مانده است بسیار بیشتر است.

هنوز هم ایالات متحده در حال کار برای اطمینان از coronavirus نمی کند به دست آوردن جای پایی در این کشور است. وزارت امور خارجه هشدار داده است آمریکایی ها به سفر به چین و اصرار کسانی که در حال حاضر در کشور را ترک کنند.

بیش از یک دوجین شرکت های هواپیمایی در حال تعلیق پروازها به مقصد و از چین سرزمین اصلی از جمله عمده ایالات متحده حامل مانند آمریکا خطوط هوایی دلتا و ایران.

علاوه بر این برگ برنده دولت اعلام کرده است که یکشنبه آغاز همه اتباع خارجی که سفر در چین در عرض 14 روز گذشته خواهد بود اجازه ورود به ایالات متحده استثنا خواهد بود ساخته شده برای اقامت دائم و خانواده از شهروندان ایالات متحده.

مسافران در پروازهای ورودی از چین خواهد شد و به یکی از هفت فرودگاه برای نمایش درمانی. شهروندان بازگشت از هوبئی استان را به معرض تا دو هفته اجباری قرنطینه.

روز جمعه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تحمیل اجباری 14-روز-قرنطینه در نزدیک به 200 آمریکایی از تخلیه ووهان. Evacuees در حال مستقر در پایگاه هوایی رزرو مارس در کالیفرنیا است.

“در حالی که ما می دانیم این است که یک اقدام بی سابقه ما بی سابقه ای مواجه بهداشت عمومی را تهدید,” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC. “و این یکی از ابزار در جعبه ابزار ما برای کاهش تاثیر بالقوه این رمان ویروس در ایالات متحده است.”

به دلیل فشار ناشی از این بیماری جدید و بسیار ناشناخته باقی مانده است. تا کنون کارشناسان می گویند به نظر می رسد کمتر کشنده تر از سارس, یکی دیگر از coronavirus.

برای کاهش خطر ابتلا به رمان coronavirus گسترش این که تشویق های قدیمی از مد افتاده تکنیک های خوب از جمله شستن دست ها, اجتناب از تماس نزدیک با کسانی که تب یا سرفه و عطسه به کج آرنج و یا بافت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im