AP VoteCast: مراقبت های بهداشتی آب و هوا بالا مسائل در کالیفرنیا

واشنگتن - رای دهندگان در کالیفرنیا دموکراتیک اولیه رتبه بندی مراقبت های بهداشتی و تغییر آب و هوا به عنوان مهم

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398

واشنگتن - رای دهندگان در کالیفرنیا دموکراتیک اولیه رتبه بندی مراقبت های بهداشتی و تغییر آب و هوا به عنوان مهم ترین مسائل کشور و بالاتر از اقتصاد و روابط سیاست خارجی و بسیاری از مسائل اجتماعی دیگر.

حدود یک سوم به نام بهداشت و درمان یک موضوع است که به شدت تقسیم شده و زمینه دموکراتیک نامزدها. تقریبا به عنوان بسیاری تا به حال تغییر آب و هوا را در ذهن خود را با توجه به گسترده AP VoteCast بررسی مقدماتی حزب دموکرات رای دهندگان در کالیفرنیا است.

آسوشیتد پرس اعلام کرد برنی ساندرز برنده فقط پس از نظرسنجی بسته شده در کالیفرنیا, پایگاه تماس اطلاعات از VoteCast.

در اینجا یک عکس فوری از رای دهندگان دموکرات در کالیفرنیا — آنها چه کسانی هستند و چگونه آنها رای دادند — بر اساس نتایج اولیه از AP VoteCast یک نظرسنجی از 4000 رای دهندگان برای انجام آسوشیتد پرس با NORC در دانشگاه شیکاگو است.

آیا آنها می خواهند یک تغییر بزرگ?

بیشتر رای دهندگان در کالیفرنیا دموکراتیک اولیه گفت: آنها می خواستند یک نامزد که می تواند تغییر اساسی به واشنگتن به جای کسی که بازگرداندن نظام سیاسی به, چگونه آن را قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد در سال 2016.

اما تغییر در واشنگتن نمی, نگاه یکسان به همه. نزدیک به 6 در 10 رای دهندگان گفت: آنها ترجیح نامزد خواهد شد که به دنبال عملی میانه سیاست یکی به دنبال پررنگ لیبرال سیاست.

چه چیز دیگری رای دهندگان می خواهند

حدود 8 در 10 گفت: بسیار مهم بود که یک نامزد می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اعداد مشابه نیز در نظر گرفته رهبری قوی بسیار مهم است.

نزدیک به 7 در 10 گفت: بسیار مهم بود که یک نامزد بهترین ایده های سیاست در حالی که در مورد به عنوان بسیاری از گفت: همان کسی که مراقبت در مورد مردم آنها را دوست دارم.

داشتن "حق تجربه" و در حال حاضر به کار در سراسر راهرو در نظر گرفته شد بسیار قابل توجهی برای یک نامزد دموکرات در حدود 6 در 10 رای دهندگان.

تقسیم مسابقه

ساندرز و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به هر یک از دریافت پشتیبانی از حدود یک چهارم از سفید رای دهندگان در کالیفرنیا است. کمتر پشتیبانی ماساچوست ایالت الیزابت وارن و یا سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ.

سیاه رای دهندگان بودند تا حدودی بیشتر احتمال دارد به عقب بایدن از Sanders, بلومبرگ یا وارن.

در میان رای دهندگان لاتین, Sanders لذت می برد یک مزیت روشن.

تقسیم سن

ساندرز ادامه داد: برای نشان دادن قدرت در میان رای دهندگان جوان به خصوص کسانی که زیر 30. شش در 10 از آنها حمایت 78 ساله سناتور.

بر خلاف در کشورهای دیگر بایدن تنها اندکی سرب در میان رای دهندگان سنین 45 سال و بالاتر در کالیفرنیا است. در مورد 3 در 10 پشتیبانی بایدن در حالی که ساندرز و مهر هر یک از دریافت پشتیبانی از حدود 2 در 10 رای دهندگان.

تا حد زیادی یکپارچه در برابر تهمت

اکثریت گسترده ای می گویند که آنها قطعا رای برای نامزد حزب دموکرات در برابر تهمت در انتخابات عمومی ، هنوز حدود 2 در 10 می گویند تصمیم خود را بستگی دارد که حزب دموکرات در انتخابات ماه نوامبر.

اولیه فرایند شک و تردید

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

رای دهندگان تردید دارند که حزب دموکرات را نامزدی روند عادلانه است. فقط در مورد 2 در 10 می گویند آنها بسیار با اعتماد به نفس است که این فرایند را برای انتخاب یک نامزد ریاست جمهوری عادلانه است. نزدیک به 4 در 10 باید کمی به هیچ اعتماد به نفس در حالی که مشابه به اشتراک می گویند آنها تا حدودی اعتماد به نفس.

بحث مراقبت های بهداشتی

کمپین ویژه ستیز بحث در میان نامزدها بیش از بهترین راه برای مقابله با بهداشت و درمان یک مسئله دیده می شود به عنوان مهم ترین پیش روی کشور توسط حدود یک سوم از رای دهندگان.

وجود حمایت اکثریت برای یک دولت-اجرای سیستم مراقبت های بهداشتی برای همه آمریکایی ها با بیش از 6 در 10 رای دهندگان گفت: آنها به نفع. تقریبا یک سوم مخالف هستند.

اما حمایت از یک گزینه که در آن هر آمریکایی می تواند خرید به یک دولت-اجرای طرح بیمه اگر آنها می خواستند به حتی بالاتر است. نزدیک به 9 در 10 نفع.

حدود 6 در 10 رای دهندگان به نفع هر دو پیشنهاد در حالی که حدود یک چهارم می گویند که آنها به نفع یک گزینه اما مخالفت یک سیستم پرداخت.

تغییرات آب و هوایی اقتصاد و مسائل دیگر

بیش از یک چهارم رای دهندگان گفت: تغییر اقلیم مهم ترین مسئله در مواجهه با ملت است. اکثریت گسترده ای — حدود 8 در 10 — حمایت مالیاتی در استفاده از مواد مبتنی بر کربن سوخت هایی مانند زغال سنگ و نفت و گاز.

در مورد 2 در 10 به نام اقتصاد این موضوع بالا. اما یک اکثریت قابل توجهی در توصیف این سیستم اقتصادی در این کشور به عنوان ناعادلانه است. که شامل یک سوم که گفت: این بسیار ناعادلانه است.

کوچک سهام از رای دهندگان در نظر گرفته شده روابط, مهاجرت, تفنگ سیاست و یا سقط جنین مهم است.

___

AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان آمریکایی انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای آسوشیتدپرس و فاکس نیوز. این نظرسنجی از 4000 رای دهندگان در کالیفرنیا انجام شد به مدت هفت روز عقد به عنوان نظرسنجی بسته شده است. مصاحبهها در زبان انگلیسی یا اسپانیایی. بررسی ترکیبی از یک نمونه تصادفی از ثبت نام رای دهندگان کشیده شده از دولت رای دهندگان فایل و خود شناسایی و ثبت نام رای دهندگان انتخاب شده از بروش آنلاین پانل. حاشیه خطای نمونه گیری برای رای دهندگان است که تخمین زده می شود به علاوه یا منهای 3.4 درصد است.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست "زمین بازی است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب