AP VoteCast: بایدن تراشه های دور در ساندرز ائتلاف

واشنگتن – جو بایدن روز سه شنبه رنده دور در برنی ساندرز’ ائتلاف جوانان لیبرال و لاتین رای دهندگان برای تضمین پیروزی جامد در فلوریدا ریاست جمهوری اولیه.

با نگرانی رو به رشد در مورد گسترش جدید coronavirus بیشتر رای دهندگان فلوریدا گفت: آنها اعتماد به معاون سابق رئیس جمهور در مراقبت های بهداشتی مسائل از سناتور ورمونت. آنها همچنین ابراز اعتماد به نفس بیشتری که بایدن می تواند با موفقیت چالش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر حکایت دارد.

دموکراتیک ترین رای دهندگان در فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی گفت: آنها باید نگرانی در مورد قرارداد COVID-19 اما نگرانی های خود را به ویژه در اندازه گیری با توجه به همه گیر است که همه-اما توقیف زندگی عمومی در سراسر ایالات متحده

در مورد 4 در 10 رای دهندگان در انتخابات مقدماتی در فلوریدا و تقریبا یک سوم در آریزونا, و ایلینوی گفت که آنها “بسیار” نگران آن است که آنها یا اعضای خانواده ممکن است با آلوده COVID-19. حدود 40 درصد از رای دهندگان در هر ایالت احساس تا حدودی نگران با توجه به AP VoteCast نظرسنجی از هزاران نفر از آمریکایی ها رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند ،

فقط در چند هفته coronavirus دارای طرح میتوانست که نژاد, اقتصاد جهانی و آمریکایی ها و روزمره و به عنوان مقامات دولتی بسته اند مدارس هشدار داد در برابر سفر توقیف رستوران ها و توصیه میلیون ها نفر از کارگران به ماندن در خانه.

اوهایو تصمیم به توقف در شخص رای گیری در روز سه شنبه و تاخیر اولیه خود را برای جلوگیری از خطر گسترش ویروس. ایلینوی فلوریدا و آریزونا رفت جلوتر سازماندهی برخی از اقدامات ایمنی برای رای دهندگان و نظرسنجی کارگران است.

AP VoteCast نظرسنجی طراحی شده برای جذب رای دهندگان views صرف نظر از زمان و یا چگونه آنها رای دادند حسابداری برای بسیاری از رای دهندگان در فلوریدا و آریزونا که رای اولیه است. در اینجا یک عکس فوری از رای دهندگان اولویت ها و نگرانی های آنها به عنوان رأی گیری:

ساندرز’ LATINO پشتیبانی کارائی

ساندرز می برد یک بنیاد حمایت از رای دهندگان کمتر از 30 و Latinos اما بنیاد که نشان داد برخی از ترک ها در فلوریدا.

Latinos بودند حدود 20 درصد از دولت دموکراتیک رای دهندگان — 22 درصد از آنها شناسایی شده به عنوان کوبایی 33% به عنوان پورتوریکو و بقیه به حال روابط خانوادگی به کشورهای دیگر است. نه تنها بایدن برنده Latinos در فلوریدا او 65 درصد از پورتو Ricans و 56 درصد از کوبا گرفتن یک رکن قدرت از Sanders.

در ایلینوی, Latinos بودند از نزدیک تقسیم شده بین دو نامزد پیشرو.

بایدن بزرگ چادر

بایدن 77 حفظ قدرت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در فلوریدا و ایلینوی. او همچنین برنده زنان رای دهندگان بیش از 45 و میانه رو و محافظه کاران گروه را تشکیل می دهند که اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان.

آن را نزدیک به یک جمعیتی رفت و برگشت با بایدن همچنین نقشه کشی پشتیبانی از شهرهای حومه و شهرهای کوچک; پروتستان کاتولیک ها و یهودیان و رای دهندگان با مدرک دانشگاهی و کسانی که بدون. در فلوریدا او حتی برنده لیبرال گرفتن 53 درصد به ساندرز’ 37%.

رای دهندگان جوان ایستادگی کردن به عنوان هنوز هم تا حدودی با احتیاط از بایدن. ساندرز 78 نگهداری متوسط لبه در میان رای دهندگان جوان در فلوریدا که در آن حدود نیمی از کسانی که زیر 30 او را پشتیبانی می کند.

ساندرز کردم حدود دو سوم از کسانی که رای دهندگان در ایالت ایلینوی است. اما رای دهندگان 30 از طریق 44 وجود شکاف بین او و بایدن.

دست زدن به مراقبت های بهداشتی

پریشانی در مورد کوروناویروس شد گسترش به طور مساوی در سراسر جنسیتی آموزش و پرورش و سطح درآمد. اما رای دهندگان زیر 45 تا حدودی کمتر از همتایان بزرگتر خود به نگرانی در مورد آلوده شدن.

شیوع تغذیه به قبل از نگرانی های موجود در مورد سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده دموکراتیک رای دهندگان را به صورت هفته به نام مراقبت های بهداشتی به عنوان یک موضوع از نگرانی و باقی مانده است که درست در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی.

بایدن ساخته شده بهبود Obamacare یک بنای دستور کار خود در حالی که ساندرز مبارزات انتخاباتی است در این وعده از سوی دولت ارائه جهانی بهداشت تحت پوشش.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

دموکراتیک اولیه رای دهندگان در فلوریدا یک کشور با جمعیت زیادی از بازنشستگان و بسیاری از جوان گردشگری و خدمات بخش کارگران بر این باورند که بایدن خواهد بود بهتر از ساندرز در دست زدن به مراقبت های بهداشتی مسائل 56 درصد به 34 درصد.

آریزونا, و ایلینوی رای دهندگان به دقت تقسیم شده بین دو نامزد در مورد این مسئله.

نگرانی های اقتصادی

فشار کامل از آسیب اقتصادی از coronavirus نمی رسید اما نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر رای دهندگان دموکرات در حال حاضر احساس بر زمین لرزان. چند تنها حدود 10 درصد در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی — گفت: آنها جلوتر از لحاظ مالی در چه بوده است طولانی ترین توسعه در تاریخ ایالات متحده است.

تقریبا دو سوم در هر حالت فکر می کنم آنها “برگزاری مداوم” در حالی که حدود یک چهارم توصیف خود را به عنوان در حال سقوط است.

اکثریت قریب به اتفاق در هر سه متحده — 80% در آریزونا و در حدود 70% در فلوریدا و ایلینوی — توصیف اقتصادی کشور سیستم به عنوان ناعادلانه است. حدود 40 درصد در آریزونا و حدود یک سوم در فلوریدا و ایلینوی نام آن را “بسیار ناعادلانه است.”

آماده برای نوامبر

بایدن به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان قوی ترین مدعی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

حدود 80 درصد از رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و ایلینوی فکر می کنم معاون سابق رئیس جمهور می تواند قطعا یا احتمالا برنده انتخابات عمومی. کوچکتر اکثریت در هر دولت — تقریبا 60% — همان اعتماد به نفس در یک ساندرز پیروزی.

مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن یک تعریف صفت دموکراتیک اولیه رای دهندگان. در فلوریدا و ایلینوی حدود سه چهارم گفت: آنها را برای رای دادن به هر حزب نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن. این رقم تا حدودی بیشتر به 81 درصد در آریزونا.

برخی در هر یک از ایالات — 9 درصد در آریزونا 13 درصد در ایلینوی و 15 درصد در فلوریدا می گویند که آنها را برای رای دادن به بایدن اما نه Sanders. تا حدودی کمتر — 6% در آریزونا 8 درصد در ایلینوی و 5% در فلوریدا می گویند که آنها را برای رای دادن به Sanders, اما نه بایدن.

____

AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان آمریکایی انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو برای آسوشیتدپرس و فاکس نیوز. نظرسنجی انجام شد به مدت هفت روز عقد به عنوان نظرسنجی بسته شده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de