سانتا آنا کالیفرنیا. – یک هواپیما تخلیه به عنوان بسیاری از 240 آمریکایی ها از یک شهر چینی در مرکز شیوع ویروس رفتگان جمعه قبل از طلوع آفتاب است و در مسیر به ایالات متحده آمریکا وزارت دفاع گفت: آسوشیتد پرس

دولت آمریکا اجاره هواپیما به پرواز دیپلمات از کنسولگری های ایالات متحده در ووهان که در آن آخرین شیوع کروناویروس آغاز شده و دیگر شهروندان آمریکایی است. هواپیما را سوختگیری توقف در آلاسکا قبل از پرواز به اونتاریو کالیفرنیا سفارت آمریکا در چین گفته است.

ووهان است که کانون یک ویروس جدید است که بیمار هزاران نفر کشته و بیش از 100 و رسمی گفت: این هواپیما به سمت چپ شهر قبل از سپیده دم روز شنبه, چین زمان. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که رسمی بود و نه مجاز به صحبت های عمومی.

هنگامی که هواپیما وارد, Anchorage, آلاسکا, مسافر را روشن آداب و رسوم و رفتن را از طریق مراکز کنترل بیماری غربالگری.

“سپس آنها را قرار داده و آنها را در هواپیما و سپس ارسال آنها را به مقصد نهایی خود گفت:” جیم Szczesniak مدیر تد استیونس لنگرگاه فرودگاه بین المللی. او نمی دانست چه مدت آن را فراتر از “ساعت است.”

مسافران در حال جدا شده در فرودگاه بین المللی ترمینال نهفته است که عمدتا خفته در ماه های زمستان.

Szczesniak تاکید ترمینال متصل نیست به بزرگتر و به شدت استفاده می شود پروازهای داخلی ترمینال و هر کدام جداگانه سیستم تهویه.

لابی در ترمینال بین المللی تقریبا خالی بود بعد از ظهر سه شنبه و یک کارمند فرودگاه دیده می شد آهسته دویدن از طریق چند مرکز که بسته شده است شمارنده برای شرکت هایی مانند کره جنوبی و چین شرکت هواپیمایی Asiana Airlines. وجود دارد دو کسب و کار عامل در انتهای بلیط coutners یک 4×4 آژانس کرایه و ماهواره ای از آلاسکا بخش وسایل نقلیه موتوری.

چون ترمینال تنها فعال است در تابستان این اجازه می دهد تا فرودگاه به عمل شرایط مانند این یکی.

“در زمستان ما توانایی و لوکس از نداشتن هر گونه ترافیک مسافری بیش از وجود دارد به طوری که آن را مناسب منطقه برای ما برای رسیدگی به این نوع از پرواز,” او گفت:.

مقامات در کالیفرنیا فرودگاه 35 مایل (56 کیلومتر) در شرق لس آنجلس شده اند آماده امکانات برای دریافت و صفحه نمایش repatriates و به طور موقت آنها را تا دو هفته — اگر مراکز کنترل بیماری تعیین می کند که لازم است گفت: David ورت سخنگوی این شهرستان از سان برناردینو.

“ما در حال آماده سازی برای این رویداد فقط در مورد” ورت گفت.

علائم این ویروس شامل تب و سرفه و در موارد شدید تنگی نفس یا ذات الریه.

چین قطع دسترسی به ووهان و 16 سایر شهرهای استان هوبئی برای جلوگیری از مردم را از ترک و گسترش این ویروس بیشتر است. در علاوه بر این به ایالات متحده آمریکا کشور از جمله ژاپن و کره جنوبی نیز برنامه ریزی شده تخلیه.

انتاریو فرودگاه بین المللی تعیین شد حدود یک دهه پیش توسط دولت ایالات متحده برای دریافت عودت آمریکایی ها در موارد اضطراری خارج از کشور ورت گفت.

فرودگاه پرسنل آموزش دیده اند برای چنین شرایطی است. بازگشت از چین خواهد بود که اولین بار از این فرودگاه استفاده می شود برای این منظور است.

مسافران خواهد شد به نمایش دوباره زمانی که آنها می رسند در انتاریو, کالیفرنیا. منطقه ای که در آن مسافران را گرفته و برداشته شده از پایانه های مسافری و سایر مناطق عمومی در فرودگاه این شهرستان گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس خبر ویرایشگر علامت ظریف در, Anchorage, آلاسکا, کمک به این گزارش. لی گزارش از واشنگتن است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im