AP واقعیت را بررسی کنید: تهمت رزین مواد مخدر تایید نشده برای coronavirus

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فرشهای پزشکی برای COVID-19 افراد مبتلا به آن علم است و نه نتیجه موثر است یا امن برای استفاده از آنها. “آن را,” او گفت: مواد مخدر است.

برای افراد بیمار با coronavirus او روز جمعه گفت: “این می تواند به آنها کمک کند اما آن را نمی خواهید به صدمه زدن به آنها را.” در واقعیت ممکن است یا نه ممکن است کمک به برخی از افراد و این ممکن است یا نه ممکن است آنها صدمه دیده است.

او راست جلوتر حمایت از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا, داروی آخرین و یکی از مهم ترین نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن و بهداشت عمومی مقامات نه اینکه در همان صفحه در این بیماری همه گیر.

بیانیه خود آمد و در یک آخر هفته هنگامی که تهمت نیز تحریف حقایق پشت خود شلیک جامعه اطلاعاتی بازرس عمومی که دست زدن به یک whistleblower شکایت منجر به استیضاح در برابر رئیس جمهور است.

نگاهی به تعطیلات آخر هفته خود سخنان:

CORONAVIRUS

مغلوب ساختن پیشی جستن در تصمیم دولت برای ذخیره میلیون ها دوز دارو هیدروکسی کلروکین به آن را در دسترس برای بیماران مبتلا به COVID-19: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ من دوباره آن را می گویند: چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را. من واقعا فکر می کنم آنها باید آن را. اما خود را انتخاب و آن را به پزشک خود را انتخاب و یا پزشکان در بیمارستان است. اما هیدروکسی کلروکین — سعی کنید آن را اگر شما می خواهم.” — اخبار جلسه روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “آنها می گویند مصرف آن قبل از این واقعیت است که خوب است. … من نه اقدام به عنوان یک دکتر. من گفت: آیا آنچه شما می خواهید. … آن می تواند به آنها کمک کند اما آن را نمی خواهید به صدمه زدن به آنها را.” — جلسه یکشنبه شب.

حقایق: او ادعای تایید نشده در مورد مواد مخدر است که می تواند عوارض جانبی جدی داشته باشند و ممکن است کار نمی کند. این دارو تایید شده است به عنوان یک درمان برای COVID-19 و تهمت خود کارشناسان بهداشت می گویند مطالعات بیشتری مورد نیاز به دانستن این که آیا آن را بی خطر و موثر استفاده کنید.

رئیس جمهور شده است صحبت کردن هیدروکسی کلروکین یک داروی طولانی مورد استفاده در درمان مالاریا و آرتریت روماتوئید و لوپوس پس از بسیار کوچک مطالعات اولیه نشان می دهد ممکن است کمک به جلوگیری از coronavirus از ورود به سلول و احتمالا کمک به بیماران مبتلا به حذف این ویروس هر چه زودتر. پزشکان در حال حاضر می تواند تجویز مالاریا دارو به بیماران مبتلا به COVID-19 یک عمل شناخته شده به عنوان برچسب تجویز.

اما این دارو دارای عمده عوارض جانبی بالقوه به خصوص برای قلب و مطالعات در حال انجام برای دیدن اگر آن را بی خطر و موثر برای درمان coronavirus.

در روز جمعه, Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت و عضو مجلس coronavirus نیروی کار گفت: آمریکایی ها نباید در نظر هیدروکسی کلروکین یک “حذفی مواد مخدر است.”

“ما هنوز هم نیاز به انجام قطعی مطالعات برای تعیین اینکه آیا هر گونه مداخله نه فقط این یکی واقعا بی خطر و موثر,” او گفت: در فاکس نیوز.

انجمن پزشکی آمریکا, آمریکا, انجمن داروسازان و American Society of Health-System داروسازان در یک بیانیه مشترک که قبلا هشدار داد در برابر “prophylactically تجویز داروها در حال حاضر شناخته شده به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19.” که به معنی تجویز یک دارو به منظور دفع بیماری و یا جلوگیری از گسترش آن.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “مشکل این است که هنگامی که چیزی شبیه به این می آید همراه است که شما انتظار نیست. نگاه 1917 آن را خیلی وقت پیش شاید 100 میلیون نفر کشته شدند. آن را مدت زمان طولانی پیش تا مردم فکر نمی کنم این اتفاق رخ خواهد داد.” — جلسه یکشنبه شب.

حقایق: او از سال اشتباه برای آنفلوآنزای اسپانیایی و به نظر می رسد به غلو و میر ناشی از آن است. این بیماری همه گیر از اوایل سال 1918 به اواخر سال 1920. آن را منجر به کشته شدن حدود 50 میلیون یا بیشتر در سراسر جهان با حدود 675,000 از مرگ و میر در ایالات متحده می گوید: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

___

استیضاح

مغلوب ساختن پیشی جستن در شلیک به مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس کل: “من فکر کردم او وحشتناک است. کاملا وحشتناک است. او در زمان whistleblower گزارش که معلوم شد که جعلی گزارش — آن جعلی است. این کاملا اشتباه است.” — اخبار جلسه روز شنبه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

واقعیت: هیچ the whistleblower اتهامات شده اند نشان داده می شود اشتباه است. جزئیات کلیدی را تایید شده است.

برای مثال کاخ سفید حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, 2019, تماس تلفنی با رئيس جمهور جدید اوکراین نشان داد که خلاف کاران تا به حال با دقت خلاصه این گفتگو به عنوان رله توسط ناشناس مقامات ایالات متحده در شکایت اتکینسون ارسال به اقدام مدیر اطلاعات ملی. شاهدانی که شنیده تماس شهادت به صحت آن حساب.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که اتکینسون ادعا کرده است که خلاف کاران شکایت در مورد اوکراین باید با تخفیف به دلیل تعصب سیاسی: “او حتی گفت که از لحاظ سیاسی مغرضانه. او در واقع گفت که.” — اخبار جلسه روز شنبه.

حقایق: او در واقع نمی گویند که.

اتکینسون بود که دولت شکایت شد “سیاسی مغرضانه” و یا نشان می دهد که باید آن را مورد توجه جدی است. به خلاف اتکینسون نوشت: در نامه ای به یوسف مگوایر و سپس اقدام مدیر اطلاعات ملی که هر بالقوه تعصب بر خلاف کاران بخشی را دور از خود را به طور کلی نتیجه رسیدند که شکایت شد “معتبر.” او اشاره کرد که یک بررسی اولیه توسط خود بازرس کل دفتر تا به حال برای حمایت از کلید اتهامات در شکایت از جمله این که تهمت به حال تحت فشار قرار دادن اوکراین رهبر به اقدام مطلوب خود را به مناسبت انتخاب مجدد مبارزه است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Darlene Superville کمک به این گزارش.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apne.ws/2kbx8bd

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im