AP توضیح می دهد: مکزیکی زنان به راهپیمایی علیه خشونت جنسیتی

MEXICO CITY – تظاهرات علیه خشونت جنسیتی در مکزیک به شدت در سال های اخیر در میان افزایش قتل زنان و دختران است. قتل اغلب همراه با تجاوز جنسی و گاهی وحشتناک قطع عضو. زنان در حال انتظار برای ابراز خشم و انزجار خود را در ماه مارس در مکزیکو سیتی روز یکشنبه روز بین المللی زنان. کوچکتر تظاهرات خواهد بود در سراسر کشور برگزار شد. زنان و دختران نیز برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات در روز دوشنبه ، مکزیکی زنان هستند که خواست به جست و خیز و مدرسه و اجتناب از کارهای خانه و ماندن خانه از محل کار نشان می دهد این کشور آنچه آن را مانند به یک روز را بدون آنها.

___

چرا آنها راهپیمایی?

آمار دولتی نشان می دهد که بیش از 10 زنان کشته می شوند به طور متوسط هر روز در مکزیک و آن را یکی از خطرناک ترین کشورهای جهان برای زنان و دختران. به تازگی به عنوان 2017 به طور متوسط هفت کشته شدند هر روز در مکزیک است.

“زمینه خشونت علیه زنان و علیه دختران در مکزیک است که به خصوص قبر” گفت: Nira کردنس co-ordinator از جنس واحد در دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر در مکزیک است.

در علاوه بر این به نیمی از جمعیت در معرض خطر خشونت مصونیت از مجازات است که یک مشکل عمده. چند گزارش جنایت در مکزیک در نتیجه اعتقادات.

شرکت در رژه در روز یکشنبه انتظار می رود که بالاتر از قبلی در طول پیاده روی به عنوان یک راه باریک گسترده تر از جامعه می پیوندد خانواده های کشته شدن و از دست رفته است که غالبا نگاهی به خیابان ها همراه با فمینیست و فعالان است.

___

که قربانیان ؟

یک سری اخیر بسیار شایع قتل در مکزیک منجر به بحث و خواستار تظاهرات علیه خشونت جنسیتی.

از همسر سابق با نفوذ تکنولوژی کارآفرین به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در ماه نوامبر پس از شهادت در حضانت فرزند مورد. یک زن جوان بود پوست و disemboweled که گفته می شود توسط دوست پسر او را در ماه فوریه. روز بعد یک هفت ساله ربوده شده خود را در خارج از مدرسه ابتدایی و مورد آزار جنسی — کودک مرده از بدن دفع در یک کیسه پلاستیکی در بر داشت در بسیاری خالی.

قربانیان مشترک سابقه سوء استفاده در خانواده ها و نقایص توسط مقامات مکزیکی.

یک گروه از مادران قربانیان خواهد مارس با هم جمعه در یک نمایش از خواهری و اشک.

“ما می خواهیم به یک آغوش نه فقط به کسانی که دیگر از لحاظ جسمی در اینجا با ما بلکه برای هر و همه از آن دسته از زنان که به زودی تبدیل به بخشی از خانواده ما (قربانیان)” گفت: آراسیلی Osorio, مادر Lesvy برلین که خفه شد به مرگ توسط یک پسر در پردیس در آمریکای لاتین بزرگترین دانشگاه در سال 2017.

___

آنچه که در مکزیک انجام در مورد این مشکل ؟

مکزیک تهاجمی قانون مجازات جرایم خشونت آمیز علیه زنان است. کسری بودجه می آید در استفاده از قانون است.

“مکزیک کشور از حقوق بر روی کاغذ می گوید:” آنا Pecova مدیر گروه حمایت EQUIS عدالت برای زنان است.

پس 2011, قتل مکزیکی زنان که حمل نشانه ای از نفرت جنسیتی مانند قطع عضو شده اند با سنگین تری حداقل حکم به طور منظم از قتل.

کنگره افزایش کشتار جنسیتی حکم یک بار دیگر در ماه فوریه به 65 سال و با تصویب متمم قانون اساسی در سال گذشته است که اجازه می دهد تا برای پیشگیری بازداشت برای کسانی که متهم به خشونت خانگی برای بار دوم. اکثر زنان کشته شده در مکزیک را هدف قرار داده و توسط خود همکاران.

مقامات اغلب فاقد ابزار و انگیزه و توانایی برای رسیدگی به جنایات منجر اعضای خانواده قربانیان به دنبال موارد خود را. چند از مادران شکایت دارند که آنها گم شده بودند در ابتدا به عنوان رد فراری و کشتار غلط حکومت خودکشی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

___

برخی از تظاهرات تبدیل به داد و بیداد کن. چرا ؟

زنان تظاهرات در ماه فوریه شد داد و بیداد کن زیر یک الگوی خیابان خشم در گذشته است. نقاب از معترضان تلاش کردند به آتش زدن درب های چوبی کاخ ریاست جمهوری در حالی که دیگران خیس آن را با رنگ قرمز.

تخریب اموال عمومی تبدیل شده است تكیه فمینیستی تظاهرات در شهر مکزیک پس از یک گروه کوچک سطل آشغال یک ایستگاه اتوبوس پلیس حوزه و عمده بنای تاریخی در ماه اوت در انزجار بیش از این شهر بی مهارت از اتهام تجاوز به عنف توسط پلیس یک نوجوان.

این خرابکاری جلب سنگین انتقاد. این خرابکاری استدلال می کنند که زنان مهم تر از مجسمه ها و یا شکسته ویندوز است که می تواند تعمیر. یک زن که زندگی کوتاه با خشونت هرگز بازده آنها می گویند.

“ما خودمان را در همه زمان ها: چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم ؟” گفت: کردنس.

___

چه بعدی ؟

چمن ریشه های جنبش برای یک اعتصاب سراسری توسط زنان در دوشنبه الهام گرفته شده بود در بخشی از اقدامات مشابه در کشورهایی مانند آرژانتین و شیلی است.

“ما می گویند: به اندازه کافی در حال حاضر” گفت: María de la Luz Estrada, co-ordinator ملی شهروند رصدخانه کشتار جنسیتی. “ما خواستار حکومت قانون به کار می کنند. آنها باید برای تضمین یکپارچگی زندگی هر مرد و زن است.”

عمده بانک ها و شرکت های رسانه ای و, قانون شرکت های پیوست فراخوان زنان برای تبدیل شدن به “نامرئی” برای یک روز. این Coparmex گروه کسب و کار تشویق آن بیش از 36 ، 000 عضو در سراسر کشور را به شرکت برآورد یک روز توقف کار هزینه خواهد شد اقتصاد صدها هزار نفر از دلار است.

وزارت آموزش و پرورش صادر شده در آخرین دقیقه تایید شده برای این طرح آگاه است که مدارس به شدت بستگی به زن پرسنل.

امیدواری فعالان ملی گفت و گو خواهد خار را تغییر دهید. خانواده هایی که در آن مردان به اشتراک گذاری کارهای آنها توجه داشته باشید پایین تر بروز سوء استفاده های داخلی. پیشگیری کلیدی است اما تا عواقب. مقامات نیاز به کمک های مالی بیشتر به بررسی موارد و دستور العمل در مورد چگونگی انجام این کار در یک موقع و همدلانه به شیوه ای.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de