اضطراب chardonnay و خشم و تهمت: جمعه کروز خط برخورد با کروناویروس

یک روز است که آغاز شده و با امید به پایان رسید با خشم و سرخوردگی به عنوان مسافران بر روی Grand شاهزاده آموخته برخی در کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن شبح از یک قرنطینه در دریا.

بیش از 3500 نفر در حال حاضر در این کشتی که در حال برگزاری در سواحل سان فرانسیسکو در آبهای بین المللی به مقامات تصمیم می گیرید که در آن — و یا اگر آن را باید بارانداز در حال حاضر که دو مسافر و 19 خدمه باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

“ما در حال انجام یک بیت از مغلوب ساختن پیشی جستن هجوم داشتن یک شیشه شراب, تلاش برای انصراف از هواپیما رزرو تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید با سگ من و او را از لانه فردا لغو رزرو هتل برای فردا شب” گفت: Debbi Loftus یک ویسکانسین مسافری است که سفر با پدر و مادر سالمند. “چیزهای عادی کسی در یک بعد از ظهر جمعه.”

Loftus شد نه تنها ناراضی از دولت. معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که موارد مثبت در طول یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر قبل از مسافر تا به حال مطلع شده است. خط کروز و کاپیتان کشتی هر دو بعد گفت: آنها غافل از نتایج قبل تلویزیونی اعلام. چند مسافر در مصاحبه با لس آنجلس تایمز گفت که آنها ترجیح داده اند خبر داده شده به آنها را برای اولین بار.

تبلیغات

اضافه کردن بیشتر عدم قطعیت برای برخی از مسافران شد رئیس جمهور تهمت بیانیه جمعه که او ترجیح می دهند هر قرنطینه را در کشتی به جای اجازه می دهد مسافران برای بارانداز در کالیفرنیا — در قسمت برای جلوگیری از افزایش تعداد موارد تایید شده در خاک ایالات متحده آمریکا. پنس گفت: این کشتی اجازه داده می شود به حوض در غیرتجاری پورت آخر این هفته هر چند او نمی گویند که در آن.

“این آشکار به من که رئیس جمهور تهمت نیست نگران خدمه و مسافران روی عرشه کشتی Grand اما به جای اعداد” گفت: کارن کانادا مسافری که خواسته می شود که تنها با نام دلایل حفظ حریم خصوصی.

به عنوان مسافران بر روی Grand شاهزاده خانم کروز کشتی به پایان رسید اولین روز کامل محدود به خود کابین واقعیت امکان قرنطینه شروع به راه در, همراه با خستگی و اضطراب است. ترس از آینده با مخلوط شدند جزئی اما نگرانی های فوری.

تبلیغات

خدمات مواد غذایی شده است به تعویق افتاد به عنوان یک سبب شیوع کارکنان تلاش برای آوردن اتاق خدمات به بیش از 3500 مسافر. قهوه دیر شد یک وعده غذایی ساندویچ و فلفل قرمز چند منتظر ساعت برای تحویل. خدمه کردن فرم درخواست چه نسخه ممکن است لازم باشد اگر یک اقامت طولانی شد لازم الاجرا است.

“ما در حال تلاش برای مثبت ماندن و امید برای نتیجه” گفت: کارن در اوایل روز است.

بزرگترین سرخوردگی صبح روز جمعه بود که خدمات اتاق “طبعا غیرمنتظره” نداشته و در عین حال آورده قهوه. او در گذر زمان انتظار در انتظار نگه داشته به گزارش گم شده جاوا, تماشای کشتی در تلویزیون به طوری که او می تواند “احساس می کنم مثل من خارج است.”

شب گذشته کاپیتان گفت: مسافران آنها مشغول به کار بودند با خدمه به ترتیب برای “عرشه زمان برای ورزش و هوای تازه.”

کارن گفت: شنیدن که “خوبه می ترسم ما را به فکر این ممکن است طولانی تر از انتظار می رود.”

عضویت در خبرنامه

ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

با وجود دو به روز رسانی از کاپیتان در طول روز کمی وجود دارد اطلاعات جدید است. مسافران همچنین کارت به تماشای فیلم و مرور اینترنت — چند نفر گفت: پهنای باند محدود بود. خدمه کاهش یافته سودوکو ورق پازل و مهارت کیت. , هوای آزاد, زمان هرگز محقق نشد.

“من را در این” کارن گفت: در بعد از ظهر است “امیدواریم که برای بهترین و آماده شدن برای بدترین.”

تبلیغات

راه دیگر برخی از مسافران زمان صرف شده: تمیز کردن. با تمیز کردن خدمات در آینده و ترس از میکروب ها به وفور کارن سعی کنید یک جفت دستکش قبل از تمیز کردن حمام خود را. یکی دیگر از مسافر پاک کردن دیوار. یکی شسته و لباس در وان حمام.

کسانی که صحبت به بار همه توافق بر روی یک نقطه: خدمه بود انجام بهترین خود را ارائه هزاران غذا سه بار در روز و پاسخ به درخواست ها و تلاش برای حفظ قرنطینه به عنوان اضطراب مانت. بسیاری از خدمه فیلیپینی و یا دیگر اتباع خارجی مهمان گفت.

“ما کاپیتان و خدمه [هستند] انجام بهترین آنها می تواند تحت چنین شرایط بی رحم” گفت: کارن کانادا مسافر.

حدود 62 نفر بوده است تحت مستند دیگر به دلیل امکان قرار گرفتن در معرض قبلی کروز به مکزیک. برای یکی از کسانی که تجربه شد و در حال حاضر احساس شوم.

“من در انفرادی” گفت: کسی که جدا شده برای روز.

در حال حاضر وجود دارد نگران است که پایان است در چشم نیست.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im