داروی ضد ویروسی Remdesivir نشان می دهد وعده برای درمان Coronavirus در NIH مطالعه

بزرگنمایی این تصویر

نتایج اولیه از یک مطالعه از داروی ضد ویروسی remdesivir آن را نشان می دهد موثر است در کوتاه شدن زمان بهبودی برای بیماران مبتلا به COVID-19. علوم جلعاد از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علوم جلعاد از طریق AP

نتایج اولیه از یک مطالعه بزرگ از داروی ضد ویروسی remdesivir آن را نشان می دهد می تواند کمک به بيماران مبتلا به COVID-19 سریعتر بهبود می یابند. Dr. Anthony Fauci مورد ستایش قرار داد یافته های منتشر شده روز شنبه به عنوان “بسیار خبر خوبی است.”

“داده ها نشان می دهد که remdesivir روشن است کاهش قابل توجه اثر مثبت در کاهش زمان برای بازیابی” Fauci گفت: در طول یک جلسه بین رئیس جمهور تهمت و لوئیزیانا فرماندار جان ادم ادواردز. “این بسیار مهم است.”

این مطالعه با حمایت مالی موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که Fauci آگهی و که بخشی از موسسه ملی بهداشت.

Fauci گفت: این اولین “واقعا پرقدرت” تصادفی شده با کنترل دارونما از remdesivir اشاره کرد که آن شامل بیش از یک هزار نفر از بيماران بستری در سایت در کشورهای متعدد است. یکی دیگر از کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده در چین با نتایج آن نیز اعلام کرد روز شنبه بود که به مراتب کوچکتر است.

NIH دادگاه ضد ویروسی است که ساخته شده توسط علوم جلعاد آغاز شد و در فوریه 21. اولیه نتایج مطالعه هستند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در کارشناسی, محاکمه اما NIH منتشر شد آنها پس از یک تجزیه و تحلیل داده های ایمنی نظارت هیئت نظارت بر دادگاه. Fauci گفت: نتایج اعلام شد به دلیل مسئولیت اخلاقی اجازه می دهد تا گروه دارونما برای دسترسی به remdesivir آنجا وجود دارد در حال حاضر شواهد روشن است که مواد مخدر کار می کند.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که remdesivir کوتاه زمان آن را در زمان بستری COVID-19 بیمار را بهبود می یابند در مقایسه با دارونما. این مطالعه تعریف “بازیابی” را به عنوان به خوبی به اندازه کافی از بیمارستان مرخص شده و یا به حالت عادی بازگشت و فعالیت است.

نتایج اولیه دریافتند که بیمارانی که دریافت remdesivir بهبود 31 درصد سریعتر — متوسط زمان برای بازیابی شد و 11 ماه به جای 15 روز است. نتایج همچنین نشان می دهد یک کمی پایین تر مرگ و مير گروه دریافت remdesivir اما تا زمانی که اطلاعات کامل و تجزيه و تحليل آن مشخص نیست در صورتی که اثر قابل توجهی است.

Fauci گفت که در حالی که 31 درصد ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ “آن است که بسیار مهم اثبات مفهوم است. زیرا آنچه ثابت است این است که مواد مخدر می تواند به جلوگیری از این ویروس است.”

نتایج خواهد شد به یک مجله برای بررسی دقیق.

دکتر ساناز لینگ یک استاد پزشکی و درگیر با remdesivir آزمایشی در دانشگاه استنفورد.

“این قطعا بسیار امیدوار کننده و بسیار هیجان انگیز است که ما ممکن است این گزینه برای درمان این بیماران که در حال حاضر هیچ گزینه های زیادی در حال حاضر,” او می گوید. “هر روز شما در ICU است که مقدار زیادی از استرس در بدن است که مقدار زیادی از زمان بهبودی مورد نیاز است. بنابراین من فکر می کنم اگر شما می تواند کوتاه شدن که من فکر می کنم که برای بیماران ما است.”

دکتر Aneesh K. Mehta, یک محقق در remdesivir سایت آزمایش در دانشگاه اموری بود که خوش بینانه در مورد این دارو بالقوه بر اساس داده های اولیه. “ما باور داریم که remdesivir اولین دارو برای نشان دادن اثر مثبت در بيماران مبتلا به COVID-19” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

او همچنین ارائه چند هشدارهای.

او تاکید کرد که این داده های اولیه بر اساس حدود نیمی از بیماران در این دادگاه و آن را “دستخوش نیست قوی است که تجزیه و تحلیل انجام خواهد شد توسط آمار و ارقام و دانشمندان در NIH در هفته های آینده.”

و در حالی که داده های اولیه نشان داد که هیچ عوارض جانبی جدی از remdesivir “ما هنوز هم لازم نیست که تمام اطلاعات ایمنی گزارش شده از NIH و خواهد شد که بسیار مهم است به درک چگونه ما استفاده از این دارو در آینده,” او گفت:.

مهتا همچنین اشاره کرد که remdesivir نیست cure-all.

“این بسیار مهم است به درک که remdesivir و آنتی ویروسها به طور کلی نقره ای و گلوله,” او گفت:. آنها را فورا خلاص شدن از عفونت. آنها به آرامی جلوگیری از ویروس از ساخت بیشتر از خود.”

بیماران هنوز هم نیاز به مراقبت های دیگر برای حمایت از بهبودی خود را, او گفت:, به خصوص اگر این التهاب است که می تواند مرتبط با COVID-19 در حال حاضر آسیب دیده و اندام های خود را.

Fauci گفت که مطالعات جدید را بررسی ترکیب remdesivir با داروهای دیگر مانند یک داروی ضد التهاب برای دیدن چگونه آن را در مقایسه با استفاده از remdesivir به تنهایی.

Gilead Sciences همچنین اعلام کرد که یک دادگاه پیدا کرده بود که بیماران دریافت 10 روز دوره درمان از remdesivir زمانی مشابه در بهبود وضعيت بالينی در مقایسه با کسانی که مصرف 5 روز درمان.

“این مطالعه نشان می دهد پتانسیل برای برخی از بیماران به درمان با 5-بعد رژیم که می تواند به طور قابل توجهی گسترش تعداد بیماران است که می تواند با درمان های فعلی ما عرضه remdesivir” دکتر Merdad Parsey, افسر ارشد پزشکی علوم جلعاد در بیانیه ای گفت:.

یک مطالعه جداگانه چهارشنبه منتشر در مجله پزشکی لانستو از جمله 237 بیماران بدحال در ووهان چین یافت می شود که remdesivir فراهم نیست بالینی قابل توجهی مزایای به کسانی که در بیمارستان بستری مبتلا به این بیماری. اما نویسندگان هشدار داد که تفسیر نتایج خود را محدود است. مطالعه را متوقف اولیه با توجه به دشواری استخدام کافی بیماران پس از وقوع بود تحت کنترل در آورد وجود دارد. آنها به این نتیجه رسیدند که بیشتر مطالعه remdesivir مورد نیاز است.

که مطالعه “در صفحه” گفت: Fauci. “من نمی خواهم به پیف پیف مطالعات دیگر اما این است که نه مطالعه کافی و همه در این زمینه احساس می کند که.”

جو Palca کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>