ضد قرنطینه اعتراض تساوی جمعیت در Harrisburg, Pa. اما رژیم صهیونیستی است. نگه می دارد و اقامت-صفحه اصلی طرح

بزرگنمایی این تصویر

معترضان نشان می دهد در دولت و کنگره آمریکا در Harrisburg, Pa. دوشنبه خواستار آن است که رژیم صهیونیستی. تام گرگ بازگشایی اقتصاد پنسیلوانیا حتی به عنوان جدید اجتماعی-فاصله در زمان مقرر اثر در فروشگاه ها و دیگر ساختمان های تجاری است. مت Slocum/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مت Slocum/AP

جمعیت زیادی از تظاهرکنندگان با تجمع در Harrisburg, Pa. دوشنبه بوق و شاخ و حمل نشانه ها و تکان دادن پرچم آمریکا در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره به عنوان بخشی از یک واکنش در برابر اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات برای کنترل گسترش coronavirus. یک counterprotest جلب کوچکتر جمعیت.

ساعت پس از معترضان پراکنده رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات اعلام کرد او در طول دولت stay-در-خانه سفارش تا زمانی که ممکن است 8. بود پیش از این مجموعه به پایان می رسد در 30 آوریل.

برخی از تظاهرکنندگان بودند مشکوک در مورد چگونه گسترده این ویروس است و پیشنهاد اقامت در خانه سفارش به مبلغ دولت نفس بیش از حد.

“تمام پیش بینی های اشتباه بودند اما ما هنوز در حال گفتن مردم به ماندن در خانه و کسب و کار به” مارک کوپر بازنشسته راننده کامیون به رویترز گفت. “این است که قرنطینه این است که ظلم و ستم.”

یک خروجی محلی گفت: یک گروه کوچک از کارگران پزشکی برگزار counterprotest.

“گروه کوچکی از کارکنان مراقبت های بهداشتی گفت: افراد شرکت کننده در این بزرگتر رالی برای رفتن به صفحه اصلی برای حفظ عزیزان خود را امن است. اما آنها ساخته شده و نقطه نظر خود را از راه دور” PA پست گزارش شده است.

خبرنگار CNN میگوئل مارکز توییتی ویدئوها از اعتراض نشان مسلح تظاهرکنندگان جمع شده در پشت یک کامیون در رنگ استتار رنگ الگوی. کسانی که معترض بودند بنا به گزارش “همه مستقل” با توجه به مارکز.

در همان روز گرگ اعلام کرد با وجود گسترش stay-at-home سفارشات او را کاهش برخی محدودیت ها در اقتصاد دولتی.

او یک فرمان اجرایی را امضا شنبه امکان خرید و فروش آنلاین وسایل نقلیه منظقه وانت از شراب و ارواح در برخی پنسیلوانیا Liquor Control Board مکان و شروع مجدد از بخش ساخت و ساز موثر در مارس 8.

پنسیلوانیا بیش از 33,000 تایید COVID-19 مورد و بیش از 1200 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

در هریسبورگ تظاهرات می آید بر روی پاشنه از تظاهرات بزرگ برگزار می شود در طول تعطیلات آخر هفته در ایالات متحده از جمله کلرادو در ایالت کالیفرنیا است.

برخی از تظاهر کنندگان استدلال می کنند که کسب و کار تعطیلی باعث آسیب بیشتری به آمریکایی ها زندگی می کند از ویروس و مقامات به ساکنان اجازه می دهد به بازگشت به کار.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>