یکی دیگر از هواپیمای آمریکایی فرار از شیوع کروناویروس در ووهان چین وارد جمعه در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی.

این هواپیما یکی از دو اجاره به ایالات متحده توسط وزارت دفاع.

دو پرواز ترک چین با حدود 300 مسافر در هیئت مدیره و رفاه اجتماعی گفت: پنج شنبه شب در بیانیه ای.

یکی از هواپیما فرود در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو در مدت کوتاهی قبل از 9 صبح سرجوخه مارتین پری ، اندرو Hiatt گفت. پرواز اول متوقف شد و در ونکوور کانادا که در آن حدود 30 کانادا اتباع deplaned. وزارت دفاع گفته آنها ارائه کرسی به کانادایی ها به دلیل وجود اتاق اضافی پس از تمام شهروندان ایالات متحده شد و جایگزین.

تبلیغات

دومین پرواز فرود در Eppley فرودگاه یک فرودگاه تجاری در نزدیکی مرکز شهر اوماها در مدت کوتاهی قبل از 5 p. m. مسافران بودند در حال انتقال به اردوگاه Ashland یک گارد ملی نبراسکا مرکز آموزش بود که انتظار برای دریافت بین 70 و 80 از آسمان ، اسکات Ingalsbe گفت. قبل از رفتن به اوماها (روباز انتخابی) پرواز سوخت گیری مجدد در Travis پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی ساکرامنتو و سپس اقدام از طریق لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, مقامات گفت. برخی از مسافران شد و انتظار می رود به deplane در Lackland هر چند مقامات را تایید نمی کند که چگونه بسیاری از.

در هنگام ورود مسافر در هر پرواز بود در زیر قرار داده شده 14 روز قرنطینه فدرال به منظور نظارت توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این گونه جدید از coronavirus آلوده بیش از 30000 نفر, کشته شدن بیش از 630 از آن پدید آمده در چین در اواخر ماه دسامبر. بسیاری از موارد گزارش شده در داخل و اطراف چین هوبئی که در ووهان واقع شده است.

در آمریکا 12 نفر تبدیل شده اند آلوده در شش کشور و شش در کالیفرنیا دو در ایلینوی و در آریزونا ماساچوست واشنگتن و ویسکانسین. همه بیماران یا به تازگی از سفر به چین و یا در دو مورد تا به حال تماس نزدیک با کسی که انجام داد.

تبلیغات

وزارت امور خارجه توصیه کرده است در برابر همه سفر به چین به دلیل ویروس و گفته است که هر آمریکایی ها وجود دارد باید سعی کنید به بازگشت به ایالات متحده در اکثر خطوط هوایی تجاری را به حالت تعلیق و یا کاهش پروازهای بین دو کشور.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و اعلام کرد محدودیت در مردم سفر به آمریکا از چین است. در حال حاضر اتباع خارجی که اخیرا به چین سفر نیست مجاز به ورود به ایالات متحده و بازگشت شهروندان آمریکایی به موضوع 14-روز قرنطينه.

روز شنبه وزارت دفاع کرد و به خانه تا 1000 افرادی که ممکن است نیاز به قرنطینه می شود و به محض ورود از سفر خارج از کشور در چهار امکانات از جمله تراویس و میرامار.

روز چهارشنبه در پنتاگون گفت: آن را به حال نیز خواسته شده است به شناسایی 11 تاسیسات نظامی در نزدیکی فرودگاه های بزرگ است که می تواند خانه حدود 220 اضافی افراد تحت قرنطینه در صورت نیاز. آن “قسمت سوم مکان” است که هر کدام می تواند جای حدود 20 مسافران اگر پشتیبان گیری گزینه های مسکن تبدیل به کامل شامل هر دو تراویس است که نه چندان دور از سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی و پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید شهرستان با توجه به نزدیکی آن به فرودگاه بین المللی لس آنجلس پنتاگون در بیانیه ای گفت.

در مجموع وزارت دفاع انجام پنج پرواز تخلیه بیش از 800 نفر از ووهان چین. بسیاری از آنها شهروندان آمریکایی اما تعداد محدودی از بستگان و برخی از اقامت دائم و قانونی تخلیه شدند و همچنین. وزارت دفاع نمی کند و پیش بینی عملیات پرواز اضافی مقامات روز جمعه گفت.

علاوه بر این مسافران پس از رسیدن در ایالات متحده در روز جمعه نزدیک به 550 نفر در حال حاضر تحت قرنطینه فدرال در پایگاه نظامی در کالیفرنیا.

دو جت حامل حدود 350 مسافر در حال فرار چین فرود آمد در دولت صبح روز چهارشنبه — یکی در پایگاه نیروی هوایی تراویس و یکی در Marine Corps Air Station میرامار. همه مسافران قرار داده شد تحت اجباری 14 روز در قرنطینه فدرال.

پنج تن از این افراد در قرنطینه Marine Corps Air Station میرامار گرفته شده اند به بیمارستان های محلی پس از نشان دادن علائم ویروس CDC گفته است.

تبلیغات

علاوه بر 195 آمریکایی که تخلیه شدند از سفارت آمریکا در ووهان شده اند تحت قرنطینه مارس در پایگاه هوایی رزرو از اواخر ماه گذشته. از این گروه دو فرزند گرفته شد به بیمارستان محلی پس از در حال توسعه تب. روز دوشنبه یکی از بچه ها بود و بازگشت به پایه بعد از تست منفی برای کوروناویروس. نتایج آزمون دوم کودک هنوز در انتظار است.

در یک حادثه جداگانه فرد دیگری سفر از سرزمین اصلی چین منتقل شد و از فرودگاه بین المللی لس آنجلس به پایگاه هوایی رزرو مارس روز دوشنبه. که فرد غربالگری ویروس و منتشر شد و پس از قرنطینه, مقامات گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im