اندرو Scheer می گوید: مخالفان باید رویکرد متفاوت در COVID-19 مبارزه

اتاوا—بی سابقه ماهیت اقتصادی و بحران بهداشتی ایجاد شده توسط COVID-19 به معنی محافظه کاران هستند finessing رویکرد خود را برای نقش خود را به عنوان اپوزیسیون رسمی می گوید رهبر اندرو Scheer.

کنار گذاشتهشدن — در حال حاضر — است reflexive مخالفت لیبرال ها به دلیل احزاب متفاوت فلسفه در نقش دولت Scheer گفت: در مصاحبه با کانادا را فشار دهید.

“واقعا وجود دارد چندان فلسفی تفاوت وقتی که می آید به مبارزه با یک ویروس و یا نگه داشتن کانادایی سالم و امن” او گفت:.

چه این بدان معناست که در شرایط عملی به عنوان یک اقلیت مجلس می شود مجموعه ای برای مقابله با 82 دلار-میلیارد دلار کمک های اضطراری بسته لیبرال دولت وعده داده است reframing چگونه حزب را روش کار خود را, او گفت:.

“آن کمتر از یک بحث از” چه ” و پاسخگویی بیشتر در ‘چگونه’,” او گفت:.

شیر گفت: محافظه کاران نیز مایل به قطع دولت برخی از کساد شناخت فوق العاده سریع راه این وضعیت را تشدید کرده و در همان زمان به انجام کار خود را در پشت صحنه.

او گفت: آنها قصد ندارم به نگه دارید تا لیبرال ها’ پیشنهاد بسته شده اند اما رو به جلو قرار دادن ایده های خود را در مورد چگونگی بهبود آن انتشار مجموعه ای از آنها را در روز شنبه با هدف ارائه پشتیبانی بیشتر برای کسب و کار کوچک به طور خاص است.

وجود دارد به طور منظم جلسات برای حزب منتقدان بر روی کلید فایل های آسیب دیده از بحران که پس از تصویب در اطلاعات وسیعتر حزبی در حالی که Scheer صحبت کرده است به معاون نخست وزیر Chrystia Freeland چندین بار به عنوان به خوبی.

“ما فقط در تلاش برای مطمئن شوید که ما می توانیم در ارتباط مستقیم با دولت زمانی که ما نگرانی و یا هنگامی که ما فکر می کنیم که ممکن است شکاف است که ما آن را به طور مستقیم و از طریق کانال های که واقعا با هدف نتیجه گرفتن و نه آنقدر به ثمر رساند امتیاز سیاسی” او گفت:.

نگاهی به حزب اجتماعی-کانال های رسانه ای — پلت فرم برای برخی از آن بسیاری از حزبی mudslinging — نشان می دهد یک تغییر در روزهای اخیر با Scheer حساب تمرکز به شدت در هفته گذشته در تقویت دولت پیام برای کانادایی است که آنها نیاز به نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در عین حال گفت: شیر آن است که در اوایل روز و هنوز هم هیچ کس نمی تواند بگوید که چگونه این وضعیت را از تابه خارج.

تا کنون گفت: همه نشانه های نقطه به نقطه سیاستمداران’ تمایل به کار با هم به عنوان بهترین آنها می تواند به ارائه کانادایی برخی از اطمینان.

“یکی از کارهای من این است که نه فقط به دولت را به حساب اما همچنین نشان می دهد کانادایی است که همه سیاستمداران در حال رفتن به قرار دادن ما حزبی تفاوت از کنار بنابراین ما می توانید از طریق این بیماری همه گیر و ارائه ثبات است که کانادایی ها به دنبال,” او گفت:.

“و سپس هنگامی که آن را انجام می شود ما می توانیم از سرگیری نبرد ایده ها و فلسفی تفاوت است.”

زمان آن را انجام داده — کارشناسان می گویند که می تواند ماه — Scheer می تواند به پایان رسید به عنوان رهبر به عنوان به خوبی.

او را به هنگامی که او جایگزین انتخاب شده است در ماه ژوئن در یک مسابقه باعث و قبل از همه گیر پیشی گرفت و به طور منظم زندگی سیاسی.

وجود دارد چهار نامزد در انتخابات دو نفر از آنها — پیتر مککی و ارین اوتول شده و با گرفتن عکس های سخت در دولت در پاسخ به COVID-19.

Scheer اذعان کرد خود را جانشینان بالقوه ممکن است انتخاب کنید برای رسیدگی به وضعیت متفاوت فراخوانی که یک “چالش” هر چند او نمی خواهد اظهار نظر در مورد کاندیدای خاص.

“آن را به هر فردی رهبری نامزد به حکومت خود را بر این اساس,” او گفت:.

در این میان او و همسرش جیل و پنج بچه می ماندم, به خود رجینا صفحه اصلی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

آنها می خواهم به سمت چپ اتاوا زمانی که پارلمان به حالت تعلیق در آمد اما فکر می کنید این امر فقط در ماه مارس ،

جلسات با نمایندگان مجلس برگزار می شود کنفرانس تماس هر چند او می گوید: دولت در ارتباطات از راه دور به نظر می رسد خم تحت فشار است.

خانواده در گذر است زمان در حال خواندن و تلاش برای محدود کردن نمایش زمان به عنوان آنجا که می توانید آنها را با یک بازی یکنوع بازی شبیه لوتو است که بسته روز به 30 دقیقه فعالیت تکه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر