لنگرگاه شهردار بسته شدن میله ورزشگاه میان ویروس نگرانی

جونو ، – شهردار لنگرگاه امضا منظور دوشنبه بسته ورزشگاه ها و اماکن تفریحی و محرومیت رستوران ها و دیگر موسسات از ارائه ناهار خوردن در خدمات عمومی از طریق بقیه مارس نگرانی جدید کروناویروس.

سفارش امضا شده توسط شهردار اتان Berkowitz نیز خواهد دید خود خدمت بوفه و سالاد. به منظور اعمال را به درایو-thrus و یا خارج و یا خدمات تحویل. فروشگاه های مواد غذایی باز خواهد ماند با توجه به انتشار از دفتر خود را.

محدودیت های اثر را در 5 بعد از ظهر دوشنبه و گسترش از طریق 31 مارس است. ناهار خوردن در خدمات برای مواد غذایی و یا نوشیدنی در میله های لبنی و رستوران ها را منع می شود در آن زمان دفتر شهردار گفت. مکانهای تفریحی که در دفتر خود گفت: شامل تئاتر و ورزشگاه و یکنوع بازی شبیه لوتو سالن بسته خواهد شد در آن زمان.

گردهمایی حداقل 50 نفر در لنگرگاه نیز ممنوع خواهد شد, هر چند منظور متحده این اعمال نه به روز-به-روز عملیات سازمان های مانند کسب و کار ، دانشگاه و یا daycares که در حال حاضر منوط به بسته شدن.

“با فداکاری در حال حاضر ما کاهش احتمال است که ما پرداخت خواهد شد بزرگتر هزینه بعد” Berkowitz گفت: در یک نسخه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

روز دوشنبه مجلس برایس Edgmon خواسته رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy دولت کار کردن با مجلس برای در نظر گرفتن “هر و همه پیشنهادات” به آدرس اقتصادی اثرات COVID-19.

هفته گذشته دانشگاه آلاسکا اعلام کرد یک فرمت از رخصتی بهار به دانشکده زمان برای توسعه راه های جایگزین برای ارائه در کلاس. دانش آموزان به طور کلی انتظار می رود به دوره های از راه دور برای بقیه از ترم بهار شروع مارس 23.

دولت آموزش و پرورش کمیسر مایکل جانسون در روز جمعه گفت: K-12 دانش آموزان خواهد به مدرسه برود و از طریق مارس 27 و که منطقه در آن زمان خواهد کار بر روی برنامه ای برای کنترل از راه دور-تحویل از تحصیل باید که تبدیل لازم است.

در همین حال سناتور. دن سالیوان آدرس سالانه به قانونگذاران ایالتی بود که برنامه ریزی شده برای سه شنبه لغو شده است. سالیوان سخنگوی مایک اندرسون گفت: استراحت در آمریکا تقویم است که اجازه داده اند سالیوان در آلاسکا لغو شد در میان کار به آدرس COVID-19.

آلاسکا مقننه است و دسترسی محدود به دولت و کنگره آمریکا در واکنش به ویروس نگرانی.

مقامات دولتی هفته گذشته گزارش داد یک مرد تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de