یک جایزه اسکار به یک فیلم مستند در مورد ورزش اسکیت بورد سواری دختران در افغانستان

بزرگنمایی این تصویر

دانش آموزان با پوشیدن روسری و کلاه یادگیری به حرکت ترافیک موجود در یک صحنه از این فیلم مستند برنده جایزه اسکار, “آموزش اسکیت بورد در یک Warzone (اگر شما یک دختر هستید).” A&E IndieFilms/ تصویر توسط NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

A&E IndieFilms/ تصویر توسط NPR

دختران کلاچ خود اسکیت, گاز گرفتن لب خود را و جزئی با چرخ. آنها در حال یادگیری چگونه به را کمی تنگ نوبت در اطراف مخروط ترافیک و تنش قابل لمس است. آن می تواند اردوگاه تابستانی در هر نقطه U. S. A., اما این دختران با پوشیدن روسری زیر بزرگ کلاه آنها در لباس بلند و متوسط لباس و چاپ صفحه آرنا جمع شده در پشت دیوارهای بلند در پایتخت افغانستان کابل – برای دختران خود ایمنی است.

دختران موضوع مناقصه مستند, آموزش اسکیت در Warzone (اگر شما یک دختر هستید)و آن را فقط برنده جایزه اسکار برای بهترین مستند کوتاه موضوع در 92 سالانه جوایز اسکار.

“این فیلم عشق من نامه ای به شجاع آن کشور” گفت: فیلم مستند کارگردان کارول Dysinger او به عنوان پذیرفته شده این جایزه در کنار تولید النا Andreicheva. “آنها آموزش دختران شجاعت به منظور بالا بردن دست خود را به من می گویند در اینجا من چیزی برای گفتن و من قصد دارم به نگاهی که سطح شیب دار نمی سعی کنید برای متوقف کردن من.”

آن است که نادر برنده برای یک فیلم مربوط به افغانستان پس از سال نامزدی از جمله سال گذشته “نان آور” یک فیلم انیمیشن تولید شده توسط آنجلینا جولی که می گوید داستان از یک دختر کوچولو که خودش را پنهان به عنوان یک پسر بنابراین او می تواند او را حمایت خانواده تحت حکومت طالبان.

آموزش اسکیت بورد است که دلگرم کننده و دلخراش – نگاه به زندگی در یک کشور در نظر گرفته می شود یکی از بدترین مکان ها در جهان متولد می شود ، آن را حول محور مدرسه است که خود را در پارک اسکیت و اجرا توسط یک موسسه خیریه به نام Skateistan (اسکیت سواری + استن آن را دریافت؟). این 398 دانش آموزان سنین 5 تا 17 هر دو جنس نر و ماده; 41 درصد از آنها دختران هستند. دختران و پسران شرکت در کلاس های جداگانه روز.

به دانش آموزان آموزش داده می شود به اعتقاد خود را از طریق آموزش و یادگیری چگونه به اسکیت بازی کردن.

آموزش اسکیت در یک منطقه جنگی (اگر شما یک دختر هستید) تریلر از دانه رسانه ها در Vimeo.

این مستند با تمرکز بر دانش آموزان بصری تأکید جهان در آنها زندگی می کنند با در نظر گرفتن بینندگان پایین ضرب و شتم خیابانی در کابل ، مردان لاغر و خیره اما وجود دارد نه یک زن دیده می شود. این مستند از وارد دنیای درونی Skateistan مدرسه. اولین درس ما دیدن آنها را به معنای واقعی کلمه است و در شجاعت. دختران را تشویق به تعریف کلمه. کتاب خواندن است و شجاعت یک دختر لوله ها ، رفتن به مدرسه دیگری می گوید.

دختران در این فیلم حضور یک “بازگشت به مدرسه” برنامه با 3 ساعت روزانه, آموزشی, دستورالعمل با هدف کودکان و نوجوانان است که در آموزش و پرورش رسمی آماده برای ثبت نام در مدرسه دولتی, همراه با به طور منظم اسکیت جلسات.

دختران نشستن قبل از یک دوربین و صحبت در مورد زندگی خود را. یکی می گوید او فروش آدامس در خیابان قبل از او scouted برای پیوستن به Skateistan مدرسه — وجود یک جامعه مربی را تشویق می کند که دختران و خانواده های آنها شرکت کنند. یکی دیگر از دانشجویان می گوید: او به فروش می رسد چای.

در یک شهر از خودرو بمب گذاری, آدم ربایی و خشونت علیه زنان محافظت نشده توسط مردان قدرتمند این دختران کوچک در حال حاضر بعید است که بازماندگان. برای دیدن آنها wobbling اسکیت است غم انگیز: شما می خواهید آنها را به این شکل از چگونه به ایستادن, چگونه به سرش.

در یکی نگه داشتن خود-نفس لحظه معلم خود یک زن افغان با نورد تا آستین می شود چهار دختر به دراز کشیدن بر روی زمین است. او سرعت پایین سطح شیب دار و پرواز را از طریق هوا بیش از آنها را. اما محدودیت های دختران’ آزادی از طریق ورزش اسکیت بورد روشن است. یکی می گوید دوربین “من نمی خواهم به رشد بنابراین من می توانید اسکیت بازی برای همیشه.”

موسسه خیریه, Skateistan, شروع هنگامی که یک اسکیت باز استرالیایی الیور Percovich پیوست دوست دختر خود را در آن زمان که مشغول به کار بود در کابل در سال 2008. او شروع به آموزش کودکان خیابانی چگونه به اسکیت بورد و پروژه توسعه یافته از وجود دارد می گوید: این گروه مدیر ارتباطات جسیکا فاکنر.

در حال حاضر Skateistan است که با حمایت و کمک های مالی دارای چهار اسکیت مدارس دو در افغانستان یک, در آفریقای جنوبی و دیگر در کامبوج. “آنچه ما سعی به انجام این است که به کودکان یک محل که در آن آنها احساس امن که در آن آنها می توانند احساسات خود را و کشف منافع خود می گوید:” فاکنر. “و ما زن و شوهر که با اسکیت بورد است که کمک می کند تا آنها را برای ایجاد انعطاف پذیری در نوع خود از تعیین هدف خود را تعیین کرده و یک کل بسیاری از سرگرم کننده در همان زمان است.”

در 2013, Skateistan برنده یونیسف آموزش و پرورش از طریق ورزش جایزه.

فاکنر می گوید این فیلم آمده از یک ارتباط بین خیریه و شرکت تولید دانه رسانه ها. مستند خدمه بود همه چیز-زن را به اطمینان حاصل شود که دانش آموز و پدر و مادر خود را — راحت شد. این فیلم نشان نمی دهد محل مدرسه و Skateistan کاهش یافته و به رسانه ها اجازه می دهد به بازدید از مدرسه با استناد به نگرانی های امنیتی.

اسکار است تعجب خوش آمدید. هفته گذشته این فیلم مستند برنده بافتا – انگلیسی آکادمی فیلم جایزه –“و سپس ما مرتب کردن بر اساس از آغاز گفتگوهای مثل – این در واقع می تواند برنده اسکار می گوید:” فاکنر. او می گوید: دختران در مدرسه تا به حال شنیده نشده از مراسم اسکار اما “آنها بسیار هیجان زده هستیم که بسیاری از مردم در حال دیدن [فیلم] و دیدن زندگی خود را.”

همانطور که برای معلمان و دیگر Skateistan کارکنان: “ما همه فقط به طور کامل خوشحال” فاکنر می گوید. “این شگفت انگیز است که قادر به داستان از دانش آموزان ما در افغانستان در چنین قدرتمند و زیبا در راه است. و بدیهی است که این افزایش آگاهی در مورد آنچه که ما انجام دهد. به طوری که فقط به عنوان فوق العاده است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>