یک جوی رودخانه با نیمه گرمسیری رطوبت در نظر گرفتن هدف در جنوب کالیفرنیا در هفته آینده

ناپایدار و کم فشار سیستم از خلیج آلاسکا را ضربه بزنید به نیمه گرمسیری رطوبت آوردن پتانسیل برای باران سنگین در جنوب کالیفرنیا در روز سه شنبه و چهار شنبه, خدمات ملی آب و هوا گفت. بخش جنوبی سیرا نوادا می توانید ببینید سنگین برف مرطوب و بخش هایی از ایالت آریزونا و نوادا نیز انتظار می رود به باران سنگین.

قطع پایین ادغام خواهد شد با ضعیف تا متوسط جوی رودخانه تمرکز آسمانی در مرکز و جنوب کالیفرنیا.

جوی و رودخانه ها متمرکز جریان بخار آب در وسط و سطوح پایین تر از جو است. جریان رطوبت حرکت در سراسر اقیانوس بدون وقفه تا زمانی که آن را برخورد یک مانع مانند ساحلی کوه در کالیفرنیا است. بلند بالا و بیش از این کوه ها باعث می شود که رطوبت متراکم و سقوط آسمانی.

la-me-heavy-rain-AR-03102020-map_Artboard 2.jpg

قطع پایین را بزنید به نیمه گرمسیری رطوبت ساخت heavy rain امکان پذیر است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

بی ثباتی کم فشار سیستم را رعد و برق با بارندگی و تگرگ ممکن است. بارش نرخ نزدیک به یک اینچ در هر دقیقه ممکن است در رعد و برق. وجود دارد خطر محدود از گل و لای و آوار جریان اول و دوم-سال رایت مناطق به دلیل بالقوه سنگین بارندگی است. جزئی شهری جاری شدن سیل و سنگ سقوط در دره جاده ها نیز امکان پذیر است. وجود خواهد داشت سنگین دریاها با باد نیروی باد در سواحل, و رعد و برق امکان پذیر است.

برف سطح باقی خواهد ماند بالاتر از 7000 پا تا اواخر روز چهارشنبه به دلیل طبیعت گرم از طوفان اما انباشته از 1 به 2 پا ممکن است در بالاترین توچال سطوح.

این منطقه می تواند 60% تا 100% طبیعی مارس بارندگی با این طوفان با توجه به اریک Boldt یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد. ماهانه نرمال بارش 2 تا 3 اینچ است.

این می تواند “طوفان فصل تا کنون گفت: لایحه Patzert سابق climatologist با NASA Jet Propulsion Laboratory, و اضافه کرد که آن را “می تواند در بلند ما را ما زانو, اما نه از ادامه خشکسالی شرایط است.”

تبلیغات

Jan تهی جانباز هواشناس با گولدن گات آب و هوا خدمات در شمال کالیفرنیا موافقت کرد: “حتی در مرطوب بخش هایی از جنوب کالیفرنیا مقدار نمی خواهد حرکت سوزن مقدار حتی کمتر در ساحل مرکزی و جنوبی سیرا و نه به اندازه کافی برای اطلاع در تمام شمال در مورد مونتری به یوسمیتی.”

“این به نظر می رسد مانند یک مرکز و جنوب کالیفرنیا رویداد. نه شمال کالیفرنیا برف ساز” گفت: Patzert.

la-me-drought-monitor-03052020-01.jpg

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

آخرین متحده خشکسالی نظارت بر گزارش نشان می دهد که تقریبا تمام مناطق از دولت هستند که نه غیر طبیعی خشک و نه در حد متوسط خشکسالی در بخش جنوبی از دولت است.

هفته آینده طوفان است که انتظار می رود با شروع باران در سان لوئیس اوبیسپو و غربی سانتا باربارا شهرستان در مورد طلوع آفتاب روز دوشنبه با احتمال باران نور در جای دیگر. باران را به تمام جنوب کالیفرنیا منطقه شنبه و چهارشنبه و اوج بعد از ظهر سه شنبه از طریق شنبه در شهرستان ونتورا و لس آنجلس بوده است. ساحل و دره ها می توانید انتظار از یک اینچ به 2.5 اینچ در حالی که دامنه ها و کوه ها می توانید انتظار از 2 به 4 اینچ.

یک سردتر طوفان ممکن است هفته بعد در مارس 17-18 به عنوان یک الگوی ادامه خواهند داد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im