امی مک گراث است که پیش بینی شده به لبه چارلز بوکر در کنتاکی مجلس سنا دموکراتیک اولیه

بزرگنمایی این تصویر

بازنشسته دریایی خلبان جنگنده امی مک گراث برایان Woolston/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برایان Woolston/AP

حزب دموکرات بیشتر ایجاد جناح پیروز در بالا مشخصات کنتاکی مجلس سنا اولیه با وجود در اواخر موج از یک افزایش تدریجی داشتند ،

بازنشسته دریایی خلبان جنگنده امی مک گراث است مورد ضرب و شتم دولت تشکر. چارلز بوکر در دولت دموکرات آمریکا مسابقه آسوشیتد پرس پروژه ها.

تماس آمد سهشنبه, یک هفته پس از اولیه به عنوان غیابی شمارش شدند.

McGrath که در سال 2018 اجرا کرده بود برای کنگره ناموفق در کنتاکی مطرح ده ها میلیون دلار برای سنا نژاد و حمایت از سناتوری دموکرات کمیته کمپین.

بزرگنمایی این تصویر

ایالت کنتاکی تشکر. چارلز بوکر برایان Woolston/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برایان Woolston/AP

اما بوکر حال حرکت در اولیه را پایانی هفته garnering حمایت قابل توجه ترقی خواهان از جمله سنسور. برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست همراه با Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک است.

به عنوان WKYU را Ryland بارتون گزارش 35 ساله بوکر که سیاه “ساخته شده در اواخر موج پس از شرکت در تظاهرات بیش از نژادی که فوران خشونت در زادگاه خود از لوئیزویل.”

ناآرامی به دنبال مرگ Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن که به ضرب گلوله کشته شد توسط لویی پلیس پس از آنها استفاده می شود بدون دست کشیدن حکم به ورود به آپارتمان او.

“او زندگی می کردند نزدیک به خانواده من است. او در خدمت جامعه ما” بوکر در توییتر نوشت در اواسط ماه مه. او همچنین صحبت در مورد چگونه تیلور بود با اواخر پسر عموی که کشته شد در سال 2016.

پس از به دست آوردن توجه برای اعتراض بوکر منتشر آگهی برجسته McGrath پاسخ در ژوئن 1, بحث, که در آن او گفت که او تا به حال نشده است به لویی اعتراض در چند روز قبل. McGrath انتخاباتی بعد گفت وال استریت ژورنال که او تا به حال گرفته شده در “راهپیمایی یک شب زنده داری و آشتی رویداد است.”

با وجود برگزاری روشنی مقدم-دونده وضعیت برای اکثریت اولیه McGrath — 45 سال بازنشسته سرهنگ که مشغول به کار در کنگره و وزارت دفاع — همچنین به نظر می رسد برای ایجاد یک قدم اشتباه اوایل با دموکرات ها در تابستان گذشته زمانی که او گفت که او را حمایت کرده اند تایید دادگستری برت Kavanaugh به دیوان عالی کشور. او به سرعت معکوس موضع خود در همان روز.

در حال بارگذاری…

در حالی که McGrath حفظ بزرگ مالی منجر طول اولیه — افزایش حدود 41 میلیون — بوکر اواخر محبوبیت کمک کمپین جمع آوری اضافی 2.4 میلیون دلار از ژوئن 1, در مورد سه گانه قبلی خود را جمع آوری کمک مالی در کل.

مک گراث در حال حاضر چهره رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که به راحتی در صدر او خواه اولیه.

هر چند مک کانل دارای پایین تصویب امتیاز از 37 درصد به صبح مشورت گزارش از پایان 2019 در 78 سال اکثریت برنده انتخاب مجدد در سال 2014 با همین سطح پایین از تصویب.

به علاوه کنتاکی قرمز دولت پس از مک کانل که رقابت برای یک هفتم ترم در سنا آغاز می شود انتخابات به عنوان مورد علاقه روشن.

NPR بنیامین Swasey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de