آمیب موسیقی (و Tyler, the Creator) اعلام جدید هالیوود محل

آمیب موسیقی در حال حرکت است, این سال, اما رکورد خریداران نمی خواهد که به schlep بسیار دور است.

صاحبان محترم مینی زنجیره چهارشنبه اعلام کرد که آمیب عظیم هالیوود پاسگاه امریکا بزرگترین مستقل ذخیره رکورد یک خانه جدید بلوک فقط از سایت فعلی خود را در بلوار غروب آفتاب. سایت جدید خواهد بود در گوشه ای از بلوار هالیوود و Argyle خیابان روی زمین ال سنترو یک مخلوط با استفاده از مسکونی و پیچیده خرده فروشی در سراسر خیابان را از فوندا تئاتر Pantages Theatre و هالیوود/تاک خط قرمز توقف ساخت آن را حتی ساده تر برای مترو سواری دی جی برای خود وینیل مسافت خانه.

“ما شده اند دور توسط عظیم فوران پشتیبانی از مشتریان و L. A. جامعه در طول جستجو برای یک خانه جدید و هیجان زده برای فصل بعد در آمیب داستان” نوشته جیم هندرسون مالک مشترک از آمیب موسیقی, در بیانیه ای. “از آن شده است یک جستجوی طولانی اما ما خوشحالیم که اعلام کند ما در بر داشت راست خانه جدید و قادر به ماندن در موسیقی و فیلم-عشق قلب هالیوود.”

برکلی مبتنی بر زنجیره ای افتتاح شد هالیوود خروجی در سال 2001 و بلافاصله آن را تبدیل به یک محور L. A. موسیقی زندگی است. فروشگاه میزبانی از مباحث بی شماری عمل می کند و چند افسانه مانند Paul McCartney. به عنوان جریان عصر در مجموعه فروشگاه های متنوع آن اجناس اما همچنان کلید محل به جعبه-حفاری برای LPs و خالی کردن سی دی مجموعه.

تبلیغات

آمیب را صاحبان فروش سایت در حال حاضر به توسعه دهندگان در سال 2015 به مبلغ 34 میلیون با 200-آپارتمان برج و فضای تجاری را به جای sci-fi-الهام گرفته از ساختمان. نهایی حرکت است و انتظار می رود در پاییز این سال است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti افزود: در بیانیه ای که در “لس آنجلس خلاق سرمایه مکانی پر از خیال است که حرکت می کند و الهام بخش ما هر روز آمیب موسیقی نشان دهنده بهترین از این روح خلاق و Angelenos خوش شانس این عزیز فرهنگی گنج پیدا کرده است یک خانه جدید تضمین جایگاه خود را در شهر ما برای سال آمده است.”

در یک ویدئو اعلام محل جدید Tyler, the Creator طول می کشد طرفداران در یک پیاده روی را از طریق در حال حاضر فضای خالی. در بخشی از هالیوود که به سرعت در حال پوسته پوسته شدن به برج با high-end هتل ها و رسانه های جریان, شرکت آمیب بقا بیانیه ای که در این محله هنوز هم اتاق را برای آنالوگ.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر