در میان گردباد ویرانی باقی مانده خانه های چراغ امید

باکستر, Tenn. – بیلی دایر تلفن همراه blared خروج اضطراری هشدار پس از آن همسرش کتی تلفن به دنبال آنها فقط به اندازه کافی زمان برای رسیدن به طبقه پایین و تلنگر بر روی تلویزیون به بررسی اخبار.

سپس گردباد رسید.

زمانی که خورشید با افزایش پنج شنبه صبح Dyers پدید آمده برای پیدا کردن دیوار در اطراف خود را در گوشه اتاق خواب رفته است. خود تشک نشسته precariously در تخت خود را به بالین تنها با آسمان همه در اطراف.

“خدا را شکر ما تا به حال به اندازه کافی زمان برای رسیدن به طبقه پایین زیرزمین یا ما احتمالا نمی تواند در اینجا” دایر گفت.

دولت مقامات اورژانس گفت: 24 نفر کشته شدند که سرعت حرکت طوفان عبور تنسی در اوایل روز سه شنبه. هجده از آنها از جمله پنج pre-teen, کودکان, در درگذشت, Putnam County, برخی از 80 مایل (130 کیلومتر) در شرق نشویل. هشتاد و هشت تن مجروح شدند در این شهرستان است.

چرخان که آمار Putnam County, طبقه بندی EF-4 دوم قوی با سرعت 175 مایل در ساعت, آب و هوا خدمات ملی گفت: شب چهارشنبه.

تعداد زیادی از مردم برای حساب نشده کاهش یافته و به سه نفر از 21 Putnam County شهردار سفت پورتر گفت: اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر. جستجو در مورد 90% تکمیل Putnam County Sheriff ادی Farris گفت.

“ما ساخته شده برخی از پیشرفت های بزرگ امروز” پورتر افزود: در آن “وقت” ردیابی کردن کسانی که هنوز حساب نشده است.

مردم در سراسر نشویل بیدار شد, هوای آزاد, آژیر هشدار گردباد خطر در اوایل روز سه شنبه. آژیر خطر نیز به صدا در بخش هایی از Putnam County, اما در Dyers’ دو چشمه جامعه در حومه شهر بدون چنین سیستم هایی وجود دارد.

“اگر تلفن همراه ندارد, اورژانس تماس, آن را نمی توانست خوب” دایر گفت.

این گردبادهای پاره آجر نمای خم قطب فلزی و خرد بیش از 140 ساختمان دفن افراد در شمع از قلوه سنگ و لاشه و زیرزمین است.

John C. لحن فرودگاه کوچکتر فرودگاه در نشویل است که به طور کلی در خدمت شرکت ها و هواپیماهای خصوصی حدود 93 میلیون دلار در زیرساخت های آسیب نمی حسابداری 90 نابود هواپیما و دیگر وسایل نقلیه آسیب دیده. نشویل فرودگاه بین المللی پدید آمده صدمه ندیده است.

در Nashville, 33,000 مشتریان باقی مانده است بدون قدرت چهار و Nashville خدمات برق گفت: بسیاری از مشتریان هنوز هم قادر به دریافت قدرت ترمیم خواهد شد در روز دوشنبه.

طوفان موجب غلیان احساسات از کمک های مالی خصوصی از جمله 1 میلیون دلار از تنسی تیتان کنترل صاحب Amy Adams Strunk و تیتان پایه و اساس است.

دایر خود 34 ساله دختر بروک, sheltred در زیرزمین خانه او در کنار درب و سپس “به نام من با جیغ و گریه.” لحظات پس از گردباد گذشت او جرأت را در تاریکی و رهایی او از قلوه سنگ.

“خدا را شکر من یک زیرزمین بسیار کوچک زیرزمین” 64 ساله دایر گفت. “او ایستاده بود وجود دارد بین شکاف درب جیغ و گریه از بالا, از خانه رفته.”

رژیم صهیونیستی. بیل لی اعلام کرد اضطراری فرستاده گارد ملی برای کمک به جستجو و نجات تلاش و دستور داد پرچم بیش از کاپیتول دولت به پرواز در نیمه کارکنان تا روز جمعه برای کسانی که کشته شدند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که برنامه ای برای دیدار روز جمعه در توئیتر خود نوشت: “آمریکا در کنار مردم تنسی 100% هر آنچه که آنها نیاز دارند!”

خدمات ملی آب و هوا بررسی تیم نشان داد که آسیب در نشویل و Wilson شهرستان به شرق تحمیل شده توسط یک گردباد از حداقل EF-3 شدت و با سرعت باد تا 165 مایل در ساعت (266 کمه). یکی چرخان غرق خانه و کسب و کار در سراسر 10 مایل (16 کیلومتر) کشش نشویل از جمله بخش هایی از مرکز شهر.

این گردباد که زده Putnam County آسیب دیده و بیش از 100 سازه در طول 2 مایل (3.2 کیلومتر) راه است. پاک کردن بعضی از خانه ها از خود را پایه و پراکندگی باقی مانده است. گاراژ دایر پدر استفاده می شود به عنوان یک مکانیک خودرو شد خراشیده کردن آن دال بتنی با تیر فلزی در حال سقوط بر روی خود را به رنگ قرمز موستانگ با الویس پریسلی پلاک.

تری کولر یک سالمند در این دو چشمه کلیسای مسیح تنها یک سوراخ در سقف است که او فکر می کند ناشی از پرواز باقی مانده است. خیلی بدتر بود سرنوشت مادر شماس در کلیسای او که از خانه اش در طوفان و پس از آن بود که با عجله به بیمارستان برای آنژیوپلاستی و استنت.

“من مطمئن هستم که استرس کمک نمی کند او” کولر گفت. “او 86 و از دست همه چیز است.”

دایر و همسایگان خود را صرف ساعت پس از چیدن از طریق خرد شیشه گران دیوار و خیس وسایل برای هر چیزی به نجات.

پس از بررسی آسیب شنبه, تنسی, فرماندار, شگفت زده در افراد انعطاف پذیری است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

“در بدترین شرایط بهترین مردم بیرون می آید و این چیزی است که ما از دیدن” لی گفت.

___

آسوشیتد پرس همکاران عبارتند از: Jonathan Mattise در نشویل و Kimberlee Kruesi که سفر با فرماندار.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de