در میان مسکو مستند برخی از سگ پیدا کردن خانه جدید و دوستان

مسکو—گیر در مسکو coronavirus مستند, Alexandra Novatova تصمیم گرفتند به استفاده از خدمات تحویل — یک تصمیم بزرگ بود چرا که او سفارش بیش از یک پیتزا و یا حمل و نقل کاغذ توالت.

او یک سگ را به درب خود را.

او را انتخاب ساز و برگ یک چوپان مخلوط با scythelike منحنی دم از 12 ساعت آنلاین پخش. پناهگاه حیوانات داوطلبان نشان داد سگ و گربه به سعی کنید برای مطابقت آنها با انسان است.

این مستند که گسترش حداقل از طریق May 12, شده سخت در سگ در برخی از راه را پیاده روی روزانه قرار دارد به هیچ دورتر از 100 متر از خانه و صاحبان 65 سال و بالاتر هستند گفت: برای ماندن در خانه به جز برای خرید مواد غذایی و دارو است. اما آن را نیز تا به برخی از نقاط روشن.

مردم در انزوا به دنبال حیوانات همراهی اتخاذ سگ. و بسیاری از سگ های در حال ساخت, دوستان جدید به عنوان داوطلب راه رفتن حیوانات خانگی از افراد مسن.

“مردم صرف مقدار زیادی از زمان در خانه در طول بیماری همه گیر. من متوجه شدم که مردم در حال حاضر بیشتر وقت آزاد آنها می تواند اتخاذ حیوانات خانگی و بدون در نظر گرفتن تعطیلات و یا تنظیم روز اضافی خاموش” گفت: آناستازیا Medvedeva یکی از سازمان دهندگان آنلاین تصویب طرح “شادی تحویل در خانه.”

“از آنجا که زمانی که شما اتخاذ یک حیوان خانگی شما نیاز به یک مقدار مشخصی از زمان برای آن را تبدیل به عادت کرده اند به آن محیط جدید. در حال حاضر از آن زمان مناسب برای اتخاذ یک گربه یا یک سگ,” او گفت:.

Medvedeva گفت: پروژه تلاش می کند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات نیست به تصویب رسید فقط به عنوان یک مرهم موقت به یکنواختی و تنهایی از مستند.

“ما کاملا با تجربه داران. … آنها انجام دقیق مصاحبه. ما به طور طبیعی بپرسید: آیا شما را در درک چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ ” او گفت:.

این مسئله در Novatova ذهن بیش از حد.

“اولین کاری که من کردم خودم بپرسید که آیا من انجام این کار را برای زمان همه گیر و یا برای زندگی, آیا من قادر به نشستن در خانه با یک سگ بدون توانایی به پیاده روی در خارج و دریافت آن استفاده می شود به وضعیت فعلی. من تصمیم گرفتم که من آماده ام برای این,” او گفت: در خارج از آپارتمان خود پس از سگ تحویل داده شد.

مستمری مارگاریتا Donchenko می داند چقدر توجه یک سگ نیاز دارد. و او خوشحال است که داوطلب نادژدا Minyaeva نشان می دهد تا یک بار در روز به او کمی کرکی سیاه-و-سفید پوچ پیاده روی است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

“من دیدم حق دور است که این سگ دیوانه در مورد او. به محض این که او از خواب بیدار او اجرا می شود به درب و منتظر مفت به حلقه. او منتظر او دسته سه تایی برای Nadya آمده است,” او گفت:.

“من به او بگویید که Nadya به زودی خواهد آمد و او در پاسخ با یک پود-پود’.'”

جیم Heintz در مسکو در کمک به این داستان.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>