در میان لبنان و بحران اقتصادی این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی است که بیمار از

بزرگنمایی این تصویر

لبنان پزشکان شرکت در تظاهرات ضد دولتی در بیروت در ماه نوامبر. پاتریک Baz/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Baz/خبرگزاری گتی ایماژ

مانند بسیاری از لبنان کشیش یسوعیون گابریل Khairallah شده است در خط مقدم تظاهرات ضد دولتی برای بیش از سه ماه.

“منظورم این است که آنچه من انجام می دهند در مقابل? من در برابر فساد و به دنبال عدالت اجتماعی و همین کار را برای پزشکان,” او می گوید.

او انجام می شود بسیار بیشتر از اعتراض در خیابان — در هفته های اخیر او نیز باز یک کم هزینه کلینیک پزشکی در ضمیمه بیروت را, سنت کلیسا است.

در Khairallah درمانگاه است که اجرای عمدتا توسط داوطلبان هزینه سفر حدود 5 دلار است و چشم پوشی برای کسانی که استطاعت آن را. بیش از 30 خدمت پزشکان بر اساس دوار ارائه مراقبت های تخصصی در قلب و عروق اطفال ، زنان و زایمان و ارتوپدی. Khairallah نیز محصور داروخانه ها به کمک برخی از داروها.

“ما در حال جمع آوری از هر فرد از حسن نیت می گوید:” Khairallah. “ما در انتظار یک معجزه است. ما امیدواریم که برای ایجاد یک محل که در آن مردم احساس احترام گذاشته شود.”

کامل طوفان اقتصادی

نیاز به یک درمانگاه به وجود آمد به لبنان اقتصادی موجب خودجوش تظاهرات گسترده در ماه اکتبر گذشته. یک میلیون نفر به خیابان ها ریختند.

در ابتدا خشم رسید بیش از یک مالیات جدید در اینترنت صدای تماس خدمات و گسترش به تقاضای فردی گری دولت است. این تظاهرات مسالمت آمیز برای رشد بیشتر خشونت آمیز در ماه دسامبر به عنوان پلیس ضد شورش با استفاده از خودروهای آب گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای جلوگیری از هزاران نفر از تظاهرات در مقابل ساختمان پارلمان.

بزرگنمایی این تصویر

“ما در انتظار یک معجزه است. ما امیدواریم که برای ایجاد یک محل که در آن مردم احساس احترام می گوید:” کشیش یسوعیون گابریل Khairallah که به تازگی آغاز شده و کم هزینه پزشکی درمانگاه توسط پزشکان داوطلب. لاما Al-Arian/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لاما Al-Arian/NPR

لبنان یکی از مهمترین و مدیون ملت ها در جهان است. برای چند دهه, بانک مرکزی سرویس بدهی با ارائه نرخ بهره بالا برای جذب سرمایه است.

“اما آن را به یک نقطه که مردم شروع به درک این پایدار نیست و دولت فقط جمع آوری بدهی بیشتر و بانک ها دورتر از پرداخت بدهی می گوید:” پل سالم رئیس جمهور خاورمیانه در موسسه واشنگتن ،

بیش از 18 ماه گذشته با کاهش قیمت نفت ارسالی از لبنان مشغول به کار در خلیج فارس نیز منقبض شده. “این باعث معکوس مکیدن حرکت” Salem می گوید: “با مردم با ارسال پول و تلاش به جلو و پول خود را.”

لبنان را وخیم تر شدن بحران اقتصادی تا به حال عواقب وخیمی برای این کشور مراقبت های پزشکی. پزشکان صحنه تحصن در بیمارستان به هشدار کمبود نجات بخش دارو و تجهیزات است که دیگر نمی توان به دست آمده از تولید کنندگان بین المللی به دلیل کمبود دلار ایالات متحده است.

بزرگنمایی این تصویر

مخالفان دولت سر و صدا یک بانک ویندوز در طول تظاهرات در برابر عمیق تر شدن بحران مالی در بیروت در ماه ژانویه است. حسین Malla/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسین Malla/AP

بیماران شروع به پرش بازدیدکننده داشته است دکتر واکسیناسیون و تجویز چرا که آنها دیگر نمی تواند استطاعت آنها را به عنوان بیمه نامه منقضی میان بیکاری گسترده.

“بیشتر و بیشتر مردم قادر به پرداخت هزینه های, هزینه های دکتر,” Khairallah می گوید.

به عنوان جنبش اعتراضی به دست آورد قدرت در اکتبر لبنان بانک ها بسته به مدت دو هفته. که بانک ها و بازگشایی آنها محدود خطوط اعتباری و بانک مرکزی شروع به محدود کردن دلار برداشت.

اول به رنج می برند کسب و کار بودند که نیاز به ارز از جمله پزشکی تامین کنندگان است که می تواند دسترسی فقط 50% از دلار مورد نیاز برای خرید کالا.

بزرگنمایی این تصویر

سربازان ارتش نگاه به لبنان ضد دولتی معترضان مارس در بیروت در ماه ژانویه است. پاتریک Baz/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Baz/خبرگزاری گتی ایماژ

دولت لبنان همچنین موفق به بازپرداخت بيمارستانهای دولتی و خصوصی برای مراقبت های پزشکی به بیماران تحت پوشش تامین اجتماعی و بهداشت و درمان نظامي حساب با توجه به دیده بان حقوق بشر.

“جهان در حال سقوط در بالای همه”

Khairallah جدید درمانگاه به سرعت تبدیل به یک تاسیسات برای بیماران, که جمعیت به یک اتاق انتظار.

“من در وسط کلاس قبل می گوید:” یک زن میانسال که به نام او chagrined با نشان دادن تا در یک کلینیک رایگان. او تا به حال شده است با صرف نظر کردن از قرار ملاقات های پزشکی تا این درمانگاه افتتاح شد.

او به تازگی از دست داده و کار خود را در یک دانشگاه. در حال حاضر او در تلاش. او لعنت لبنان نخبگان سیاسی برای “سرقت در کشور است.”

“افرادی که پول نمی تواند آن را برداشت. جهان در حال سقوط در بالای همه,” او می گوید: با اشاره به کنترل ارز است که محدود کردن لبنان از بانک برداشت. دستگاههای خودپرداز دیگر توزیع دلار و سپرده گذاران باید منتظر در صف های طولانی برای برداشت مبالغ کوچک در هر هفته.

در Jan. 25 100 روز تظاهرات ضد دولتی, تظاهرات Khairallah بود در خیابان, بافتن راه خود را از طریق هزاران نفر از مردم با تکان دادن لبنان پرچم و شعار علیه دولت “برای نشان دادن قدرت است که ما اینجا هستیم و ما می ترسند.”

او پیوست توسط دکتر Mouin جمال داخلی متخصص طب سر دکتر برای Khairallah جدید درمانگاه.

“ما هنوز هم باید برای ایجاد فشار بیشتر به همین دلیل ما در اینجا می گوید:” جمال. او می خواهد از بانک مرکزی برای دلار افزایش محدودیت برای لوازم پزشکی قبل از بیمارستان ها اجرا شود.

“ما نمی خواهد صبر کنید تا زمانی که آن را واقعا خالی,” او می گوید: در مورد بیمارستان رو به کاهش سهام. “این است که چرا ما در حال ساخت فشار برای جلوگیری از بحران است.”

پف کرده بوروکراسی

ثابت برای لبنان و بهداشت مراقبت از بحران نیاز به اصلاح کشور را پف کرده و بوروکراسی ناکارآمد می گویند پزشکان که کار کرده اند در لبنان را به سیستم برای سال.

“وزارت بهداشت فاسد است وزارت به طور کامل می گوید:” دکتر کرم, کرم, یک استاد بالینی پزشکی در دانشگاه آمریکایی بیروت که در خدمت به عنوان وزیر بهداشت در 1990s. در حالی که در دفتر کارم می گوید او معرفی شفاف روند مناقصه برای مبارزه با رشوه خواری در خرید دارو و تجهیزات پزشکی از خارج از کشور.

“ما را نجات داد تقریبا 50 میلیون دلار,” او می گوید: فقط در یک سال و برش رشوه توسط همان مقدار. “آیا شما فکر می کنم هر کسی می گوید: با تشکر از شما؟”

پس از فساد در وزارت بهداشت را تشدید کرده می گوید دکتر اسماعیل Sukkarieh یک متخصص گوارش و عضو پارلمان در 1990s.

“همه چیز بر اساس محاسبات مالی این ذهنیت کسب و کار, نیست, ذهنیت, مسئولیت,” او می گوید.

وجود دارد در حال حاضر بحرانی کمبود دارو است. بیمارستان ها را متوقف کرده اند انجام اعمال جراحی غیر ضروری و بسته کل بال برای عدم بیماران.

اقتصاددان Nisreen Salti یک استادیار در دانشگاه آمریکایی بیروت که مطالعات بخش بهداشت و درمان معتقد است بعید است که وجود خواهد داشت یک شکست کامل در سیستم مراقبت های بهداشتی اما معتقد است در دسترس بودن گران و بحرانی زندگی-صرفه جویی در مصرف داروها از جمله داروهای ضد سرطان را کاهش — “جز به ممتاز یک کاهش استخر از افراد تحت پوشش از آنچه در دسترس است.”

لبنان شد و با افتخار از آن مراقبت های بهداشتی بخش با وجود فساد اما همه چیز متفاوت هستند در حال حاضر او می گوید:.

“حتی اگر این اعمال از تمیز کردن محل ما همیشه برگرداندن به حالت که در آن چیزها را به عدم شفافیت و دوباره قیمت مواد مخدر به نظر می رسد به صورت مصنوعی بالا” Salti می گوید.

او هشدار لبنان کمتر خواهد بود سالم به دلیل افزایش بیکاری و کاهش منابع مسکن و مواد غذایی مرتبط با سلامت.

“من از ترس است که عمق فرسایش است که دشوار است برای بهبود و اصلاح,” او می گوید.

“ما نمی توانیم تکیه بر اهداکنندگان”

دکتر الی Saliba اطفال ارتوپدی جراح همچنین نگرانی در مورد در دراز مدت فرسایش او به عنوان یک بازدید کننده یک تور از یک مرکز ویژه برای کودکان مبتلا به فلج مغزی وسیع بیمارستان Bhannes مهمان نوازی مرکز خیریه خواهر ترکیب در Bikfaya یک ساعت رانندگی از بیروت.

Saliba انشعابات عمل خود را. در شب او را فراهم می کند مراقبت های پزشکی رایگان برای ضد دولتی معترضان مجروح توسط پلیس امنیتی و روز او را می بیند معمول خود بیماران است و در تماس در مرکز کودکان.

وجود 80 کودک در یک فضای پر با رنگی درخشان تجهیزات ورزش روزانه و درمان و کلاس های درس است که به جای کودک به اندازه صندلی چرخدار است. هزینه برای مراقبت های مسکونی بیش از 1000 $در هر ماه ،

دولت با پرداخت 400 دلار از این مبلغ برای هر بیمار او می گوید اما دیگر با توجه به بحران اقتصادی. بقیه این مرکز بودجه می آید از اهدا کنندگان خصوصی او می گوید: “اما ما نمی توانیم تکیه بر اهدا کنندگان در این دوره است.”

بسیاری از ثروتمندترین لبنان تسهیلات سنتی و خیرین این کشور را ترک کرده و دیگر نمی توان کمک های خیریه. و کسانی که بیشتر به معنی متوسط در حال حاضر حتی کمتر به من بدهید.

نتیجه, Saliba می گوید: “ممکن است ما در پایان سال است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de