در حال رشد در میان coronavirus نگرانی مردم محلی در حال پاره بیش از جشنواره Coachella آمدن به شهر خود

در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio شش هفته قبل از Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره تنظیم شده است به پا زدن کردن به اوج خود رسید و چادر سفید در حال بالا رفتن در سراسر نورد سبز چمن. رنگین کمان-رنگی “طیف” عرشه مشاهده بافندگی بیش از این زمینه آماده برای طرفداران از سراسر جهان به خیس خوردن در چشم انداز به عنوان Travis Scott, Rage Against the Machine, Frank Ocean و بیش از 150 اعمال را انجام دهد.

بیست و پنج مایل دور باربارا کوپر و استیو Widders راه می رفت سگ خود را در یک پیاده روی مسیر به دره گلف رفت و آمد مکرر در پالم اسپرینگز و آنها در حال رشد کمی عصبی — در مورد کوروناویروس احتمالا از آمدن به شهر خود را و چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر قرار دهد یکی از بزرگترین هفته گردشگری در منطقه خود است.

“من فقط از سونوما جایی که آنها به حال مردم قرنطینه. مردم معمولا نمی برگزار شد در انزوا به چیزی شبیه به آنفولانزا” گفت: کوپر 69 و پالم اسپرینگز محلی است. او بیشتر عمر خود را به عنوان یک پرستار ثبت شده و می داند دست اول چقدر ترسناک مانند یک بیماری می شود. Coronavirus است به خصوص خطرناک برای افراد مسن. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند افراد مسن به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” و در یک بازنشستگی شهر که در آن متوسط سن حدود 53 که یک نگرانی است.

Coachella festival

اجرایی آشنا با Coachella درآمد گفت که این شبکه بین $75 میلیون و 100 میلیون دلار سود سالانه و بیمه پرداخت در این رویداد از یک “نیروی majeure” لغو کل می تواند بین 150 میلیون دلار و 200 میلیون دلار.

(ژاک Cordner / تالار گفتگو / آسوشیتد پرس)

تبلیغات

اما پالم اسپرینگز نیز یک شهر توریستی است که به شمارش در درآمد حاصل از صدها نفر از هزاران نفر از طرفداران موسیقی است که پور از سراسر جهان برای Coachella. لغو این کشور را برجسته جشنواره موسیقی نگران کننده است در حق خود است.

“بسیاری از اقتصاد محلی بستگی گردشگری در اینجا و آن را قطعا تحت تاثیر قرار دهد و رستوران ها و چشمه های معدنی و هتل” کوپر گفت.

“من واقعا نگران گرفتن coronavirus چون من قصد ندارم به Coachella” Widders و 70 و گفت خنده. “اما اقتصاد یک نگرانی بزرگ.”

به عنوان صنعت در پشت بهار و تابستان جشنواره موسیقی فصل در برابر فشار رمان coronavirus باعث بیماری COVID-19, جشنواره, طرفداران نیروبخش برای فقط در مورد هر چیزی. همانطور که از شنبه وجود دارد یک گزارش 377 موارد در ایالات متحده و حداقل 60 نفر در کالیفرنیا با 17 مرگ و میر در سراسر کشور. فقط در هفته گذشته هر دو جشنواره موسیقی فوق العاده در میامی و Austin در جنوب شرق, موسیقی, فیلم و tech کنفرانس شده اند به نام خاموش بیش از ترس از ویروس.

تبلیغات

تا کنون Coachella برگزار شد بیش از دو تعطیلات آخر هفته بین آوریل 10-19 است اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. مدیران از جشنواره پروموتر Goldenvoice یا پدر و مادر خود شرکت AEG ساخته شده است هر گونه اطلاعیه ها در مورد لغو و یا به تعویق افتادن این جشنواره که مدتها است به فروش می رسد — 125,000 طرفداران انتظار می رود روزانه برای هر یک از آن دو تعطیلات آخر هفته.

اقتدار به تعطیل جشنواره پایین استوار با Riverside County Health افسر دکتر کامرون قیصر. Riverside County مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها در تماس نزدیک با سازمان و آماده به تصمیم گیری مبتنی بر ریسک ،

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می تواند هر چیزی را انجام دهید برای محافظت از جامعه” گفت: کیم Saruwatari مدیر بهداشت عمومی برای شهرستان ریورساید.

جنوب جنوب غربی به لغو شهر و مسئولان شهرستان ممکن است مجموعه ای قدرتمند سابقه در چگونه چنین عظیم موسیقی جشنواره های مقابله با COVID-19.

Ace Hotel

“ما بستگی دارد” هجوم بازدید کنندگان برای Coachella می گوید: Ace Hotel executive chef Ysaac رودریگز. “اگر آنها لغو این امر می تواند واقعا مضر باشد.”

(داگلاس لایل تامپسون و جان جانسون / Ace Hotel)

AEG است به احتمال زیاد به طور یک جانبه لغو شد. اگر آن را خواستار Coachella به سادگی از آن خود احتیاط پروموتر بیمه شرکت نخواهد بود مسئول reimbursing AEG برای آن ضرر و زیان است. اما در این رویداد از یک county-شهرستان – یا دولت موظف به لغو یک “نیروی majeure” بند (“نیروی برتر,” اغلب به عنوان “دست خدا”) خواهد بود باعث و بیمه را پوشش AEG هزینه و درآمد از دست داد.

یکی از صنعت های اجرایی آشنا با Coachella را financials گفت که این شبکه بین $75 میلیون و 100 میلیون دلار سود سالانه و بیمه پرداخت در صورت فورس ماژور کل می تواند بین 150 میلیون دلار و 200 میلیون دلار.

پس از لغو بلیط, خریداران خواهد دریافت بازپرداخت.

تبلیغات

نه هر کس است که با هدف قرار دادن دکمه وحشت و در عین حال در صنعت. یک جشنواره ملی اجرایی که کار نمی کند در کوچلا صحبت ناشناس قادر به اظهار نظر آزادانه گفت که “مگر ما گفته شده توسط دولت به آن را تعطیل کند ما هنوز در حال حرکت رو به جلو با همه ما جشنواره طرح برای سال.”

اگر Coachella آیا به دنبال نمونه های مجموعه فوق العاده و جنوب شرق خرید اینترنتی قابل توجهی می تواند برای بیشتر منطقه پالم اسپرینگز که در آن مهمان نوازی غالب میباشد.

در اطراف 388,000 مردم زندگی می کنند در Coachella Valley. مطالعات اخیر از بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر peg گردشگری به عنوان یک مبلغ 7 میلیارد و صنعت در منطقه با 1 در هر 4 شغل های پشتیبانی شده توسط آن است. حتی قبل از آن تا سال 2017 گسترش به 125,000 روزانه بازدید کنندگان این جشنواره Coachella آورده حدود 704 میلیون در فعالیت های اقتصادی به این منطقه در سال 2016. شهر Indio شبکه بیش از 3 میلیون دلار در مالیات بر درآمد هر سال را از جشنواره فروش بلیط به تنهایی.

در نوپرست نقاط از Coachella Valley بسیاری از ترس تاثیر لغو جشنواره است.

“آن را تحت تاثیر قرار پالم اسپرینگز زمان بزرگ” گفت: Tony Martinez مدیر در فروشنده مشروب قاچاق ماورا محبوب نوار درست کردن کشیدن اصلی مرکز شهر پالم اسپرینگز. نوار خود را دریافت نمی کند بیش از حد Coachella-خاص سرريز او گفت تا او را بسیار نگران در مورد کسانی که به طور خاص دو هفته. اما اگر یک پتانسیل Coachella لغو می فرستد که متوجه تفریحی و رویدادهای مهم ناامن هستند در کالیفرنیا از آن می تواند یک فصل برای گردشگری است.

“مردم نمی مسافرت و ما با تکیه بر آنها از آمدن به اینجا,” او گفت:.

بیش از آس هتل در پالم اسپرینگز, Coachella است که اوج زمان در تقویم خود. ران بوتیک هتل میزبان reams اعم از Coachella-بهنگام پس از احزاب و استخر و این یک نقطه محبوب برای خوبی پاشنه بلند مهمانان به ماندن در حالی که حضور در این جشنواره است.

سرآشپز اجرایی Ysaac رودریگز بود که سیم پیچ را در هتل آمیگو اتاق بار پنج شنبه شب. او گفت که در حال حاضر coronavirus نشده می ترسم بسیاری از مهمانان در همه — “این هنوز رفتن قوی,” او گفت:, اشاره, به, تنگ, جمعیت, رقص, دیسکو, وینیل در غار مانند میخانه توسط استخر.

تبلیغات

اما اگر Coachella لغو آس احساس می کنید آن را بلافاصله.

“ما به آن بستگی دارد,” رودریگز گفت. “اگر آنها لغو این امر می تواند واقعا مضر باشد.

“من فکر نمی کنم آنها را لغو خواهد کرد” او گفت:, قابل توجه, توجه داشته باشید صبر کنید و ببینید خوش بینی. “اما ما می خواهیم مردم به امن بیش از حد. شما باید به تعادل آن است.”

South by Southwest cancelled

استیو آدلر, شهردار, Austin, Texas, اعلام محلی فاجعه به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل تهدید از رمان coronavirus موثر لغو سالانه South by Southwest صورتی که برنامه ریزی شده برای ماه مارس 13-22.

(آسوشیتد پرس)

فقط قدم دور از امپراتوری باشگاه چوگان در اتاق رویه میخانه, اما, Patty Copeland و کارول تیلور بودند دیدن هر یک از اعضای خانواده که دیرین ساکنان در Coachella Valley. آنها نگران بودند که این جشنواره را COVID-19 بیش از حد نزدیک به خود بچه ها و یا سالمندان و اعضای خانواده در این نزدیکی هست.

“جهنم نه, من نمی خواهم آنها به” Copeland گفت. او از مینه سوتا و دارای دو موسیقی-فن کودکان در اوایل 30s. “شما نمی توانید به دریا رفتن و خرید کردن همه چیز را در Costco, اما شما می خواهید به معقول.”

“من کاملا نمی خواهم دخترم رفتن” تیلور به توافق رسیدند. او 30 سال است با حضور سه Coachella و دلیجان کشور, جشنواره های موسیقی, اما با توجه به اینکه هر دو آنها زندگی می کنند در سن فرانسیسکو فقط مایل از یک کشتی مملو از بیماران آلوده لنگر انداخت دریایی “من حتی نمی خواهم او را از رفتن به کار در حال حاضر.”

سی سال هیلی Lightcap می داند که تعادل بهتر از بیشتر است. بعد از ظهر روز جمعه او lounging در ساگوارو هتل در پالم اسپرینگز برای یک دوست ، او را از آستین و برای سال موفق Eastside میخانه وجود دارد که محبوب بود اجاره برای فن آوری و رسانه های شرکت در طول South by Southwest (HBO یک بار خریداری شده آن را به صورت تعاملی “Westworld” تجربه).

او تا به حال نشده است به Coachella اما می داند دست اول چقدر مهم مهم رویدادهای موسیقی به شهرستانها به شدت متکی به گردشگری و چه عمده لغو رویداد را به یک کوچکتر شهرستان اقتصاد. که حتی صحت برای روپوش هتل کارکنان و دیگران که کمی حاشیه خطا در بودجه خود را.

“South by Southwest تحت پوشش شش ماه از ما هزینه های عملیاتی,” او گفت:. “من را شش ماه پرداخت در سه هفته است.”

او شخصا نگران این ویروس ، طرفداران موسیقی همواره آینده در تماس با ناخالص مسائل در جشنواره. او را از طریق زندگی می کردند بدتر است.

“من آنفولانزای خوکی وقتی که رفتن در اطراف و من خوب بود” او به شوخی.

که دقیقا آنچه یک پدر و مادر می خواهد به شنیدن از بچه خود را به عنوان آنها در کشتی سوار در یک جشنواره ، اما ترس نهفته احتمالا نمی خواهد نگه داشتن طرفداران زیادی دور. محرومیت لغو درخواست توسط دولت محلی جمعیت هنوز هم خواهد آمد جریان را از طریق دروازه به عنوان آنها انجام داده اند برای چند دهه.

اما به عنوان او را بر گستره چمن که در آن استخوان از امتیاز مناطق و چادر مراحل شروع به افزایش نگران مامان Copeland نمی خواهیم هر کسی که او را دوست داشت به شانس خود را.

“من می دانم که بچه بزرگسالان هستند اما من می خواهم بگویم لطفا, نمی,” او گفت: نیک اشک در چشم او. “آن را هنوز هم می شود در سال آینده وجود دارد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im