در میان coronavirus تهدید تحصیل در خارج از کشور برنامه های در چین لغو شد

در تابستان گذشته اندی یو وارد پکن برای yearlong برنامه در دانشگاه پکن. UC Irvine, دانشجوی علوم کامپیوتر از لاس وگاس بود مشتاق به بهبود او ماندارین و به دست آوردن تجربه به یک کار رقابتی تر نامزد در چین است.

اما او برنامه کوتاه قطع شد و بعد از دانشگاه کالیفرنیا به حالت تعلیق در تمام غیر ضروری سفر به چین از جمله مطالعه خارج از برنامه در پاسخ به این سرعت گسترش coronavirus.

در حال حاضر یو, 23, یک شهروند آمریکایی است که در گیر شیامن, چین, که در آن او به بستگان. او رزرو پرواز به لس آنجلس اما مطمئن نیستید که او را به آن خانه را به پدر و مادر خود را در لاس وگاس — و انتظار او را قرنطینه می شود.

یو است که در میان صدها نفر از دانشجویان سراسر کشور که برنامه های مطالعه شده اند طرح میتوانست با تشدید پاسخ به این ویروس. دانشجویان و مسئولان دانشگاه به طور یکسان در حال تقلا برای تضمین ویزا و پرواز به ایالات متحده آمریکا, reenroll در ترم بنابراین نه به از دست دادن در کل یک ترم و یا پیدا کردن جایگزین تحصیل در خارج از کشور به طور معمول برجسته از دانشجويان کالج تجربه.

تبلیغات

“مطالعه در خارج از کشور برای بسیاری از دانش آموزان به چالش کشیدن برنامه به درجه پیشرفت در همه. بنابراین اگر آن کار نمی کند در برنامه ریزی ترم بعید است آن را برای رفتن به کار در برخی دیگر از ترم” گفت: کارولین Maas معاون ارشد رئیس جمهور برای بررسی عملیات جهانی در شورای آموزشی بین المللی ارز. “برای این دانشجویان فردی شده اند که برنامه ریزی برای مطالعه در خارج از کشور در برخی از موارد برای سال آن را بسیار غم انگیز است.”

ضربه به این مبادلات علمی بین ایالات متحده و چین است و یکی از راه های بی شمار است که در آن ویروس به طور رسمی به نام COVID-19 دارای مختل زندگی در سراسر جهان است. یکشنبه, وجود داشته است بیش از 71,300 مورد تأیید و 1,775 دفاع کرد گرفته شد مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان است.

CIEE که توصیف خود را به عنوان بزرگترین تحصیل در خارج از کشور ارائه دهنده در آمریکا را لغو کرده است هر دو آن بهار و تابستان عرضه در چین است. این حرکت تحت تاثیر دانش آموزان در سراسر کشور از جمله هر چند در اکسیدنتال کالج دانشگاه سیراکیوز دانشگاه کلرادو در بولدر و دانشگاه میامی است.

تبلیغات

زمانی که در اواخر ماه ژانویه لغو ضربه اکثر دانشجويان صفحه اصلی موسسات در حال حاضر شروع کلاس. فقط تعداد انگشت شماری از CIEE برنامه از جمله “برلین کسب و کار و فرهنگ” و “پرت هنر و علوم” باز مانده برای ثبت نام. دانش آموزان داده شد گزینه تعویض برای کسانی که برنامه های مشابه و یا کاهش هزینه و یا دریافت بازپرداخت برای مطالعات خود را در چین.

اما برخی از دانش آموزان بودند پیشرفته چینی سخنرانان به دنبال غوطه ور شدن در زبان.

“یک زبان برنامه تدریس در اروپا و تمرکز بر کسب و کار و ارتباطات و تاریخ به وضوح نبود رفتن به محل کار” Maas گفت. بنابراین CIEE ایجاد شده جدید چینی فشرده برنامه در تایوان و لندن نقل مکان کرد و بسیاری از دانش آموزان وجود دارد به جای.

یو یکی از حدود 50 بهار شرکت کنندگان در چین برنامه های اداره به طور مستقیم از طریق UC. بومی استان فوجیان او در درجه اول زبان محلی و گویش. او با مهاجرت به آمریکا پس از مدرسه ابتدایی. گذراندن یک سال در پکن او امیدوار خواهد به او کمک کند تبدیل شدن به روان ماندارین و آموزش خود را در مورد جامعه چینی.

یو بود و بازدید از بستگان در Gutian وقتی که او این خبر که برنامه خود را به حالت تعلیق در آمد.

“همه برنامه های من رو خراب کرد” او گفت:.

در ابتدا او را به ادامه مطالعات خود را پس از او در حال حاضر در چین است. اما یو گفت: او گفته شد این برنامه به حالت تعلیق در آمد مطابق با UC سیاست برای کشورهای تحت جدی مشاوره های مسافرتی.

تبلیغات

با UC Irvine, زمستان سه ماهه در حال حاضر به خوبی در جریان بازگشت به کلاس های دانشگاه بود یک گزینه نیست. یو شد ارائه فرصت به درخواست کره جنوبی دانشگاه اما در زمان بیش از حد طولانی به را تشکیل می دهند ذهن خود را, او گفت:.

حتی تلاش برای جمع آوری اموال او و بازگشت به لاس وگاس شده مصیبت. به عنوان او سفر هفته گذشته از Gutian به Xiamen او راه می رفت یک چهارم از یک مایل پایین بزرگراه برای عبور از ایست بازرسی که در آن مقامات او را در زمان متوسط, او گفت:. او نمی تواند به عقب برویم به پکن برای دریافت همه چیز خود را از شهر پکن دانشگاه, خوابگاه,, بنابراین او یک معلم وجود دارد به کشتی آنها را به بستگان. او تا به حال به لغو یک پرواز به خانه پرداخت 300 دلار جریمه به دلیل مسافران از چین دیگر نمی تواند وارد به طور مستقیم در لاس وگاس.

در USC که در آن تحصیل در خارج از کشور در چین است که بخشی از کسب و کار بسیاری از دانش آموزان آموزش و پرورش مقامات شده اند “کار مانند دیوانه” برای پاسخ به اثرات coronavirus گفت: Tyrone کالاهان معاون دین برای برنامه های مقطع کارشناسی در لوریر دانشکده کسب و کار.

محبوب رهبری دوره برای حدود 80 سال اول, برای مثال, آموزش دانش آموزان در چینی تاریخچه و اقتصاد و سپس آنها را می فرستد در یک هفته ای سفر به پکن و شانگهای بیش از رخصتی بهار.

“ما زمان زیادی را صرف آنها گفتن چگونه شگفت انگیز آن است که قادر به رفتن و دیدن آنچه که اتفاق می افتد در چین … تا زمانی که ما تا به حال به جلو و عقب از که آنها بدیهی است که نا امید” کالاهان گفت.

کسانی که دانش آموزان را به جای تقسیم این هفته بین هاوانا و, Mexico City.

در نیویورک حدود 250 نفر از دانشجویان دانشگاه نیویورک به شانگهای پردیس منتقل شدند به گل سرسبد آن در منهتن. حدود 80 نقل مکان به دیگر NYU سایت در سراسر جهان در حالی که برخی از 600 بیشتر — بیشتر اتباع چینی که ندارد یا نمی تواند به سرعت گرفتن ویزا برای مطالعه جاهای دیگر باقی می ماند که در آن آنها ممکن است ادامه این ترم از طریق آموزش از راه دور آنلاین گفت: NYU کاردانی معاونت جاش تیلور.

تبلیغات

الکساندرا Kogler از Atherton, کالیفرنیا., و برندن شیعه چینو هیلز خود را آغاز کرد سال اول در دانشگاه نیویورک و شانگهای پاییز گذشته. دو 19-دانش آموزان در حال حاضر ثبت نام در پردیس در نیویورک است.

“این احساس قریب به اتفاق برای تنظیم به یک پردیس جدید حق دور. این یک تغییر بزرگ در نظر شهرستان و دانش آموز اندازه بدن” گفت: Kogler که هنوز برای اعلام عمده. او گفت: او جدید اساتید داده اند وقت خود را به گرفتن ترم.

شیعه یک رسانه های تعاملی هنر و کسب و کار مهم است نگران هزینه های خود را. اگر چه دانشگاه نمی اتهام او بیشتر برای مسکن در نیویورک او انتظار به پرداخت مقدار زیادی بیشتر برای مواد غذایی است.

اما بیشتر او را هیجان زده است.

“من فکر می کنم این بود که صادقانه بهترین راه حل برای یک حادثه غم انگیز,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im