در میان coronavirus تعطیلی لس آنجلس هنرمند به همسایگان خود یک پیاده روی گالری

ماسک چادری سگ واکر توقف و نگاه کنید. پس از انجام این بچه ها در دوچرخه. و جاگر. و این زوج را برای قدم زدن با یک لیوان شراب.

در یک برگ شرمن اوکس محله کمی قرمز سه پایه با محدود با آبرنگ نقاشی هر روز فراهم کرده است چیزی بسیار مورد نیاز به عنوان بيشکل روز از coronavirus stay-at-home سفارشات کشش به هفته: چیزی برای نگاه به جلو به.

هر روز صبح هنرمند کاترین پیت مجموعه یک قطعه جدید توسط او در جلوی خانه و سپس به عقب می رود داخل. آن را تماس با ما هنر در عصر فاصله اجتماعی. او خواستار آن رهگذران گالری.

“بنابراین بسیاری از مردم در حال راه رفتن توسط این روزها” گفت: پیت 47. “آنها در حال دوچرخه سواری آنها در حال دویدن. خانواده واحد هستند و مردم در حال قدم زدن. … من فقط فکر کردم این چیزی بود که من می تواند انجام دهد به مردم را کمی شاد در این زمان.”

تبلیغات

با ترافیک آرام و پارک ها و سواحل بسته به محله و خیابان را تبدیل به یک پناهگاه برای خسته و مضطرب است. شده است وجود دارد هیچ کمبود راه مردم تلاش کرده اند برای تشویق هر یک از دیگر.

گچ پیاده رو های هنری از کودکان و والدین را تشویق می کند مردم را به “ایمن بمانید!” و “به یاد داشته باشید خوب است.” رنگ سنگ ها با پیام های دلگرم کننده شروع به ظاهر همه بیش از یک سانتا کلاریتا محله به عنوان رنگ کاشی همراه Calle یوکا در هزار اوکس.

پیت مجموعه ای از اول, آبرنگ, مارس 22: خوشه ای از چهار اردک در آب شنا دور.

“اقامت خوبی اقامت مثبت” پیت نوشت: در یک گالری به سبک توضیحات ضمیمه شده به سه پایه و توضیح داد که او را امتحان کنید و انجام این کار در هر روز است.

تبلیغات

یکی از اولین نقاشی با عنوان “اجتماعی, فاصله,” ویژه سه پنگوئن در برف, یک مقدار خوبی از فضای بین آنها را. “TGIF! (اگر چه این می تواند هر روز واقعا درست است؟)” او نوشت.

دیگران بودند پرتره از اشتیاق.

چهار نفر lounging در شن و ماسه در یک روز آفتابی. “یک روز ما خواهد بود وجود دارد …….” او نوشت.

سالن کنسرت والت دیزنی. “به یاد داشته باشید مرکز شهر??”

تبلیغات

دو پسر کوچک در حال بازی بسکتبال با الهام از یک همسایه درب بعدی که واقعا نتواند ورزشی.

PBG_1.jpg

هنرمند کاترین پیت غرفه جدید نقاشی های خود را در جلوی خانه. او خواستار روزانه قطعات رهگذران گالری.

(علامت Potts / لس آنجلس تایمز)

دیگران بودند اختصاص داده شده به زندگی در میان ماندن-صفحه اصلی محدودیت.

هل دهنده در یک racerback بالای مخزن های موی دم اسبی پرواز. یک پسر در یک پیراهن راه راه دروغ گفتن بر روی زمین بازی با یک قرص. خاکستری-سفید زن و شوهر — یک bespectacled زن با کفش قرمز ارتباط اسلحه با تکیه بر عصا را برای یک پیاده روی.

تبلیغات

در خاکستری آسمان دوشنبه, او نقاشی یک پسر بچه کوچک با رنگ قرمز شورت و پیراهن آبی نشسته در محدود کردن خود زن در دست خود را. “دوشنبه, بلوز,” او با عنوان آن است.

“در اینجا ما را به یک هفته دیگر” به شرح جزئیات. “بیشتر اضطراب و ناکامی من مطمئن هستم. آنچه ما احساس می کنیم تمام جهان احساس می کند بیش از حد. قطع در آن وجود دارد.”

الهام آمد به راحتی برای اولین بار در. اما او هرگز تصور نمی کرد او می تواند انجام این کار را برای بیش از یک ماه است.

قبل از COVID-19 پیت — که در اصل از لندن نقل مکان کرد و به آمریکا با خانواده اش در یک دهه پیش — عمدتا آیا حیوان خانگی پرتره. این چیزی بود که او آغاز شده و پس از تلاش ناموفق برای انجام نقاشی برای کودکان است.

تبلیغات

“آمریکایی ها فقط عاشق حیوانات خانگی خود را بسیار” او گفت:.

او هنوز در ترس است که مردم اعتماد خود را به هنر است که آنها را آویزان در خانه های خود و دیدن هر روز. او دوست دارد نقاشی سگ ، آنها بسیار با شخصیت.

زمانی که اقامت در خانه سفارشات شروع پیت می دانستم که کار خود را خشک. اضطراب و ترس است که هر کس احساس قابل لمس بود. اما مردم راه رفتن توسط الهام ، او می خواست به بازگشت به آنها را.

در یک روز بارانی در اوایل این ماه او به ارمغان آورد او نقاشی داخل و سمت چپ قرمز سه پایه با محدود کردن. کسی آن را گرفت.

تبلیغات

یک یو پی اس تحویل راننده به او گفت کسی تا به حال carted آن را بر روی یک دوچرخه است. کلمه کردم. پنج روز بعد برخی از همسایگان پیت تا به حال شناخته شده نیست بیش از حد به خوبی به ارمغان آورد و آن را به عقب.

آنها آن را پیدا کرده بود و شکسته را در یک سبد خرید. آنها تعمیر و repainted آن را آورده و آن را به عقب.

“آن را ساخته شده من می خواهم به گریه” پیت گفت.

فقط قبل از 8:30 صبح دوشنبه در زیر یکی دیگر از آسمان خاکستری او مجموعه ای از کار روز: دو انحنا در bikinis, پیاده روی دور خود را محکم فشار فلیپ فلاپ.

تبلیغات

“هفته 6!,” او نوشت. “این احساس به من مانند زمان متوقف شده است.”

او رفت و برگشت داخل.

PBG_5.jpg

کریس Johnsten متوقف می شود بر روی دوچرخه خود را برای گرفتن یک عکس از هنرمند کاترین پیت روزانه نقاشی.

(علامت Potts / لس آنجلس تایمز)

چند دقیقه بعد همسایه الن Kornblum پیاده روی در یک کلیپ ثابت متوقف شد, به طور خلاصه و دست هایش را در نقاشی خانمها.

تبلیغات

“دیده نشده است که به تازگی مشاهده,” او گفت:.

Morwenna و استوارت مور آمد قدم زدن با دادلی قدیمی خود را beagle-basset hound مخلوط. چند روز پیش خود را 5 ساله پسر با وسواس هواپیما تا به حال خواسته پیت به رنگ یکی است. او موظف بزرگ قرمز و سفید جت افزایش از طریق ابر. او خوشحال بود.

“این در حال حاضر چیزهای کوچک از لحظه ای که مردم مشتاقانه منتظر” استوارت مور گفت.

کریس Johnsten عمده هدیه افسر لس آنجلس اپرا متوقف رنگ قرمز روشن خود را دوچرخه و پریدند کردن به یک تلفن همراه عکس از نقاشی. او 10 مایل دوچرخه سواری از خانه اش در استودیو سیتی هر روز مخلوط کردن خود را در راه به نگه داشتن آن جالب است.

تبلیغات

او کشف یک نقاشی از چند هفته پیش و در حال حاضر روزانه. او می فرستد و تصاویر خود را به مادر و خواهر در مونتانا.

“این یک پیام مثبت هر زمان” او گفت:. “این یک زمان دشوار است. اما ما در آن با هم.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>