‘خاک آمریکا” ناشر لغو نویسنده تور پس از تهدید

American Dirt, by Jeanine Cummins

بزرگنمایی این تصویر

پترا مایر/NPR

Flatiron, کتاب, ناشر جدید بحث برانگیز رمان خاک آمریکااست لغو مانده از نویسنده جانین کامینز’ تور کتاب پس از آنچه آن را به نام “تهدید خاص به کتابفروشان و نویسنده.” این زیر چندین رویداد منحصر به فرد لغو شد.

کامینز دریافت سنگین پیشرفته و بزرگ تبلیغاتی با فشار به خاک آمریکاکه به دنبال یک مکزیکی, مادر و پسر, فرار از کارتل مواد مخدر خشونت است. اپرا وینفری برداشت آن را برای او باشگاه کتاب و نویسندگان برجسته باران را سپاس. اما منتقدان به نام کتاب نادرست و مضر کلیشه و سوال کامینز شد فرد مناسب برای بازگو کند. (با وجود اختلاف — و یا به دلیل آن — فروش کتاب به خوبی آن را در حال حاضر #1 در آمازون نمودار.)

در یک بیانیه باب میلر رئیس جمهور Flatiron کتاب گفت: این ناشر با افتخار منتشر کرده اند خاک آمریکاو “رو شگفت زده کرد با خشم که پدید آمده از اعضای Latinx و نشر جوامع است.”

اما او افزود: “این واقعیت که ما شگفت زده شدند که نشان دهنده یک مشکل است که در موقعیت این رمان ما موفق به اذعان خود ما محدودیت. بحث در اطراف این کتاب در معرض عمیق بیآنکه در چگونه ما در Flatiron, کتاب مسائل نمایندگی هر دو در کتاب منتشر می کنیم و در تیمهایی که در آنها کار می کنند.”

میلر همچنین خطاب نگرانی های خاص در اطراف ارتقاء خاک آمریکاگفت: “ما اشتباهات جدی در راه ما نورد از این کتاب است. ما هرگز ادعا کرده اند که این یک رمان است که تعریف مهاجر تجربه; ما نمی باید گفت که جانین شوهر بود یک مهاجر مستند نشده در حالی که نه مشخص است که او از ایرلند; ما باید تا به حال یک محور در کتاب شام گذشته ممکن است که تکرار این کتاب ژاکت بنابراین tastelessly. ما در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه حساس آن و دیگر تصمیم گیری شد و ما حسرت آنها را.”

میلر گفت: “ما مایل به گوش دادن یاد بگیرید و انجام دهید بهتر است” اما به نام “دو راه گفت و گو مشخص احترام” و گفت که “در حالی که وجود دارد معتبر انتقادات در اطراف ما ارتقاء این کتاب که با هیچ بهانه ای برای این واقعیت است که در برخی از موارد وجود داشته است تهدید به خشونت فیزیکی. ما با کسانی که در Latinx جامعه و دیگران که صحبت کردن در برابر چنین خشونت است.”

Flatiron خواهد جای مانده از تور کتاب با یک سری از سالن های شهر که در آن کامینز دیدار خواهد کرد با منتقدان از این کتاب است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر