آمریکایی کروز قرنطینه مسافران در پایگاه های نظامی آمریکا

تراویس پایگاه نیروی هوایی کالیفرنیا. – دو پرواز چارتر حمل مسافران کشتی کروز از ژاپن فرود در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس یک شبه شروع ساعت در یک دوره قرنطینه برای اطمینان از مسافران ندارد و این ویروس جدید شده است که گسترش در آسیا است.

یک هواپیمای حامل مسافران آمریکایی لمس کردن در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا فقط قبل از 11:30 بعد از ظهر سه شنبه به وقت محلی. دوم پرواز وارد در لککلند ایر فورس بس در تگزاس حدود 2 1/2 ساعت بعد اوایل روز دوشنبه.

ژاپن وزیر دفاع تارو Kono بود توییتی قبل از آن که سربازان ژاپنی به کمک حمل و نقل 340 ایالات متحده مسافران در 14 اتوبوس از بندر یوکوهاما به توکیو فرودگاه هاندا. حدود 380 آمریکایی ها بودند در کشتی کروز.

ایالات متحده آمریکا گفت: آن را مرتب تخلیه چرا که مردم در الماس شاهزاده خانم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. برای خروج آمریکایی ها تخلیه کاهش کوتاه مدت 14 روز در قرنطینه آغاز شد که روی عرشه کشتی کروز Feb. 5.

وزارت امور خارجه اعلام کرد بعد که 14 evacuees دریافت تایید آنها تا به حال ویروس اما اجازه داده شد به هیئت مدیره پرواز به دلیل آنها علائم. آنها که جدا شده به طور جداگانه از دیگر مسافران پرواز, ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه و بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک بیانیه مشترک.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: یک فرد آلوده که نشان می دهد حداقل علائم هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس را به شخص دیگری.

پس از ورود به ایالات متحده و تمام مسافران باید از طریق یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه در امکانات نظامی — معنی آنها را تحت قرنطینه در مجموع نزدیک به چهار هفته است.

استرالیا و کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پرواز از مسافران است. دولت های دیگر از جمله کانادا و هنگ کنگ نیز نیاز مسافران به انجام یک دوم 14 روز در قرنطینه.

ژاپن روز دوشنبه اعلام کرد یکی دیگر از 99 عفونت در الماس شاهزاده خانم بالا بردن کشتی تعداد کل موارد به 454. به طور کلی ژاپن 419 تایید موارد ویروس از جمله یک مرگ. ایالات متحده تایید کرده است و 15 مورد در داخل کشور. به طور جداگانه یک شهروند ایالات متحده درگذشت در چین است.

آمریکایی ها Cheryl و پل Molesky یک زن و شوهر از سیراکیوز نیویورک تصمیم گرفتند به تجارت یکی از coronavirus قرنطینه برای یکی دیگر از ترک کشتی کروز به پرواز بازگشت به ایالات متحده Cheryl Molesky گفت: افزایش تعداد بیماران در کشتی میان به تصمیم گیری.

“ما بسیار خوشحالیم که به رفتن خانه” شریل Molesky قبلا گفته تلویزیون NHK در ژاپن است. “این فقط یک کمی ناامید کننده است که ما باید برای رفتن از طریق قرنطینه دوباره و ما احتمالا نمی تواند به عنوان راحت به عنوان الماس شاهزاده احتمالا.”

او فرستاده آسوشیتد پرس یک ویدیو از او و شوهرش سوار شدن به هواپیما با دیگر آمریکایی.

“خوب خسته هستیم اما ما در هواپیما و این احساس خوبی است. خیلی بدبختی پوشیدن این ماسک هر چند و هر کس تا به حال برای رفتن به حمام در اتوبوس,” او گفت:.

برخی از مسافران گفتند که تصویب این فرصت را به پرواز به ایالات متحده به دلیل اضافی قرنطینه. وجود دارد همچنین نگرانی در مورد که در یک پرواز طولانی با دیگر مسافران که ممکن است آلوده و یا در یک دوره کمون.

یکی از آمریکایی Matthew Smith گفت: در یک صدای جیر جیر یکشنبه که او را دیدم یک مسافر بدون ماسک صورت صحبت کردن در محله های نزدیک با یکی دیگر از مسافر. او گفت که او و همسرش scurried دور.

“اگر وجود دارد عفونت های ثانویه در هیئت مدیره این است که چرا” او گفت:. “و شما از من خواست برای دریافت بر روی یک اتوبوس با او؟”

او گفت: مقامات بهداشتی آمریکا که برای بازدید اتاق خود را ظاهرا تعجب است که زن و شوهر تا به حال تصمیم به ماندن و خواست آنها ،

“با تشکر میکنیم اما خوب” اسمیت گفت که او به آنها گفت.

___

این داستان درست شده است برای نشان دادن اولین پرواز فرود در کالیفرنیا در 11:30 p. m. روز شنبه, نه 2:30 صبح دوشنبه.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران ماری یاماگوچی یوری Kageyama و امیلی وانگ در توکیو کمک به این گزارش.

___

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>