آمازون به استخدام 100,000 کارگران برای دیدار با ‘افزایش تقاضا’

بزرگنمایی این تصویر

آمازون می گوید: این برنامه ریزی برای استخدام 100,000 کارگران ایالات متحده برای مقابله با افزایش تقاضا در طول شیوع کروناویروس. اسکات اولسون/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اسکات اولسون/گتی ایماژ

آمازون می گوید که قصد دارد به استخدام 100,000 جدید کارگران برای انبار و تحویل سرویس در ایالات متحده آمریکا به عنوان بیشتر مردم به خرید آنلاین لوازم به عنوان آنها جدا شده و در خانه در طول شیوع کروناویروس.

این موقعیتها شامل هر دو کامل و پاره وقت شغل “برای پاسخگویی به افزایش تقاضا از مردم با تکیه بر آمازون خدمات در طول این زمان استرس زا,”, به خصوص کسانی که بیشتر در معرض بودن در آمازون اجرایی دیو کلارک نوشت: در یک پست وبلاگ در روز دوشنبه.

خرده فروش آنلاین نیز به طور موقت افزایش پرداخت آن از طریق آوریل است. آمازون می گوید آن اضافه خواهد شد 2 $در هر ساعت در آمریکا و مقدار مشابه در انگلستان و اروپا است.

آمازون استخدام در یک زمان می آید زمانی که بسیاری از شرکت ها مجبور به کاهش مشاغل و پرداخت به عنوان سفر و رویدادهای خرد به توقف امید محدود کردن تماس های اجتماعی و کاهش گسترش coronavirus.

آمازون هفته گذشته اذعان کرد که بسیاری از خانواده محصولات اساسی و موارد دیگر در آن سایت در دسترس نیست و که تحویل گرفتن بیش از حد معمول است. این شرکت گفت: این کار با کسب و کار است که فروش در آن پلت فرم برای حل و فصل هر دو.

روز دوشنبه اعلام دعوت گذاشته و furloughed کارگران برای پیوستن به آمازون تحویل و انبار صفوف “تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و گذشته خود کارفرما است قادر به آنها را به عقب.”

هفته گذشته این غول خرده فروشی گفت: آن را ارائه تا دو هفته مرخصی با حقوق به کارگران ساعتی که مبتلا COVID-19 یا دریافت قرار داده شده به قرنطینه. آمازون همچنین اجازه نامحدود پرداخت نشده زمان از طریق مارس. در یک دادخواست آنلاین برخی از کارگران گفت: اقدامات سقوط کرد و خواستار پرداخت مرخصی استعلاجی برای افراد بدون دسترسی به تست و تشخیص — به عنوان به خوبی به عنوان دیگر پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که مسن تر هستند 0r immunodeficient.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر