آمازون Instacart مواد غذایی تحویل کارگران اعتصاب برای Coronavirus حفاظت و پرداخت

بزرگنمایی این تصویر

Instacart گفت: توزیع منابع از جمله ضد عفونی کننده دست به بیشتر کارگران و که این امر تغییر برخی از اوج تنظیمات. اما آن را نمی آدرس پرداخت مرخصی استعلاجی برای پیمانکاران خود را. فردریک J. Brown/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

فردریک J. Brown/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آمازون انبار کارگران در استاتن آیلند و Instacart را تحویل مواد غذایی کارگران در سراسر کشور برنامه ریزی برای پیاده روی کردن شغل خود را در روز دوشنبه. آنها خواستار تسریع حفاظت و پرداخت به عنوان آنها همچنان به کار در حالی که خیلی از این کشور خواسته است برای منزوی به عنوان حفاظت در برابر coronavirus.

این حملات به عنوان هر دو آمازون و Instacart باید گفت که آنها برنامه ریزی برای استخدام ده ها هزار نفر از کارگران جدید است. خرید آنلاین مواد غذایی و تحویل خانه بالا رفتن سرسام آور است به عنوان بسیاری از ملت hunkers پایین و مردم ماندن در خانه پس از سفارشات و توصیه هایی از دولت فدرال و دولت های محلی.

این است که قرار دادن یک نور افکن بر روی کارگران که فروشگاه بسته و ارائه این تقاضا منابع. شرکت به مراجعه کارگران به عنوان “قهرمانان” اما آنها می گویند کارفرمایان خود را انجام نمی دهد به اندازه کافی به آنها را امن نگه دارید.

کارگران در حال درخواست برای انواع تغییرات:

  • کارگران از هر دو آمازون و Instacart می خواهید دسترسی بیشتر به بیمار پرداخت می شود ، در این زمان آن را تنها در دسترس برای کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus و یا قرار داده شده در اجباری خود شده است.
  • آمازون کارگران می خواهند خود را انبار بسته شود برای یک دیگر تمیز با تضمین پرداخت.
  • Instacart را تحویل مواد غذایی فرفره کارگران درخواست دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست و بهتر پرداخت برای جبران خطر مصرف آنها.

کارگران در آمازون استاتن آیلند تسهیلات باید گفت که چند نفر در انبار تشخیص داده شده اند با COVID-19. برخی از آنها برنامه ریزی برای پیاده کردن کار در روز دوشنبه به فشار این شرکت به انبار برای تمدید عمیق تمیز کردن.

در آمازون که در استخدام برخی از 800000 نفر از کارگران تشخیص داده اند مثبت برای COVID-19 در حداقل 11 انبارها مجبور طولانی مدت بسته شدن حداقل یک انبار در کنتاکی. این شرکت می گوید این “گرفته شده اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن” از جمله اجازه می دهد نامحدود مرخصی بدون حقوق برای کارمندان که احساس ناراحت کننده ،

آمازون می گوید تصمیم خود در مورد اینکه آیا به یک انبار برای تمیز کردن و یا برای چه مدت بستگی دارد که در آن بیمار کارگران در ساختمان, چگونه, چگونه از مدتها پیش و دیگر ارزیابی. این شرکت همچنین به طور موقت مطرح شده و پرداخت آن توسط $2 ساعت از طریق آوریل است.

Instacart ارتش از مواد غذایی تحویل کارگران نیست, کارکنان, اما پیمانکاران مستقل. آنها می گویند این شرکت ارائه نشده و آنها را با محافظ مناسب اقلام مانند مواد ضد عفونی کننده خطر پرداخت اضافی 5 دلار در هر منظور و بالاتر به طور پیش فرض نکته در تنظیمات برنامه.

Instacart روز یکشنبه گفت: این امر توزیع منابع از جمله ضد عفونی کننده دست به بیشتر کارگران و که این امر تغییر برخی از اوج تنظیمات اما آدرس پرداخت مرخصی استعلاجی برای پیمانکاران خود را.

اقدامات صحبت می کنند بلندتر از کلمات” Instacart کارگر سارا Polito NPR گفت. “شما می توانید به ما بگویید که ما این خانواده قهرمانان و که شما را در درک ما است. اما شما در واقع آنها در حال نشان دادن آن است. آنها در حال گرفتن نیست این مراحل را به ما احتیاطی. آنها نه به ما خطر پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im