آمازون توقف پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی

بزرگنمایی این تصویر

آمازون اعلام کرد که این امر یخ به مدت یک سال استفاده از آن تشخیص چهره, تکنولوژی توسط سازمان های اجرای قانون. نی سخن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نی سخن/AP

آمازون اعلام کرد روز چهارشنبه یک سال مهلت قانونی پلیس با استفاده از آن صورت-تکنولوژی تشخیص بازده به فشار از پلیس-طرفداران اصلاحات و حقوق مدنی قرار گرفتند.

محققان به مدت طولانی با انتقاد از این تکنولوژی برای تولید نتایج نادرست برای افراد با پوست تیره تر است. مطالعات همچنین نشان داده است که این تکنولوژی می تواند مغرضانه علیه زنان و افراد جوان است.

این اطلاعیه به شرح زیر آی بی ام نشان می دهد در این هفته که آن را ترک صورت-شناخت کسب و کار در دسترس نباشد. در نامه ای به کنگره, مدیر اجرایی, Arvind کریشنا را محکوم کرد نرم افزاری که استفاده می شود “برای توده نظارت پروفایل نژادی و نقض حقوق اساسی بشر و آزادی.”

دموکرات کنگره به دنبال تنظیم تکنولوژی در گسترده پلیس اصلاحات قانون با الهام از سراسر کشور تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس. پیشنهاد لایحه محدود کردن چقدر فدرال مقامات مجری قانون می تواند با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره از جمله ممنوعیت استفاده از این نرم افزار با پلیس بدن فرسوده دوربین.

در آن بیانیه آمازون مقامات می گویند این شرکت با پشتیبانی از مقررات فدرال برای آن الگوریتم محور نرم افزار تشخیص چهره, شناخته شده به عنوان Rekognition.

“ما امیدواریم که این یک سال توقف ممکن است به کنگره به اندازه کافی زمان برای اجرای مناسب قوانین و ما آماده هستیم برای کمک به اگر درخواست” این شرکت در بیانیه ای گفت.

آمازون اشاره کرد که مقامات هنوز هم قادر خواهد بود به استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره به کمک به نجات قربانیان قاچاق انسان و دوباره از دست رفته کودکان با خانواده های خود.

نیکول اوزر و تکنولوژی و آزادی های مدنی مدیر با آیتالله سیستانی از شمال کالیفرنیا گفت آمازون “در نهایت شناخت خطرات تشخیص چهره به سیاه و قهوه ای و جوامع حقوق مدنی به طور گسترده تر.”

اطلاعاتی آمریکا و مقامات نظامی استفاده می شود نرم افزار تشخیص چهره در خارج از کشور عملیات های ضد تروریستی اما محلی و فدرال و سازمان های اجرای قانون در داخل ایالات متحده به طور فزاینده تبدیل به نرم افزار به عنوان یک جرم و جنایت مبارزه با ابزار. اداره مهاجرت و گمرک با استفاده از تکنولوژی اسکن میلیون گواهینامه رانندگی برای مسابقات ممکن است.

یک مطالعه توسط موسسه تکنولوژی ماساچوست نشان داد که در حالی که فندک-پوست مردان اغلب تقریبا همیشه مثبت شناسایی شده حدود 7 درصد از فندک-پوست زنان بودند misidentified و تا 35 درصد از تیره پوست زنان بودند به دروغ شناخته شده است.

“با آی بی ام تصمیم و آمازون اعلام اخیر تلاش های بسیاری از آزادی های مدنی و سازمان و فعالان سهامداران و کارکنان و محققان به پایان مضر استفاده از تشخیص چهره در حال به دست آوردن حتی بیشتر شتاب” گفت: شادی Buolamwini که منجر MIT مطالعه و تاسیس الگوریتمی لیگ عدالت است که خواستار در سراسر کشور مهلت قانونی دولت با استفاده از فن آوری تشخیص چهره. “اولین گام برای مکث را فشار دهید.”

نیکول اوزر و تکنولوژی و آزادی های مدنی مدیر با آیتالله سیستانی از شمال کالیفرنیا گفت که این حرکت توسط آمازون را نشان می دهد فن آوری های غول پیکر است که “در نهایت شناخت خطرات تشخیص چهره به سیاه و قهوه ای و جوامع حقوق مدنی به طور گسترده تر.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>