همه L. A. ساکنان با علائم هم اکنون می توانید coronavirus آزمون به عنوان محدودیت ها برداشته Garcetti می گوید

شهردار اریک Garcetti اعلام کرد دوشنبه شب که هر لس آنجلس ساکن است که علائم و می خواهد به آزمایش coronavirus می توانید در حال حاضر درخواست آنلاین.

تست قبلا محدود به جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد 65 ساله و مسن تر و کسانی که با سیستم ایمنی بدن.

با تشکر از گسترش آزمایش ظرفیت از طریق شهر و شهرستان و مشارکت های دیگر وجود دارد محدودیت به چه کسی می تواند آزمایش می شود در 13 تست سایت در سراسر شهرستان و هفت که در L. A. Garcetti گفت.

“در حال حاضر این بدان معنا نیست که ما باید یک آزمون برای همه فردا” Garcetti گفت: “اما این بدان معنی است که ظرفیت ما در حال حاضر بیشتر از تعدادی است که ما از طریق گرفتن الزامات است که ما تا به حال.”

تبلیغات

حدود 52,000 افراد آزمایش شده اند برای COVID-19 در L. A. شهرستان Garcetti گفت: — یک شماره حساب برای 40 ٪ از تمام آزمون اداره در کالیفرنیا.

تست در نظر گرفته شده است یک راه بسیار مهم از ردیابی و به طور بالقوه کاهش coronavirus.

لس آنجلس مقامات روز دوشنبه تایید کرد 15 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر آوردن این شهرستان را در مجموع به 147 و گفت: این شهرستان میزان مرگ و میر رخنه کرده بود ،

مقامات اعلام 420 جدید کروناویروس موارد در شهرستان آوردن مجموع به حداقل 6,360. دوازده جدید مرگ و میر در میان افراد 65 ساله و مسن تر و هفت نفر از کسانی که تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. سه نفر بین سنین 41 و 65.

تبلیغات

با اضافی مرگ و میر, نرخ مرگ و میر در L. A. شهرستان افزایش یافته است به 2.3% از 1.8% یک هفته پیش. وجود 900 نفر در بیمارستان بستری است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im