آلبرتا به اشتراک گذاری مازاد هواکش و ماسک و دستکش با, انتاریو, کانادا و B. C.

ادمونتون—لیگ برتر جیسون کنی می گوید: آلبرتا است بیش از اندازه کافی محافظ و ماسک و دستکش و فن های خاص خود را دارد COVID-19 نیازهای پس از آن به اشتراک گذاری برخی از مازاد خود را با ولایت در بیشتر نیاز مبرم.

کنی از اعلام روز شنبه از یک آلبرتا خدمات بهداشتی انبار در ادمونتون و اشاره کرد که آن هشت دیگر انبارها پر از لوازم.

او گفت انتاریو دریافت خواهد کرد محافظ و ماسک و دستکش و هواکش کبک را دریافت ماسک و دستکش و بریتیش کلمبیا را دریافت ماسک.

“من برای یک, به عنوان یک آلبرتایی و به عنوان یک کانادایی می تواند در وجدان سازمان دیده بان ما ذخیره حجم انبوهی از تجهیزات مازاد در حالی که ما می بینیم بسیاری از هموطنان ما کانادایی ها در برخی از استان ها در روز در حال اجرا از برخی از این لوازم” کنی گفت: رسانه های تلفنی.

کنی گفت که او شروع به دریافت فوری پیام حدود یک هفته پیش از دیگر premiers که سلامت سیستم کوتاه در تجهیزات. او گفت که او منتظر به مطمئن شوید که برخی از آلبرتا خود محموله های وارد شده بود قبل از تصمیم گیری برای به اشتراک گذاشتن.

Jitindra پراساد که مدیر تدارکات در آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی گفت: در کنفرانس خبری که بهره نیازهای هنوز هم می شود ملاقات کرد.

“من فکر می کنم این واقعا افتخار بزرگی است که ما قادر به انجام این کار و من فکر می کنم آن را نشان می دهد که بهره خواهد همیشه ایستاده با همکار کانادایی ساحل به ساحل” پراساد گفت.

آلبرتا را ارسال 250,000 N95 ماسک ماسک و 2.5 میلیون رویه ماسک برای انتاریو همراه با 15 میلیون دستکش, 87,000 عینک و 50 هواکش.

کبک نیز 250,000 N95 ماسک دو میلیون رویه ماسک و 15 میلیون دستکش.

B. C. دریافت خواهد کرد 250,000 N95 ماسک.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت را بازتوییت کرد تصویری از آقای کنی های اعلام و در مدت کوتاهی پس از آن با یک پیام ساده: “با تشکر از کمک شما Jason.”

آلبرتا برتر گفت: تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در این استان به شرح زیر اعداد است که پیش بینی شده در مدل برای این نقطه و او می گوید که با توجه به بهره های زیر عمومی دستورالعمل های بهداشتی.

او همچنین اعتبار آلبرتا زود همه گیر و برنامه ریزی برای مازاد در منابع و همچنین قدرت خرید آن است که او می گوید می آید از استانی نظام سلامت را از دولت مرکزی.

آلبرتا اخیر روابط با هر دو B. C. و کبک شده اند مملو پس از هر دو دولت خود مانع خط لوله بسط به کشتی آلبرتا خام از طریق خود استان.

اما آقای کنی گفت: او منتقل شده است و در طول برگزاری کنفرانس هفتگی تماس با دیگر premiers که در آن او گفت: آنها ابراز “همبستگی واقعی” برای مشکلات اقتصادی آلبرتا رو نه فقط از COVID-19 بلکه از سقوط اخیر قیمت نفت است.

او گفت: این استان به دنبال فراتر از اختلافات به منظور صرفه جویی در زندگی می کند اما گفت که او امیدوار استان های دیگر نمی خواهد فراموش حرکت بعد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“ما بهره کمک 20 میلیارد دلار بیشتر به بقیه کانادا از ما عقب بر گردیم در منافع هر سال است. که کمک می کند تا به صندوق بیمارستان خود سیستم خود را به سیستم مراقبت های بهداشتی خود را در مدارس و خدمات اجتماعی” کنی گفت.

“بنابراین من امیدوارم که یکی از درس های آموخته از این بحران این است که ما همه در این با هم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im