آلاسکا ابزار برای وصل مجدد آب مشتریان در طول شیوع

بتل آلاسکا آلاسکا روستایی ابزار مشارکتی کمیته مشورتی مبنی بر وصل مجدد آب در حال اجرا به خانه از دست داده است که خدمات برای فعال کردن ساکنان به شستن دست های خود را در حال انجام شیوع COVID-19 ویروس.

بسیاری از خانه ها در جوامع روستایی بودند قطع شده چرا که مشتریان تا به حال پرداخت نشده خود را در آب اسکناس KYUK-AM گزارش روز شنبه.

مشترک مدیریت آب و فاضلاب سیستم های 26 آلاسکا جوامع از جمله Chevak, Goodnews خلیج صلیب مقدس Kotlik بالا و manokotak, Pitka نقطه Quinhagak, روسی, ماموریت Scammon خلیج Sleetmute و Toksook بای.

خانه خود را آب خدمات ترمیم بلافاصله گفت: فرانسین مورنو آب و برق ارشد مدیر برنامه.

“شستن دست شماره یک برای پیشگیری از گسترش هر گونه بیماری. و در حال حاضر با افزایش نگرانی از coronavirus ما می خواهیم به مطمئن شوید که به عنوان بسیاری از خانه های دسترسی به آب پاک با وجود توانایی خود را برای پرداخت” مورنو گفت.

برخی از خانه ها قطع از آب سیستم لوله های شکسته که کارگران سودمند سعی خواهد کرد برای تعمیر. مشترک نیز گرم شدن و اتصال مجدد لوله های یخ زده.

بازسازی آب خدمات خواهد شد و حداقل از طریق پایان ماه مه و شاید بیشتر بسته به طول coronavirus شیوع مورنو گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

صاحبخانه با استفاده از آلاسکا مشترک سیستم هنوز هم می شود برای صورتحساب آب آنها استفاده مورنو گفت.

“اما پس از آن ما نیز به دنبال می کنیم کاهش نرخ و یا یک راه وجود دارد ما می توانیم ارائه خدمات رایگان برای یک مقدار کوتاه از زمان,'” مورنو گفت.

این ابزار را پیگیری هزینه ها و تعیین اینکه آیا دولت می تواند بازپرداخت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im