آلاسکا نرخ بیکاری پرش در میان coronavirus نگرانی

جونو آلاسکا ادعا می کند برای مزایای بیکاری به شدت افزایش یافته است در آلاسکا به عنوان نگرانی های بیش از coronavirus موج دار شدن از طریق دولت در انتخابات گفت: پنج شنبه.

ادعای ثبت در آخرین گزارش هفتگی دوره بالغ 7,806 از 1,120 هفته قبل گفت لنون Weller, actuary برای دولت بیمه بیکاری سیستم.

پرش این قدر بنابراین به سرعت بی سابقه است گفت: Neal سرخ شده یک اقتصاددان با دولت کار گروه. زمان نگران کننده است بیش از حد, او گفت:, و اضافه کرد که آلاسکا است که اکثر فصلی اقتصاد در کشور با گردشگری و ماهیگیری و صنایع کلیدی. این زمانی است که اشتغال در کشور به طور معمول “شروع به از خواب بیدار و شروع به رشد دوباره سرخ” گفت.

این ناشناس چه مدت اثر خواهد گفت.

دولت کار گروه ادعا می کند تعداد 7,806 کمتر از یک گزارش وزارت کار ایالات متحده. والر نامعلوم بود چرا تفاوت وجود دارد.

رژیم صهیونیستی. مایک Dunleavy امضا قانون waiving اجباری دوره انتظار قبل از مزایای بیمه بیکاری می تواند آغاز خواهد شد.

دولت دستور داده است تا بسته شدن موقت از کسب و کار مانند سالنهای تئاتر و مو و ناخن سالن و به حالت تعلیق ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و کارخانه های لبنی. برخی از دولت های محلی تحمیل کرده اند “سرپا ایستادن کردن” سفارشات ترغیب ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

دولت نیز توصیه می شود هر توریست یا غیر ضروری سفر کسب و کار به دولت بود به حالت تعلیق درآمد.

کریستین Hohf لنگرگاه گفت: او را به کار دو ساعت در روز در یک مرکز فولاد پس از دولت هفته گذشته به دستور ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به تعویق انداختن غیر فوری یا روش انتخابی برای سه ماه. انتخابی مراقبت از دهان و دندان روش دستور داده شد متوقف برای یک ماه.

Hohf گفت: او را به خانواده اش ارائه دهنده انحصاری و اعمال می شود در مکان هایی مثل وال مارت به دنبال شغل کمک می کند به پایان می رسد دیدار. در اوایل این هفته به عنوان اولین گزارش, Anchorage, اخبار روزانه “از خستگی” او ملبس به یک اسب شاخدار و مادر او را به عنوان یک شوخی و بیرون ایستاده بود تکان دادن در عابران. پاسخ مثبت بود.

او قرار دادن کلمه او مایل به ایجاد بازدیدکننده داشته است برای کمک به تشویق مردم — پیشنهاد او می گوید: او گرفته شده در — و اتحاد پیوست شده توسط یک دوست و یا 14 ساله و پسر در یک دایناسور ساز و برگ.

آنها باید به دنبال دستورالعمل ها — نگه داشتن خود را از راه دور و نمی خواهید به هر کسی به خانه, او گفت:. اما آنها همچنین می خواهند به شادی.

“آن را به خوبی برای شکستن … با ساخت خنده اتفاق می افتد,” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im