آلاسکا قانونگذاران هدف قرار دادن بودجه بحث

جونو ، – آلاسکا مقننه به سمت مشغول به کار خودخواسته هدف خود را تکمیل بیشترین فشار کار به عنوان به زودی به عنوان جمعه بود اما هنوز برای رسیدن به توافق بر سر یک دولت هزینه های بسته.

مسائل برجسته شامل یک پیشنهاد از $1,000 اقتصادی و پرداخت سنا قرار داده و در آن نسخه از بودجه. که نیاز به قرعه کشی از آلاسکا دائمی صندوق درآمد فراتر از محدودیت خروج بسیاری از قانونگذاران می خواستم نه برای نقض. بی قراری بیش از حد یک سقوط دائمی صندوق پرداخت سود سهام به ساکنان. سنا پیشنهاد حدود 1000 دلار سود. خانه نیست آدرس یا شماره در آن نسخه از بودجه.

مجلس نمایندگان و سنا مذاکره کنندگان رسیده و توافقنامهای در بسیاری دیگر از اقلام بودجه از جمله انتقال حدود 1.1 میلیارد دلار از درآمد به قانون اساسی محافظت مدیر صندوق دائم. درآمد استفاده می شود برای کمک به پوشش هزینه های دولت و به طور سنتی استفاده شده است به پرداخت سالانه سود سهام به ساکنان.

سناتور. دانی اولسون, Golovin دموکرات سوال انتقال با استناد به یک نیاز برای حفظ دسترسی به منابع مالی به خصوص برای موارد اضطراری. اما از سوی دیگر ، برت Stedman یک جمهوریخواه آلاسکا گفت: او نمیخواهد به درآمد رزرو به “منحل,” او گفت: حساب های پس انداز شده اند.

قانونگذاران کشیده اند پایین پس انداز در میان اختلاف نظر بر سر اینکه چگونه بهترین برای حل و فصل مداوم کسری بودجه.

در اوایل این هفته مجلس تصویب بخشی از بودجه های تکمیلی هزینه های لایحه. این لایحه در میان چیزهای دیگر در نظر گرفته شده برای پوشش آتش سوزی هزینه ها و هزینه های پزشکی پس از کاهش ساخته شده به برنامه سال گذشته نیست متوجه شدم که پیش بینی. این لایحه همچنین به مبلغ 15 میلیون دلار برای دولت در بخش بهداشت و درمان اضطراری برنامه برای پاسخ به کوروناویروس.

خانه نتوانست به جمع اوری حداقل 30 آرا در سمت خود نیاز به دسترسی به قانون اساسی بودجه صندوق ذخیره برای پوشش هزینه های فراتر از قبلا مجاز 250 میلیون دلار از قرعه کشی حساب های تکمیلی هزینه های. همان سه چهارم رای آستانه بود به ملاقات برای جلوگیری از دولت های مختلف حساب از جاروب به رزرو.

برخی از اقلیت جمهوریخواهان مجلس نمایندگان که رای بدون در بودجه رزرو مقررات تا به حال با اشاره به رای خود به عنوان یک مذاکره تراشه. دیگران پیشنهاد آنها از ذهن نیست جارو حساب به صندوق ذخیره.

جمعه مشخص 67 روز از یک جلسه قانونی است که تحت قانون اساسی می تواند اجرا شود تا 121 روز با گزینه ای را برای گسترش بیشتر است. اما بسیاری از قانونگذاران مشتاق به دریافت صفحه اصلی نگرانی با coronavirus و جمعه هدفمند برای تکمیل کار به عنوان دیده می شود بسیار مهم است.

رئیس جمهور مجلس سنا کتی Giessel یک لنگرگاه جمهوری خواه گفت: اهداف مهم هستند اما اشاره به آنها لازم نیست همیشه به ثمر می آیند.

علاوه بر بودجه نمایندگان مجلس مشغول به کار بودند در لایحه های مختلف امداد مقررات در نظر گرفته شده برای کمک به حداقل رساندن اثرات اقتصادی از ویروس.

قوه مقننه با تصویب قطعنامه ای که می خواهم اجازه دهید قانونگذاران زنگ تفریح برای بیش از سه روز پس از ارسال یک عامل لایحه بودجه به رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de