جونو ، – آلاسکا دریافت یک ایالت چشم پوشی از کار مورد نیاز برای مواد غذایی تمبر گیرندگان دولت کمیسیون بهداشت و درمان گفت: به عنوان جدید کروناویروس موارد در آلاسکا نیز اعلام شد.

کمیسر آدم Crum به خبرنگاران گفت: چشم پوشی خواهد کمک به امنیت غذایی به کسانی که واجد شرایط هستند و می توان در محل در “مدت از این پاسخ است.”

رژیم صهیونیستی. مایک Dunleavy هفته گذشته اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری فاجعه به عنوان بخشی از دولت COVID-19 پاسخ آماده سازی. در طول یک بعد از ظهر چهارشنبه در کنفرانس خبری دکتر آنه Zink دولت افسر ارشد پزشکی اعلام کرد سه مورد جدید از این ویروس است که او گفته بودند سفر مرتبط است.

Zink گفت: این زمان مهمی برای دولت است. “این نوع از ما نقطه اوج. بهتر از ما می توانید این کار را در حال حاضر بهتر است همه ما در حال رفتن به,” او گفت:. Zink تاکید شده اجتماعی فاصله منظم شستن دست ها, اقامت خانه اگر یک بیمار است و پیروی از دیگر دستورالعمل های بهداشتی.

Dunleavy را دولت صادر بهداشت دستور روز سه شنبه گفت: افرادی که در سفر به مناطق گسترده ای در جامعه گسترش این ویروس در گذشته 14 روز — مانند چین و بسیاری از کشورهای اروپایی — باید پس از بازگشت خود در خانه بمانند اجتناب از تماس با اعضای خانواده و رفتن به محل کار یا مدرسه تا 14 روز از زمان آنها در سمت چپ منطقه است.

Dunleavy همچنین دستور داد ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و کارخانه های لبنی و میله بسته شود تا 5 بعد از ظهر مارس 1 همراه با امکاناتی از قبیل سالنهای تئاتر و بولینگ alleys. تحویل و درایو-از طریق خدمات مجاز است. مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی pantries و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند.

Shawnda اوبراین مدیر بخش کمک های دولتی گفت: دولت کار کرده است با مقامات فدرال برای پیدا کردن راه هایی برای استراحت برخی از الزامات مورد نیاز برای کمک های عمومی برنامه های میان coronavirus نگرانی از جمله الزامات کار تحت Supplemental Nutrition Assistance Program, است که همچنین به عنوان شناخته شده مواد غذایی.

“تیم ما در حال کار بر روی پیاده سازی برای تمام دریافت کنندگان ضربه محکم و ناگهانی برنامه برای مدت دولت تلاش در برخورد با اثرات ویروس” اوبراین گفت: از طریق ایمیل.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im