آلاسکا اياد خواستار اقدام بر فرامرزی معدن

جونو ، – قانونگذاران فدرال شده اند خواست با قبایل محلی و حفاظت گروه به آدرس فرامرزی معدن که برخی از در نظر گرفتن یک تهدید به جنوب شرقی آلاسکا است.

فرامرزی معدن است که در هنگام اجرا کردن از یک معدن در یک کشور موجب آلودگی آب است که در نهایت جریان را به یک کشور دیگر.

این سد در کانادا برگزاری سمی فاضلاب از روند استخراج شکست خورده اند قبل از سال 2014 زمانی که کوه پولی معدن در بریتیش کلمبیا ریخته میلیون ها گالن زباله های صنعتی به نزدیکی آبراه در جنوب بریتیش کلمبیا جونو امپراتوری گزارش شده است.

“من همیشه می گویم که یکی از کسانی که باطله (برکه) می رود آن را به تباهی راه ما از زندگی در جنوب شرقی آلاسکا” گفت: تیس Peterman, مدیر اجرایی جنوب شرقی آلاسکا بومی فرامرزی کمیسیون. “این رفتن به خراب کردن اقیانوس, ماهی قزل آلا, امرار معاش, شکار و جمع آوری است که همه را تحت تاثیر قرار.”

Peterman و دیگر حفاظت می گویند مشکل این است که به دلیل سهل انگاری مقررات زیست محیطی توسط دولت استانی بریتیش کلمبیا در کانادا است.

“B. C. نمی کند به اندازه کافی ارزیابی ریسک در زمانی که اجازه” گفت: ماهی قزل آلا فراتر از مرزهای مدیر جیل Weitz که به تازگی منتشر شده یک مقاله علمی اصرار دولت در هر دو کشور برای یافتن راه حل برای مشکلات ناشی از فرامرزی معدن.

در این نامه ادعا می کند بریتیش کلمبیا دولت اجازه داده است شرکت های استخراج معدن به کار با نظارت و نقل اجازه داده شده به کانادا معدن شرکت Teck منابع محدود است.

“تک را الک ولی اجازه اجازه می دهد تا 65 بار بالای علمی حفاظتی آستانه ماهی” در این نامه گفت.

Teck منابع محدود است و متعهد به اجرای یک آب با کیفیت طرح, سخنگوی شرکت کریس Stannell گفت.

“ما سرمایه گذاری $437 میلیون دلار برای اجرای Elk Valley Water با کیفیت طرح تا به امروز یک دلار بیشتر 640-690 میلیون سرمایه گذاری تخمین زده می شود بیش از پنج سال آینده برای اجرای تصفیه آب, نظارت و تحقیق” Stannell گفت.

کانادا کنسول را بلافاصله پاسخ به درخواست برای تماس با.

Weitz, Peterman شورای مرکزی Tlingit Haida قبایل هند از آلاسکا و دیگر پشتیبانی این نامه اصرار قانونگذاران فدرال اقدام با وجود توجه خود را کشیده به سمت مبارزه با گسترش COVID-19.

“معادن هنوز هم در حال حاضر در جریان” Peterman گفت. “ما نمی خواهیم مردم را به فراموش کردن آنها هنوز هم یک تهدید به ما راه زندگی است.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

____

این داستان درست شده است به می گویند که سدهای در کانادا برگزاری سمی فاضلاب از روند استخراج شکست خورده اند قبل از سال 2014 زمانی که کوه پولی معدن در بریتیش کلمبیا ریخته میلیون ها گالن زباله های صنعتی به نزدیکی آبراه در جنوب بریتیش کلمبیا.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>