آلاسکا رئیس دادگستری recuses خود را از مورد یاد

جونو ، – رئیس دادگستری آلاسکا دیوان عالی کشور recused خود را روز شنبه از شنیدن یک مورد مربوط به تلاش برای به یاد بیاورید رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy.

رئیس دادگستری Joel Bolger, در یک اخطار کتبی گفت: او هیچ شخصی و یا تعصب در برابر طرفین یا وکلای درگیر در این پرونده است. اما او گفت: در نقش خود به عنوان رهبر اداری دولت سیستم دادگاه و با آلاسکا شورای قضایی او در اظهارات عمومی “است که می تواند نشان می دهد قوی در مخالفت با فرماندار رفتار در برخی از مسائل اساسی مؤثر قضایی شعبه انجام است که بخشی از پایه و اساس فراخوان درخواست در دست بررسی است.”

“به عبارت دیگر این یک مورد که در آن یک فرد معقول و منطقی ممکن است سوال که آیا قضاوت من این است که تحت تاثیر من فارغ عمومی مسئولیت به سیستم قضایی” Bolger گفت: در recusing خود را.

دیوان عالی کشور برنامه ریزی شده است برای شنیدن استدلال در اواخر این ماه. این اجازه را به خاطر هواداران برای شروع یک دوم امضا جمع آوری فاز در حالی که وزن آن تجدید نظر شود.

فراخوان Dunleavy, مبارزات انتخاباتی میان ادعاهای خود گفت: فرماندار به قانون نمی انتصاب یک قاضی در یک زمان مورد نیاز قاب و استفاده نادرست از حق وتو خود قدرت را به “حمله به قوه قضاییه است.”

Bolger سال گذشته در دفاع از شورای قضایی روند را برای بررسی و معرفی نامزدها برای judgeships پس از Dunleavy در ابتدا حاضر به پر کردن یک دادگاه عالی صندلی. پس از دو ملاقات Dunleavy گفت Bolger ارائه “مهم روشن” در نامزد فرایند است که او تا به حال دنبال شده است زمانی که او تاخیر در ملاقات دوم. Dunleavy سپس پر صندلی.

در ماه دسامبر Bolger نگرانی با $334,700 قطع Dunleavy پیشنهاد به دادگاه استیناف بودجه برای سال مالی آینده. Bolger گفت: قوه قضائیه باید اجازه داده شود برای آماده سازی بودجه خود را درخواست. Dunleavy بعد از ارائه اصلاحیه به دنبال بازگرداندن منابع مالی است.

Dunleavy را وتو کرد که همان مقدار از بودجه جاری است. دولت گفت که متناسب به بودجه دولت برای سقط جنین. دادگاه عالی ایالت در سال گذشته رخ داد خلاف قانون اساسی یک دولت قانون و مقررات به دنبال تعریف آنچه به منزله پزشکی لازم سقط جنین برای مدیکید بودجه.

قد بلند ایستاده با مایک یک گروه مخالف به یاد بیاورید در ماه گذشته با اشاره به Bolger به عنوان یک “شاھد” در این مورد است. این گروه کاهش یافته است درخواست تجدید نظر خود را گفت: مشارکت بیشتر در روند قانونی “خواهد بود نه یک مولد استفاده از منابع آن است.” مارا رابینوویتز که با سیستم دادگاه گفته است این گروه نیست فایل یک حرکت به دنبال Bolger را recusal قبل از خروج آن تجدید نظر شود.

این بخش از قانون به نمایندگی از بخش انتخابات اومدند پایه بلند با مایک در جذاب کاهش حکم دادگاه که در بر داشت به یاد بیاورید باید مجاز به ادامه. دولت تجدید نظر همچنان ادامه دارد.

ماریا بحر سخنگوی وزارت قانون گفت: بخش جهات Bolger تصمیم.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im